300 zł w bonach do Biedronki z kartą kredytową BNP

BNP Paribas po raz kolejny zachęca do sięgnięcia po swoje karty Mastercard. Tym razem za regularne korzystanie z nich możemy otrzymać 3 raz po 100 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka. Będziemy musieli jednak zarejestrować się w serwisie mamBonus, gdzie znaleźć można wiele innych atrakcyjnych ofert i promocji. Dowiedz się jak zdobyć 300 zł bonusu z kartą kredytową od BNP.
Jak zdobyć 300 zł do Biedronki z kartą BNP Paribas?
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas ma w swojej szerokiej ofercie także kartę kredytową. Dostawcą karty w BNP Paribas jest MasterCard, a karta dostępna jest w 3 różnych wariantach. Różnią się one między sobą maksymalnym limitem linii kredytowej, oprocentowaniem oraz benefitami. Każdy z wariantów karty przeznaczony jest do innej grupy klientów. Aby móc ubiegać się o kartę z najwyższym limitem trzeba także posiadać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Jednak BNP Paribas posiada ofertę na tyle szeroką, że każdy poszukujący swojej własnej karty kredytowej może znaleźć coś dla siebie w ofercie BNP Paribas.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł w voucherze do sklepów Biedronka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja BNP Paribas jest przeznaczona dla tych, którzy nie posiadali w tym banku karty kredytowej w okresie od 1 maja 2021 roku do 1 stycznia 2023 roku. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z udziału w akcji. Oczywiście wymogiem jest też pełnoletniość i pełna zdolność do czynności prawnych.

Jak zdobyć 300 zł do Biedronki z kartą BNP Paribas?

Poza czynnościami związanymi bezpośrednio z karta kredytową, w najnowszej promocji BNP Paribas, będziemy musieli też zarejestrować się w serwisie internetowym z nagrodami. Oto jak zdobyć bony o wartości 300 zł do sieci sklepów Biedronka w najnowszej promocji BNP:

  1. Do 31.03.2023 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową z BNP Paribas. Do wyboru masz karty Mastercard Standard i Mastercard Gold.
  2. W kolejnych 3 pełnych miesiącach kalendarzowych po zawarciu umowy wykonaj transakcje o łącznej wartości min. 1000 zł (w każdym z nich osobno).
  3. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz 100 zł w programie mamBonus.
  4. By odebrać nagorde zarejestruj się na www.mambonus.pl, na co będziesz miał 2 miesiące od momentu przyznania pierwszej nagrody.
  5. Łącznie możesz zdobyć nawet 300 zł w voucherach do Biedronki.

Nagrody pojawiają się w serwisie mamBonus w okresie do 60 dni od spełnienia wymaganych warunków.

Promocje nie tylko na karty w BNP Paribas!

W ofercie BNP Paribas znajdziemy wiele promocji. Obecnie najciekawsze wydają nam się te związane z kontami osobistymi. Niedługo kończy się promocja, w której zdobyć możemy aż 550 zł w bonusach za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Zaś 100 zł kieszonkowego otrzymamy zakładając konto dla dziecka w BNP. Jednak karty kredytowe i konta osobiste to nie jedyne produkty objęte w tym banku promocjami. Warto zaglądać na jego stronę internetową, by być z nimi na bieżąco.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść