Pożyczka Elastyczna w BOŚ

BOŚ oferuje nowe, atrakcyjne kredyty gotówkowe w promocji Pożyczka Elastyczna. Korzystając z oferty, dostaniesz nawet 150 000 zł ze stałym oprocentowaniem przez 36 miesięcy.
Stałe raty w BOŚ
BOŚ Bank - weź pożyczkę
BOŚ Bank

W ofercie BOŚ Bank znajduje się kredyt gotówkowy na niespotykanych warunkach - jest dużo tańszy od standardowego kredytu, ale należy go przeznaczyć na cele ekologiczne.

Weź pożyczkę Opinie o BOŚ Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Stałe oprocentowanie, brak prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 września 2023 r.

Stałe raty w BOŚ

BOŚ bank oferuje kredyty ze stałą ratą w ramach promocji “pożyczka elastyczna”. Oferowane zobowiązanie zapewnia nawet 150 000 zł do wydania na dowolny cel. Okres kredytowania to 10 lat ale w ramach promocji przez 3 lata klient ma gwarancję stałych rat. Co więcej, zobowiązanie nie jest obarczone prowizją przygotowawczą, jeśli ubezpieczymy kredyt.

Wysokość oprocentowania stałego wyniesie 10,49% dla standardowego kredytu lub 10,25% w przypadku jego ubezpieczenia. Po trzech latach zobowiązanie przejdzie na stawkę zmienną, wyliczoną na podstawie WIBOR 6M powiększonego o marżę 3,99 p.p. Prowizja przygotowawcza wynosi 1,99%, jeśli nie ubezpieczymy zobowiązania.

Jak dostać stałą ratę w BOŚ?

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób dorosłych z Polskim obywatelstwem, które zamieszkują na stałe wewnątrz kraju. Ostateczna kwota którą zgodzi ci się udzielić BOŚ Bank, zależy od twojej zdolności kredytowej. Cały proces przebiega w czterech krokach:

  1. Skontaktuj się z bankiem telefonicznie, przez stronę www lub odwiedzając dowolną placówkę banku.
  2. Złóż wniosek o pożyczkę przez internet.
  3. Podpisz umowę kredytową.
  4. Pieniądze otrzymasz tego samego dnia!

Bezwarunkowy brak prowizji

Oferta Banku Ochrony Środowiska jest intrygująca, niestety wymaga od nas ubezpieczenia zobowiązania, jeśli chcemy uniknąć prowizji. W innych bankach tego typu prowizja jest łatwiejsza do uzyskania. VeloBank oferuje do 200 000 zł bez prowizji. Oferta wymaga jedynie założenia konta i zasilania go miesięcznym przychodem. W podobny sposób Citibank nie pobiera prowizji za kredyty do 150 000 zł na okres od 9 do 60 miesięcy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść