Odbierz bonus 2 x 50 zł na nagrody z kartami płatniczymi BOŚ Bank

BOŚ Bank dołącza do wielu swoich konkurentów i proponuje promocję związaną z kartami płatniczymi. Posiadacze kart kredytowych i debetowych wydanych przez BOŚ Bank mogą zarejestrować je w programie Mastercard Bezcenne Chwile i odebrać powitalny bonus. Tym razem będzie to 8000 punktów, które równają się 2 voucherom po 50 zł każdy. Jak zdobyć nagrody w promocji Mastercard i BOŚ Bank? Szczegóły poniżej.
Jak zdobyć powitalny bonus w Bezcenne Chwile z kartami BOŚ Banku?
Karta kredytowa w BOŚ Banku – Standard i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa w BOŚ Banku - Standard i Gold

Bank Ochrony Środowiska posiada w swojej ofercie kartę kredytową w dwóch wariantach. Wariant Standard z limitem do maksymalnie 25 000 złotych, a także karta w wersji Gold z limitem do nawet 150 000 złotych. Oba warianty karty posiadają bardzo atrakcyjne warunki oraz niskie koszty użytkowania. Klienci BOŚ mogą liczyć również na liczne benefity oraz program lojalnościowy związane z karta kredytową. Karta posiada bardzo niskie oprocentowanie oraz 56 dniowy okres bezodsetkowy, bez względu na wariant karty. Oferta jest bardzo przejrzysta i wyjątkowo kusząca, dlatego warto przyjrzeć się jej bliżej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w BOŚ Banku - Standard i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 17 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart płatniczych (zarówno kredytowych, jak i debetowych) wydanych przez BOŚ Bank z logo Mastercard. Karty nie mogą być zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile przed przystąpieniem do promocji.

Jak zdobyć powitalny bonus w Bezcenne Chwile z kartami BOŚ Banku?

Zdobycie dwóch bonusowych voucherów (po 50 każdy) programie Mastercard Bezcenne Chwile nie powinno sprawić problemu żadnemu posiadaczowi kart płatniczych BOŚ Bank. 8000 punktów otrzymamy gdy:

  1. Do 17 maja 2023 r.zarejestrujemy naszą kartę płatniczą wydaną przez BOŚ Bank w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Możemy to zrobić na stronie internetowej programu.
  2. W ciągu kolejnych 30 dni (od momentu rejestracji) wydamy kartą biorącą udział w programie min. 100 zł. To łączna kwota, która może pochodzić z wielu transakcji.
  3. Spełnienie tych warunków zapewni nam 8000 punktów czyli 2 vouchery po 50 zł. Będziemy mogli wymienić je na atrakcyjne nagrody u wybranych partnerów programu.

Pełną listę partnerów oraz katalog nagród znajdziemy na stronie internetowej Mastercard Bezcenne Chwile.

Mastercard Bezcenne Chwile nie tylko w BOŚ Bank!

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile to niezwykle popularne źródło promocji na naszym rynku bankowym. W tym momencie do najciekawszych akcji z jego udziałem zaliczyć można nawet 250 zł bonusu powitalnego w Alior Bank i aż 300 zł do zdobycia z kartami Grupy BPS. Jednak w innych bankach również możemy spotkać promocje związane z tym programem, dlatego warto sprawdzić czy i u naszego dostawcy produktów bankowych nie znajdziemy bonusów Bezcenne Chwile.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść