200 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard w mBank

mBank zachęca do zakładania kart kredytowych i regularnego z nich korzystania, kusząc bonusem w wysokości 200 zł. Dwa bony o tej wartości (po 100 zł każdy) do sieci sklepów Biedronka otrzymamy już za 10 transakcji kartą w miesiącu. Liczba bonów jest jednak ograniczona, więc warto pospieszyć się z decyzją o wyrobieniu nowej karty kredytowej Mastercard w mBank. Szczegóły promocji i instrukcja jak wziąć w niej udział poniżej.
Mbank
Karty kredytowe w mBank - zobacz ofertę
Karty kredytowe w mBank

Bardzo ciekawą ofertę kart kredytowych posiada mBank. Mają oni wśród swoich produktów aż 6 różnych kart kredytowych. Karty posiadają takie samo oprocentowanie, ale różnią się limitami i dodatkowymi korzyściami płynącymi z ich posiadania. Szeroka i mocno zróżnicowana oferta z pewnością znajdzie sympatyków nawet pośród najbardziej wybrednych klientów banków. Do tego właściciele zyskują pakiet dodatkowych korzyści, a w tych mBank nie zna sobie równych. Przyglądając się bliżej ofercie można zauważyć, że każda karta jest dobrym wyborem.

Złóż wniosek Opinie o Karty kredytowe w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 200 zł w bonach do sklepu Biedronka
Do kiedy trwa promocja?
  • 20 kwietnia 2022 roku lub wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich klientów mBanku, którzy nie posiadają karty kredytowej. Co ciekawe w regulaminie promocji nie znajdziemy żadnych informacji o okresie karencji. Widnieje w nim tylko informacja, że nie obejmuje ona kart wznowionych. Wydaje się, że jeżeli posiadaliśmy w przeszłości jedną z kart z oferty mBank, a teraz złożymy wniosek o inną, to wciąż będziemy mogli wziąć udział w promocji.

Oczywiście decyzja, o wydaniu karty kredytowej, wiąże się ze zbadaniem przez bank naszej zdolności kredytowej.

Jak zgarnąć 200 zł w bonach do Biedronki?

Sam proces i warunki udziału w promocji są bardzo proste. Przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak zdobyć bony do sklepu Biedronka, o wartości 200 zł:

  1. Do 20 kwietnia 2022 roku (lub wyczerpania puli nagród) złóż wniosek do mBank o wydanie jednej z trzech następujących kart kredytowych: Mastercard Standard, World Mastercard lub World Mastercard Intensive. Możesz zrobić to za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej (którą sam bank nazywa serwisem transakcyjnym).
  2. Zawrzyj z mBankiem umowę o kartę kredytową, którą w tej promocji otrzymasz za darmo (normalnie opłata za wydanie wynosi od 30 do 50 zł).
  3. Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, od momentu wydania karty, wykonaj 10 transakcji bezgotówkowych swoją nową kartą kredytową. Transakcje mogą opiewać na dowolne kwoty. Jeżeli kartę otrzymasz w lutym – masz na to czas do końca marca.
  4. Jeżeli spełnisz te warunki to dwa bony (o wartości 100 zł każdy) do sklepów Biedronka trafią do Twojej bankowości internetowej oraz na podany przez Ciebie adres e-mail najpóźniej do 5. dnia roboczego od ostatniej (10-tej) wymaganej transakcji.

mBank przewidział tylko 2200 bonów do rozdania (po 100 zł każdy), więc tylko 1100 pierwszych osób, które spełnią wymagania skorzysta z promocji. Warto się więc pospieszyć.

Nagroda ma postać elektronicznego kodu, który wystarczy podyktować kasjerowi podczas płacenia za zakupy w sklepie. Co ważne, nie musimy wydać całej kwoty od razu. Możemy z niego korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania przypisanych mu środków. Nie ma też limitów czasowych na wykorzystanie bonów.

Jakie transakcje brane są pod uwagę?

By wyrobić wspomniane 10 transakcji bezgotówkowych możemy płacić kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wykonywać nią płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay itp.). Z promocji wyłączone są takie transakcje jak wypłaty gotówki z bankomatu czy przelewy na inne rachunki bankowe. Nie będą również brane pod uwagę opłaty za gry losowe czy hazardowe, w tym również w stacjonarnych punktach, jak kasyna, salony gier, miejsca sprzedaży zakładów bukmacherskich czy totalizatory.

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem mBanku może jest to dobry moment by rozważyć taką współpracę. Zwłaszcza, że teraz poza wspomnianą promocją z mKontem Intensive wiążą się inne promocje. W promocji „mKonto Intensive plus premia- edycja III” mamy szansę na otrzymanie aż 200 zł. W promocji “Dla chcących więcej” zdobyć można zwolnienie z opłat za prowadzenie konta na pół roku. Takie skumulowanie promocji wokół produktów, które możemy połączyć nie zdarza się często.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść