Karta kredytowa w VeloBank

Informacje o Karta kredytowa w VeloBank
Jak założyć kartę kredytową w VeloBank?
5/5
2
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0 zł
Maks. okres bezodsetkowy
52 dni
Maksymalny limit
50000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
VeloBank ma prostą ofertę karty kredytowej, z limitem odnawialnym do 50 000 zł, z długim 52-dniowym okresem bezodsetkowym. W ofercie Karty Kredytowej Standard, klient ma do wyboru: Kartę Kredytową Mastercard, […]

VeloBank ma prostą ofertę karty kredytowej, z limitem odnawialnym do 50 000 zł, z długim 52-dniowym okresem bezodsetkowym. W ofercie Karty Kredytowej Standard, klient ma do wyboru:

  • Kartę Kredytową Mastercard,
  • Kartę Kredytową Visa.

Jedyna różnica w powyższych ofertach to dostęp do programu lojalnościowego operatora karty. Opłaty i warunki limitu są takie same.

W ofercie VeloBank znajdziemy również karty kredytowe wyższego standardu dla klientów Bankowości Prywatnej: z wyższym limitem kredytowym i dostępem do usług dodatkowych. Są to karty: Platinum, Infinite/Elite i Elite Metal. Aby poznać szczegóły na temat tych ofert udaj się do placówki lub zadzwoń do konsultanta VeloBank – warunki dla klientów premium są ustalane indywidualnie.

Karta Kredytowa w VeloBank
Wariant karty Standard
Oprocentowanie 20,5%
Limit kredytowy 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 52 dni
Spłata minimalna 5% min. 50 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł

Karta Kredytowa Standard w VeloBank

Karta kredytowa VeloBank może być całkowicie darmowa jeśli spełnimy proste warunki postawione przez bank. Wystarczy zrealizować 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie, a unikniemy opłaty za kartę.
Druga kwestia to korzystanie z limitu kredytowego. Aby limit był darmowy – odestki 0% – należy spłacić całe zadłużenie na karcie w czasie 52-dniowego okresu bezodsetkowego. W innym przypadku, VeloBank naliczy zgodnie z obowiązującą stawką oprocentowania.

Opłaty za Kartę Kredytową Standard w VeloBank
Wydanie karty głównej 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 5 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową
Warunki darmowej karty kredytowej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie
Bankomaty 3,5%, min. 7 zł
Koszt przewalutowania 0 zł

Zadłużenie na karcie kredytowej w VeloBank

VeloBank oferuje 52-dniowy okres bezodsetkowy – masz 52 dni na spłatę wykorzystanego limitu bez żadnych kosztów. Okres bezodsetkowy rozpoczyna się wraz z okresem rozliczeniowym – 30 dni oraz dodatkowe 22 dni z następnego okresu rozliczeniowego, na spłatę limitu.

Limit karty kredytowej VeloBank jest odnawialny – gdy go spłacisz, możesz ponownie z niego skorzystać. Każdą transakcję kartą od kwoty 300 zł można rozłożyć na raty. Minimalna liczba rat to 3. Prowizja wynosi 0,8 proc. od kwoty transakcji za każdą ratę, a raty są nieoprocentowane!

Sprawdź ofertę

Promocje karty kredytowej VeloBank

Promocje Karta kredytowa w VeloBank
Velo Bank - promocje na karty, kredyty i programy poleceń!
28 marca 2023 • 2 min czytania

Odbierz 2 x 50 zł bonusu z kartami Mastercard w Velo Bank

Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem programu Mastercard Bezcenne Chwile to zarejestruj w nim swoją kartę z Velo Bank, spełnij proste warunki i odbierz bonusy!

Korzyści karty kredytowej w VeloBank

Karta kredytowa VeloBank to szansa na darmowy kredyt – płacisz tylko wtedy, gdy nie zdążysz spłacić limitu w wyznaczonym czasie 52 dni. Sama karta jest darmowa, wystarczy, że zapłacimy nią 5 razy w miesiącu. Co więcej prócz darmowego limitu kredytowego zyskasz w VeloBank?

  • Możliwość poprawienia zdolności kredytowej – regularna spłata karty kredytowej, nawet małych kwot, to pozytywne wpisy w BIK.
  • VeloBank akceptuje wiele różnych form zatrudnienia – limit kredytowy jest dopasowany do Twoich możliwości.
  • Użytkownik karty kredytowej może wziąć udział w programie lojalnościowym Mastercard lub VISA – wybór należy do Ciebie.
  • Transakcje na kwotę powyżej 300 zł można rozłożyć na raty 0%!

Jak założyć kartę kredytową w VeloBank?

Dostęp do limitu kredytowego i karty VeloBank można uzyskać na 3 sposoby: online przez bankowość mobilną lub elektroniczną, za pośrednictwem formularza na stronie internetowej banku oraz w placówkach VeloBank.

Kartę kredytową online mogą uzyskać klienci VeloBanku, którzy posiadają konto osobiste, zapewniające dostęp do aplikacji bankowej i serwisu transakcyjnego. Wypełnienie wniosku jest bardzo proste – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami banku.

Nowi klienci VeloBanku będą musieli skorzystać z nieco wydłużonej procedury: przez formularz lub w placówce bankowej. Zawsze jednak można otworzyć konto online, a następnie zamówić kartę!

Opinie klientów o Karta kredytowa w VeloBank

5/5
2 opinii
2
0
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Wikary
Ocena :
     

Założyłem konto online i zamówiłem kartę. Bardzo szybko przyszła!! Polecam

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść