Powitalny bonus 24000 punktów Bezcenne Chwile od Grupy BPS

Grupa BPS ogłosiła kolejną promocję w partnerstwie z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Na jej klientów czekają powitalne bonusy. Po 8000 punktów za każdy z 3 miesięcy, w którym wydamy kartą 100 zł. Łączna wartość bonusów to aż 300 zł! Promocja jest ograniczona czasowo, a także pulą nagród. Nie zwlekaj więc i odbierz nawet 24000 punktów w ramach powitalnego prezentu. Promocja dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych wydanych przez Grupę BPS.
Jak zdobyć 150 zł w punktach programu Bezcenne Chwile z BPS?
iKonto w Bank BPS
iKonto w Bank BPS

Oferowane przez bank BPS iKonto osobiste to niezwykle przystępny rachunek, którego właściciele zwolnieni są z większości kosztów związanych z codzienną bankowością. Sprawdź, co może ci zaoferować bankowość osobista w BPS.

Złóż wniosek Opinie o iKonto w Bank BPS

Co można zyskać w promocji?
  • 24000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 300 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 20 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród

Kto może otrzymać bonus?

Najnowsza promocja Mastercard Bezcenne Chwile i Grupy BPS jest skierowana do klientów banku, którzy podpiszą z nim umowę na kartę płatniczą Mastercard (debetową lub kredytową) w trakcie jej trwania. W akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które po 31 stycznia 2023 roku zrezygnowały z karty, a teraz chcą wyrobić nową. Uczestnicy muszą też, oczywiście, być osobami pełnoletnimi z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Jak zdobyć 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile z BPS?

By zdobyć 24000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile będziemy musieli przejść przez dwa etapy promocji: podpisanie umowy na nową kartę oraz aktywne z niej korzystanie. Nie ma jednak czego się obawiać, oba są niezwykle proste.

  1. Do 20 czerwca podpisz z bankiem z Grupy BPS umowę na kartę płatniczą lub debetową Mastercard. W promocji weźmie udział tylko 4486 nowych umów, więc nie warto z tym zwlekać.
  2. W ciągu 3 dni od aktywacji karty przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile.
  3. W kolejnych 3 miesiącach dokonuj transakcji kartą na kwotę min. 100 zł. Każdy miesiąc traktowany jest tu oddzielnie, więc liczy się systematyczność.
  4. Dzięki temu w ciągu 14 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz 8000 punktów. Łącznie możesz więc zdobyć ich aż 24 000, co jest równowartością 300 zł!

Pełną listę podmiotów, w których transakcje nie są brane pod uwagę znajdziesz na stronie internetowej banku, jednak znajdziemy na niej tradycyjnie: przelewy z karty, doładowywania portfeli cyfrowych czy gry hazardowe.

Mastercard Bezcenne Chwile – źródło wielu promocji

Grupa BPS nie jest jedynym przedstawicielem rynku bankowego, który współpracuje z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Wśród aktualnych promocji znajdziemy na przykład: 300 zł w punktach z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowy czy aż 800 zł w bonusu punktowego z Kartą Kredytową z Żubrem w Banku Pekao. Sprawdź czy także Twój bank współpracuje z tym programem i czy także Ty możesz zyskać punkty wymienialne na nagrody. Jeżeli tak nie jest, to może czas na zmianę dostawcy produktów bankowych?

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść