Zimowy Czas z BOŚ Bank

Bank Ochrony Środowiska znany jest ze swoich ofert dofinansowania na cele ekologiczne, w swojej ofercie ma jednak też bardziej klasyczne oferty kredytowe. W najnowszej promocji BOŚ pożyczkę gotówkową otrzymasz z gwarancją stałej raty!
Do 100 000 zł ze stałym oprocentowaniem!
BOŚ Bank - weź pożyczkę
BOŚ Bank

W ofercie BOŚ Bank znajduje się kredyt gotówkowy na niespotykanych warunkach - jest dużo tańszy od standardowego kredytu, ale należy go przeznaczyć na cele ekologiczne.

Weź pożyczkę Opinie o BOŚ Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Stałe oprocentowanie na 3 lata
Do kiedy trwa promocja?
  • 28 lutego 2023 r.

Do 100 000 zł ze stałym oprocentowaniem!

W swojej najnowszej promocji BOŚ bank oferuje kredyty do 100 000 zł na dowolny cel. Nawet przy większej kwocie kredyt ten jest niezwykle atrakcyjny, bo czas spłaty to aż 36 miesięcy ze stałą ratą lub do 120 miesięcy ze zmiennym oprocentowaniem! Oferta ograniczona jest na sezon zimowy.

Wysokość oprocentowania kredytu zależy od preferowanych warunków. Stałe oprocentowanie jest atrakcyjną częścią promocji, jednak raty mogą okazać się zbyt wysokie przy pokaźnych kwotach. Koszty można dodatkowo zmniejszyć, wykupując ubezpieczenie. Ostateczna wysokość oprocentowania wyniesie:

  • Stałe oprocentowanie do 36 miesięcy bez ubezpieczenia — 10,49%.
  • Zmienne oprocentowanie do 120 miesięcy bez ubezpieczenia — WIBOR 6M + 3,99 p.p.
  • Stałe oprocentowanie do 36 miesięcy z ubezpieczeniem — 10,25%
  • Zmienne oprocentowanie do 120 miesięcy z ubezpieczeniem — WIBOR 6M + 3,99 p.p.

Jak skorzystać z zimowej okazji?

BOŚ Bank udostępnia swoją atrakcyjną ofertę wszystkim zainteresowanym klientom. Niestety, umowę można zawrzeć tylko w oddziale banku. Możesz zjawić się w nim osobiście aby przedyskutować warunki lub zadzwonić i upewnić się zawczasu, że dostaniesz interesujący cię kredyt. Na stronie internetowej oferty znajdziesz formularz kontaktowy, po wypełnieniu którego oddzwoni do ciebie doradca bankowy gotowy odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania.

Stałe oprocentowanie do końca roku

Biorąc pod uwagę zmienność stóp procentowych i czekającą nas srogą zimę, coraz więcej banków gwarantuje przystępne warunki kredytów aby zwiększyć dostępność swoich kredytów dla klientów. Do końca roku, Credit Agricole oferuje kredyt ze stałą ratą do 20 000 zł na okres kredytowania do 60 miesięcy. W swojej wersji oferty Bank Pocztowy zapewni stałe raty na kwotę nawet do 100 000 zł z okresem kredytowania do 5 lat.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść