Powitalny bonus 12000 punktów Bezcenne Chwile od Banku BPS

Bank BPS dołącza do partnerów programu Mastercard Bezcenne Chwile. Na jego klientów czekają powitalne bonusy. 4000 punktów za samą rejestrację i 8000 punktów za wydanie zaledwie 50 zł. Ich łączna wartość to aż 150 zł! Promocje są ograniczone czasowo, a także pulą nagród. Nie zwlekaj więc i odbierz nawet 12000 punktów w ramach powitalnego prezentu. Promocja dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych wydanych przez Bank BPS.
Jak zdobyć 150 zł w punktach programu Bezcenne Chwile z BPS?
iKonto w Bank BPS
iKonto w Bank BPS

Oferowane przez bank BPS iKonto osobiste to niezwykle przystępny rachunek, którego właściciele zwolnieni są z większości kosztów związanych z codzienną bankowością. Sprawdź, co może ci zaoferować bankowość osobista w BPS.

Złóż wniosek Opinie o iKonto w Bank BPS

Co można zyskać w promocji?
  • 12000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 150 zł (4000 punktów bonusu powitalnego + 8000 punktów w promocji “Wiosenne przyspieszenie”)
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 lipca 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród

Kto może otrzymać bonus?

Najnowsza promocja Mastercard Bezcenne Chwile i Banku BPS jest skierowana do klientów banku, którzy mają w nim kartę płatniczą Mastercard (debetową lub kredytową), a którzy nie uczestniczyli do tej pory w tym programie lojalnościowym. Uczestnicy muszą też, oczywiście, być osobami pełnoletnimi z pełną zdolnością do czynności prawnych. Chociaż promocja rozbita jest na dwa etapy, to wymagania w obu są bardzo zbliżone. Co ważne, w regulaminie nie znajdziemy żadnych obostrzeń dotyczących branży czy placówek, z których transakcje będą brane pod uwagę. Jest to znacząca różnica w stosunku do promocji konkurencji.

Jak zdobyć 150 zł w punktach programu Bezcenne Chwile z BPS?

By zdobyć 12000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile będziemy musieli przejść przez dwa etapy promocji. Nie ma jednak czego się obawiać, oba są niezwykle proste.

  1. Do 30 czerwca zarejestruj w programie Bezcenne Chwile swoją kartę płatniczą wydaną przez BPS. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych. Konto zostanie uruchomione w ciągu 14 dni.
  2. Po 20 dniach roboczych otrzymasz pierwszą transzę nagród – 4000 punktów!
  3. W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 50 zł kartą, którą zarejestrowałeś.
  4. Dzięki temu w ciągu 60 dni roboczych na Twoje konto wpadnie kolejne 8000 punktów!

Łatwo więc policzyć, że za samą rejestrację i wydanie 50 zł otrzymasz aż 12 000 punktów, które wymienić będziesz mógł na nagrody o wartości 150 zł. Pamiętaj, że punkty są ważne przez 3 miesiące. Jeżeli ich nie wykorzystasz – przepadną bezpowrotnie.

Oba etapy wiążą się jednak z ograniczonymi pulami nagród. 4000 punktów otrzyma pierwsze 6000 osób, które spełnią wymagania regulaminu. 8000 zaś trafi do aż 67 500 osób. Nie są to pule małe, ale radzimy nie odkładać uczestnictwa w promocji na ostatnią chwilę

Mastercard Bezcenne Chwile – źródło wielu promocji

Bank BPS dołącza tym samym do wielu innych, które współpracują z Mastercard i ich programem lojalnościowym. Atrakcyjne promocje, zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody to już stały element rynku kart płatniczych. Dla przykładu 8000 punktów możemy zdobyć dzięki karcie PKO BP Mastercard Platinum. W mBank zaś do zdobycia jest aż 25600 punktów na kartach World Mastercard. Sprawdź czy także Twój bank współpracuje z tym programem i czy także Ty możesz zyskać punkty wymienialne na nagrody. Jeżeli tak nie jest, to może czas na zmianę dostawcy produktów bankowych?

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść