Polecaj VeloKonto i zyskaj 100 zł za każdego nowego klienta!

VeloBank proponuje bardzo ciekawy program poleceń, który odróżnia się od innych banków brakiem limitu maksymalnej liczby poleceń. Oznacza to, że polecają VeloKonto możesz zarobić od 100 do 1000, 2000 zł a nawet więcej! Wszystko zależy od tego jak będzie Ci szło zachęcanie nowych klientów. Sprawdź warunki skutecznego polecenia i nasze rady jak zwiększyć swoją skuteczność.
VeloBank - zobacz oferty
VeloKonto w VeloBank

VeloBank posiada wiele produktów bankowych. Wśród nich znaleźć możemy konto osobiste - Konto Proste Zasady. Otwarcie i wyrobienie karty jest darmowe, tak jak przelewy internetowe, płatności BLIK i wypłaty z bankomatów Planet Cash. Sprawdź co jeszcze swoim klientom oferuje VeloBank i Konto Proste Zasady.

Złóż wniosek Opinie o VeloKonto w VeloBank

Co można zyskać w promocji?
  • 100 zł za poleconego klienta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 maja 2023 roku

Doceniam Velo – polecam Velo – nowy program poleceń VeloBank

VeloBank przygotował bardzo prosty program poleceń VeloKonta oraz VeloKonta Premium! Za każdego skutecznie poleconego klienta otrzymasz 100 zł, pod warunkiem, że nowy klient spełni określone warunki. Również osoba polecona dostanie nagrodę – 50 zł.

“Doceniam Velo – polecam Velo” to promocja, która pozwala zarobić bardzo wysoką kwotę. Bank nie stawia żadnego limitu polecania, możesz przekazać kod dowolnej liczbie osób, a nagrodę otrzymasz za każdego klienta, który spełni proste wymagania.

Jak zarabiać w programie poleceń VeloKonta?

Zasady programu Doceniam Velo – polecam Velo są banalnie proste. Przystąp do promocji w bankowości internetowej, mobilnej, na Infolinii lub w naszej placówce. Zaakceptuj zgody marketingowe Kod polecenia dostaniesz SMS-em lub w wiadomości e-mail. Swój kod znajdziesz w menu Usługi – Program poleceń, a w bankowości w mobilnej w menu w pozycji Program poleceń.

Kod polecający możesz przekazać dowolnej liczbie osób. Każdy polecony klient to szansa na 100 zł dla Ciebie. Wystarczy, że wypełni on warunki promocji:

  • wyrazi wymagane zgody marketingowe,
  • przez kolejne 3 miesiące będzie zasilał konto kwotą min. 2 000 zł.

Gdy dwa powyższe warunki zostaną spełnione – Ty, jako polecający otrzymasz 100 zł na swoje konto, a osoba polecona 50 zł.

Zachęcaj klientów szansą na dodatkową gotówkę w VeloBanku!

Nagroda dla klienta, który założy VeloKonto z polecenia jest stosunkowo niska, bo wynosi tylko 50 zł. To może być małą zachętą dla osób rozważających założenie nowego rachunku.

Dlatego też, polecają VeloKonto w ramach “Doceniam Velo – polecam Velo” warto wspomnieć o inne promocji konta osobistego “Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022″. W ramach tej promocji, za aktywne korzystanie z usług konta można zyskać do 600 zł! Poznaj warunki promocji dla nowych klientów VeloKonta!

Promocje “Doceniam Velo – polecam Velo” oraz “Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022″ mogą być łączone, co oznacza, że pełny zysk nowego klienta VeloBanku może wynieść aż 650 zł! Sprawdź warunki i skorzystaj już teraz!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść