Podepnij kartę Visa do konta walutowego Santader i zgarnij 100 zł bonusu

Santander Bank Polska zachęca swoich klientów do korzystania z karty wielowalutowej podczas podróży. Promocja „Połącz kartę Visa z kontem walutowym i odbierz do 100 zł” będzie wymagała właśnie podpięcia karty Visa do konta w obcej walucie i aktywne z niej korzystanie. Warunki, które musimy spełnić nie są trudne, jednak konieczna będzie pewna systemtyczność. Poznaj szczegóły najnowszej promocji Santander.
Jak zdobyć 100 zł bonusu w Santander?
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł bonusu
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 lipca 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Santander Bank Polska przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów tego banku z pełna zdonlością do czynności prawnych. Dodatkowo uczestnik musi posiadać kartę wielowalutową Visa, która w okresie od 1 maja do 8 czerwca 2023 roku nie była powiązana z kontem walutowym w USD lub GBP.

Jak zdobyć 100 zł bonusu w Santander?

Warunki otrzymania bonusu w promocji Santander Bank Polska nie są skomplikowane, ale będą wymagały od nas pewnej systematyczności. Oto co zrobić, by otrzymać 100 zł bonusu:

  1. Do 31.07.2023 r. zarejestruj się na stronie internetowej promocji. Pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na kontakty marketingowe drogą elektroniczną i telefoniczną.
  2. Powiąż swója rachunek w GPB lub USD z posiadaną kartą VISA. Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego konta załóż je przed końcem trwania promocji.
  3. Za powiązanie karty z kontem otrzymasz 20 zł.
  4. Aktywnie korzystaj z powiązanej karty, płać nią w wybranych walutach i wypłacaj środki z bankomatów.
  5. Za każdą taką transakcję otrzymasz kolejne 10 zł!

Maksymalnie możemy zdobyć tak 100 zł (20 zł za podpięcie karty i 80 zł za transakcje), które zostaną przelane na nasze konto do 31 sierpnia 2023 r.

Santander Bank Polska – bank od promocji

Opisana powyżej promocja to tylko jedna, z wielu okazji do zgarnięcia dodatkowych korzyści w tym banku. Otworzenie konta osobistego w Santander to obecnie szansa na 400 zł bonusu. Jeszcze więcej zyskać mogą klienci biznesowi. Nowe konto dla firm w Santander może dać nam aż 2200 zł w różnych premiach! Jak widać promocje obejmują bardzo szeroką paletę produktów skierowanych do wielu typów klientów Santander Bank Polska.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść