50 zł do Biedronki dla klientów firmowych Credit Agricole

Credit Agricole przygotował kolejną promocję dotyczącą swoich kart płatniczych. Tym razem jest ona przeznaczona dla klientów firmowych. Korzystając regularnie z karty debetowej wydanej do Konta Biznes możemy otrzymać bon na 50 zł do sieci sklepów Biedronka. Promocja przeznaczona jest dla wybranych, zaproszonych klientów, więc sprawdź wszystkie kanały komunikacji, by upewnić się, że możesz wziąć w niej udział.
Jak zdobyć 50 zł do Biedronki z kartą firmową Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • Bon o wartości 50 zł do sklepów Biedronka
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 maja 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Najnowsza promocja Credit Agricole przeznaczona jest dla wybranych, zaproszonych posiadaczy Konta Biznes, które założone było przed 31 grudnia 2022 r. Zaproszeni uczestnicy zostaną poinformowani w wiadomości SMS, e-mail lub po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Jak zdobyć 50 zł do Biedronki z kartą firmową Credit Agricole?

Największą przeszkodą w udziale w promocji Credit Agricole jest kwestia zaproszenia do niej. Jednak, gdy już otrzymamy wiadomość, że bierzemy w niej udział reszta warunków jest banalnie prosta. Oto jak zdobyć bon na 50 zł do sklepów Biedronka:

  1. Sprawdź czy zostałeś zaproszony do udziału w promocji. Zaproszenie otrzymasz w wiadomości sms, e-mail lub w bankowości internetowej. Jeżeli je otrzymałeś, to przejdź do kolejnego punktu.
  2. Do 31 maja 2023 roku wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do Konta Biznes.
  3. Wiadomość o nagrodzie otrzymasz w wiadomości SMS najpóźniej do 23 czerwca 2023 roku. Kod na 50 zł będziesz mógł odebrać do 31 sierpnia 2023 roku w zakładce Moje nagrody w aplikacji mobilnej banku – CA24 Mobile.

Zapoznaj się też z listą dozwolonych i wyłączonych transakcji na stronie internetowej banku. W akcji nie będą brane pod uwagę m.in. transakcje z kasyn czy punktów zakładów bukmacherskich.

Credit Agricole – karty źródłem promocji

Aktualnie bank Credit Agricole prowadzi bardzo wiele promocji dotyczacych kart płatniczych. Nie tylko tych firmowy, ale też dla osób prywatnych. Za zwiększenie limitu na karcie kredytowej Credit Agricole otrzymamy nawet 100 zł bonusu. Za wydatki na podróże opłacone kartą Credit Agricole zgarnąć możemy 100 zł zwrotu. Jeżeli dysponujemy kartami wydanymi przez ten bank lub planujemy po taką sięgnąć, warto zapoznać się z najnowszymi promocjami i zyskiwać kolejne premie i bonusy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść