Bon 300 zł do Allegro z Przejrzystą kartą kredytową PKO BP

Bank PKO BP po raz pierwszy zachęca do sięgnięcia po Przejrzystą kartę kredytową. Promocja, którą przygotował, pozwoli klientom zdobyć bon na Allegro o wartości 300 zł. Wystarczy sięgnąć po wspomnianą kartę kredytową i wydać nią 300 zł. To naprawde nisko postawiona poprzeczka. Dodatkowo nie ma tu żadnego okresu karencji, a jedynym dodatkowym wymogiem jest posiadanie konta w PKO BP. Zapoznaj się ze szczegółami najnowszej promocji tego banku!
Jak zdobyć 300 zł do Allegro z Przejrzystą kartą kredytową PKO BP?
Karta kredytowa PKO - zobacz ofertę
Karta kredytowa PKO

Skromna, ale zarazem bardzo korzystna oferta kart kredytowych banku PKO BP to możliwość wyboru jednej z trzech kart. Karty różnią się maksymalnym limitem, który ustalany jest indywidualnie względem potrzeb i możliwości klienta. Proces uzyskania karty w banku PKO BP jest niezwykle prosty, albowiem dyspozycję wyrobienia karty można złożyć nawet w aplikacji mobilnej IKO. Niskie koszty prowadzenia karty oraz niewielkie oprocentowanie robią z tej oferty niezwykle ciekawy produkt. Każdą z kart cechują niskie opłaty i wielkie możliwości, a limit nawet do 1 000 000 złotych robi wrażenie. Nie czekaj, tylko sprawdź ofertę kart kredytowych banku PKO BP.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa PKO

Co można zyskać w promocji?
  • Bony Allegro o wartości 300 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 15 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja PKO BP przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów banku z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadających adres zamieszkania na terenie Polski. Konieczne jest też posiadanie konta w PKO BP i dostępu do bankowości elektronicznej rego banku. Wniosek o kartę kredytową wiąże się też z wymaganiami dotyczącymi zdolności kredytowej klienta.

Jak zdobyć 300 zł do Allegro z Przejrzystą kartą kredytową PKO BP?

Zdobycie bonu o wartości 300 zł do wydania w serwisie Allegro w najnowszej promocji PKO BP nie jest trudne. Zwłaszcza jeżeli już jesteśmy klientem tego banku. By zgarnąć bonus należy:

  1. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP to załóż w tym banku rachunek osobisty. Jeżeli już taki masz, to przejdź do kolejnego punktu.
  2. Do 15 maja 2023 roku podpisz z PKO BP umowę o Przejrzystą kartę kredytową. Tylko ta kredytówka bierze udział w tej promocji. Pamiętaj, by składają wniosek wyrazić zgody na kontakt marketingowy.
  3. Po otrzymaniu karty zarejestruj swój udział w promocji i zaakceptuj jej regulamin. Zrobisz to w aplikacji mobilnej IKO.
  4. Do 9 czerwca 2023 roku wykonaj kartą transakcje na co najmniej 300 zł.
  5. Do 7 lipca 2023 roku otrzymasz bon do wydania w serwisie Allegro na kwotę 300 zł. Znajdziesz go w formie e-kodu w aplikacji IKO. Pamiętaj, że do tego czasu nie możesz dezaktywować swojej karty!

Zasady są bardzo proste, a jedynym poważnym ograniczeniem jest tu pula nagród. Bank PKO BP przewidział bowiem jedynie 5300 kodów do rozdania, więc nie warto zwlekać z udziałem w tej promocji.

PKO BP – promocje na karty, pożyczki i konta!

Wygląda na to, że bank PKO BP powraca do częstszego zachęcania do korzystania ze swoich usług promocjami. Poza najnowszą promocją na Przejrzystą kartę kredytową wciąż aktualne są: promocja na pożyczkę gotówkową do 200 000 zł bez prowizji w PKO BP oraz program poleceń PKO, w którym zgarnąć można nawet 1500 zł bonusu! Czekamy na kolejne akcje i bonusy zwłaszcza powiązane z kontami osobistymi i kartami debetowymi.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść