Karta kredytowa w BOŚ Banku – Standard i Gold

Informacje o Karta kredytowa w BOŚ Banku – Standard i Gold
Karta kredytowa w BOŚ Banku – Standard i Gold - zobacz ofertę
5/5
1
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0/8 zł
Maks. okres bezodsetkowy
56 dni
Maksymalny limit
150000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Bank Ochrony Środowiska posiada w swojej ofercie kartę kredytową w dwóch wariantach. Wariant Standard z limitem do maksymalnie 25 000 złotych, a także karta w wersji Gold z limitem do nawet 150 000 złotych. Oba warianty karty posiadają bardzo atrakcyjne warunki oraz niskie koszty użytkowania. Klienci BOŚ mogą liczyć również na liczne benefity oraz program lojalnościowy związane z karta kredytową. Karta posiada bardzo niskie oprocentowanie oraz 56 dniowy okres bezodsetkowy, bez względu na wariant karty. Oferta jest bardzo przejrzysta i wyjątkowo kusząca, dlatego warto przyjrzeć się jej bliżej.

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ Bank) posiada prostą i przejrzystą ofertę kart kredytowych. Klienci potrzebujący korzystnego kredytu z limitem odnawialnym mogą wybierać pomiędzy dwoma wariantami kart:

 • Mastercard Standard – z limitem od 1000 do 25 000 zł,
 • Mastercard Gold – z limitem od 8000 do 150 000 zł.

Obie karty umożliwiają wygodne płatności bezgotówkowe, internetowe oraz możliwość wypłacania gotówki z bankomatów w kraju i za granicą. Aktywne korzystanie z karty sprawi, że będzie ona darmowa, po przekroczeniu określonej granicy transakcyjnej. Użytkownicy kart mogą korzystać z długiego, trwającego aż 56 dni okresu bezodsetkowego. Zwracając wykorzystane środki przed upłynięciem terminu, można uniknąć kosztów wynikających z oprocentowania.

Karty kredytowe BOŚ Bank
Wariant karty Standard Gold
Oprocentowanie 7,2% 7,2%
Limit kredytowy 1000 – 25 000 zł 8 000 – 150 000 zł
Okres bezodsetkowy 56 dni 56 dni
Spłata minimalna 5 % min. 30 zł 5 % min. 30 zł
Opłata za przekroczenie limitu 30 zł 30 zł

Karty kredytowe BOŚ Bank Standard i Gold – opłaty

Karta kredytowa BOŚ Banku Standard jest wydawana za darmo, a wersja Gold to koszt 20 zł. W obu przypadkach darmowa może być ich obsługa. Wystarczy, że użytkownik karty zrealizuje transakcje na określoną kwotę, w miesięcznym lub rocznym okresie rozliczeniowym, a opłata za kartę wyniesie 0 złotych. W przeciwnym wypadku klient zapłaci 8 zł/miesięcznie za kartę Standard i 200 zł za rok w przypadku karty Gold.

Należy pamiętać, że każda wypłata gotówki z bankomatu wiąże się z naliczeniem prowizji. Wynosi ona 4% od kwoty wypłaty, zawsze jest to minimum 10 zł. Płacą kartą kredytową Standard lub Gold za granicą należy liczyć się z kosztami przewalutowania, które wynoszą 4% od sumy transakcji.

Opłaty za kartę kredytową BOŚ Banku
Rodzaj karty bankowej Standard Gold
Wydanie karty głównej 0 zł 20 zł
Opłata za kartę 0/8 zł/mies. 0/200 zł/rok
Warunki darmowej karty kredytowej Kwota transakcji kartą kredytową w okresie rozliczeniowym musi wynosić min. 600 zł Kwota transakcji kartą kredytową w rocznym okresie rozliczeniowym musi wynosić min. 18 000 zł
Opłata za kartę dodatkową 0/4 zł/mies. 0/100 zł/mies.
Warunki darmowej karty dodatkowej Kwota transakcji kartą kredytową w okresie rozliczeniowym musi wynosić min. 300 zł Kwota transakcji kartą kredytową w rocznym okresie rozliczeniowym musi wynosić min. 9 000 zł
Bankomaty 4% min. 10 zł wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą
Koszt przewalutowania 4%

Zadłużenie na karcie kredytowej od BOŚ Banku

Właściciele kart kredytowych od BOŚ Bank zobowiązani są do regularnego spłacania kwoty minimalnej zadłużenia. Wynosi ona 5% wykorzystanego limit, lecz nie mniej niż 30 zł. Należy jednak liczyć się z faktem, że spłata długu w trakcie trwania 56 dniowego okresu bezodsetkowego, sprawi brak kosztów z oprocentowania. W innym przypadku należy liczyć się z naliczeniem odsetek.

Klienci posiadający konto osobiste w BOŚ Banku mogą skorzystać z funkcji automatycznej spłaty kredytu. Dyspozycję można złożyć przez bankowość internetową, wybierając dogodny termin np. kilka dni przed ostatecznym terminem spłaty. Oba warianty kart kredytowych objęte są darmową usługą powiadomień SMS, przypominających o zbliżającym się terminie płatności, braku spłaty kwoty minimalnej czy o ryzyku zablokowania karty.

Korzyści karty kredytowej w BOŚ Banku

Karty kredytowe wydawane przez BOŚ Bank należą do najtańszych na rynku. Pamiętając o aktywnym użytkowaniu karty i spłacając dług w trakcie 56 dniowego okresu bezodsetkowego, możemy zapomnieć o jakichkolwiek opłatach za prowadzenie konta. Oba warianty kredytówki objęte są ubezpieczeniem Przedłużona gwarancja, które zapewnia dodatkową ochronę towarów kupiony za pomocą karty oraz ubezpieczenie gotówki wypłacanej z bankomatów.

Operatorem kart kredytowych BOŚ Bank jest Mastercard, który umożliwia wzięcie udziału w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Kartami kredytowymi BOŚ Banku można wygodnie płacić telefonem za pomocą Google Pay oraz za zakupy w Internecie przez aplikację mobilną BOŚBank24.

Korzyści z karty kredytowej Standard

 • Płatności zbliżeniowe do 100 zł bez podawania PIN,
 • Darmowe ubezpieczenie produktów zakupionych za pomocą karty kredytowej “Przedłużona gwarancja”,
 • Darmowe powiadomienia SMS o zbliżających się terminach płatności,
 • Darmowa obsługa karty kredytowej po spełnieniu jednego warunku,
 • Wygodne płatności w Internecie za pomocą aplikacji BOŚBank24.

Korzyści z karty kredytowej Gold

 • Wysoki limit kredytowy do nawet 150 000 zł,
 • Bezpłatne ubezpieczenie „Przedłużona gwarancja i ubezpieczenie podróżne”,
 • Usługa Lounge key zapewniająca dostęp do 800 saloników lotniskowych na całym świecie,
 • Rabaty do 55% z Buy&Smile
 • Darmowe powiadomienia SMS o zbliżających się terminach płatności,
 • Darmowa obsługa karty kredytowej po spełnieniu jednego warunku,
 • Wygodne płatności w Internecie za pomocą aplikacji BOŚBank24.

Jak założyć kartę kredytową w BOŚ Banku?

Ubieganie się o kartę kredytową w Banku Ochrony Środowiska jest bardzo proste! Stali klienci mogą wnioskować o kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BOŚBank24. Nowi klienci mają do wyboru dwie ścieżki: udanie się do wybranej placówki BOŚ Banku lub postępowanie według kroków sugerowanych przez bank. By otrzymać kartę kredytową od BOŚ Banku należy:

 1. Wypełnić i złożyć wniosek przez Internet.
 2. Bank odniesie się do oczekiwań określonych we wniosku i zaproponuje swoje warunki.
 3. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy podpisać umowę – może ją dostarczyć kurier lub można to zrobić osobiście w wybranym oddziale banku.
 4. Należy poczekać na dostarczenie karty i aktywować ją. Kod PIN zostanie wysłany SMS-m.

Jak widać uzyskanie karty kredytowej jest bardzo proste. Pamiętajmy jednak, że nim bank podejmie decyzję o przyznaniu określonego limitu kredytowego oceni naszą zdolność kredytową. Kartę Standard z limitem do 25 000 zł można uzyskać przedstawiając wyłącznie dowód osobisty i wyciąg z konta, na które otrzymujemy wynagrodzenie. Podobnie w przypadku karty kredytowej Gold, jednak wyłącznie do limitu 40 000 zł. Wyższe limity wymagają przedstawienia szczegółowej dokumentacji o dochodach.

Wybierz ofertę

Promocje Karta kredytowa w BOŚ Banku – Standard i Gold

Opinie klientów o Karta kredytowa w BOŚ Banku – Standard i Gold

5/5
1 opinii
3
0
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Rafał
Ocena :
     

Mam kartę standard ale mi wystarcza. Jeśli ktoś potrafi się z nią obchodzić, to oprocentowanie nie straszne. Potrzeba dużo samodyscypliny i można korzystać.

Anika
Ocena :
     

jestem zadowolonym posiadaczem Karty kredytowej standard w BOS Bank! Limity dostepne na karcie zdecydowanie mi wystarczają, okres bezodestowy jest długi, a warunki jakie trzeba spelnić by otrzymac karte i by byla ona darmowa sa na serio niewielkie. Polecam Bos Bank bo to bardzo dobry bank z dobra ofertą.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść