Odbierz 2 x 50 zł bonusu z kartami Mastercard w Velo Bank

Posiadanie kart płatniczych Mastercard w Velo Banku właśnie stało się jeszcze bardziej opłacalne. Teraz za rejestrację naszej karty kredytowej lub debetowej w programie Bezcenne Chwile i spełnienie prostego dodatkowego warunku odebrać będziemy mogli bonus. Są nim 2 vouchery o wartości 50 zł każdy, które wymienić będziemy mieli na nagrody z katalogu programu. Poznaj szczegóły promocji Velo Bank i Mastercard.
Velo Bank - promocje na karty, kredyty i programy poleceń!
Co można zyskać w promocji?
  • 8000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 17 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Velo Bank jest skierowana do posiadaczy kart płatniczych Mastercard wydanych przez bank, którzy dotychczas nie zarejestrowali ich w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć 2 x 50 zł w voucherach Bezcenne Chwile z kartą Velo Bank?

Zdobycie bonusu w promocji Mastercard i Velo Banku jest bardzo proste. By zdobyć 8000 punktów, o wartości 100 zł należy:

  1. Do 17.05.2023 r. zarejestruj swoją kartę płatniczą Mastercard na stronie programu Bezcenne Chwile.
  2. W ciągu 30 dni od momentu rejestracji wykonaj płatności kartą na kwotę co najmniej 100 zł.
  3. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 8000 punktów Bezcenne Chwile, które wymienić będziesz mógł na 2 vouchery (o wartości 50 zł każdy), zaś dzięki nim otrzymasz dostęp do dziesiątek nagród u partnerów programu.

Pełną listę partnerów oraz katalog nagród znajdziesz na stronie internetowej programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Velo Bank – promocje na karty, kredyty i programy poleceń!

Velo Bank na stałe zadomowił się na rodzimym rynku bankowym. Teraz kusi swoich obecnych i przyszłych klientów licznymi promocjami. Program poleceń Velo Bank to szansa na zdobycie 100 zł za każdego nowego klienta. Jeżeli zaś interesuje nas kredyt, to kredyt gotówkowy do 200 000 zł w Velo Bank bez prowizji jest świetną ofertą. Warto też śledzić promocje banku na karty kredytowe, bowiem kolejne punkty programu Bezcenne Chwile to szansa na jeszcze więcej nagród.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść