300 zł do Biedronki z kartą kredytową Santader Consumer Bank

„Karta ratalna z voucherem do Biedronki” to najnowsza promocja Santander Consumer Banku zachęcająca do sięgnięcia po kartę kredytową z jego oferty. Tym razem podpisanie umowy na kartę Comfort Plus i aktywne z niej korzystanie przez 3 miesiące zapewni Ci bony do sklepów Biedronk o wartości 300 zł. Pula nagród jest ograniczona, nagrodzone zostanie tylko pierwsze 200 wniosków o kartę, więc warto się pospieszyć.
Jak zdobyć bony do Biedronki z kartą kredytową Santander Consumer Bank?
Karta kredytowa Santander Consumer Bank
Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Oferta Santander Consumer Bank cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta i nie inaczej jest w przypadku karty kredytowej. Klienci dostają do wyboru trzy warianty karty kredytowej, która najlepiej współgra z limitem odnawialnym w koncie. Każdy z wariantów karty ma jednakowy limit główny i okres bezodsetkowy. Różnie się jednak między sobą korzyściami wynikającymi z ich posiadania - począwszy od różnej wysokości oprocentowania, po najrozmaitsze benefity. Sprawdź poniżej, jakie korzyści da Ci posiadanie konkretnej karty kredytowej od Santander Consumer Bank.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Santander Consumer Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 3 x bon do Biedronki o wartości 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Karta ratalna z voucherem do Biedronki” przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadają aktualnie w Santander Consumer Bank karty kredytowej. W regulaminie nie znajdziemy wzmianki o okresie karencji. Pula nagród jest jednak ograniczona do 200 pierwszych wniosków o kartę (600 e-bonów), więc można się spodziewać, że szybko zostanie wyczerpana.

Jak zdobyć bony do Biedronki z kartą kredytową Santander Consumer Bank?

Promocja „Karta ratalna z voucherem do Biedronki” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć 300 zł postaci e-bonów do sieci sklepów Biedronka:

  1. Do 31.12.2022 roku złóż wniosek o kartę kredytową Comfort Plus ze stałą spłatą w Santander Consumer Bank.
  2. W miesiącu podpisania umowy oraz kolejnych wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.
  3. Za każdy miesiąc, w którym tego dokonasz otrzymasz e-bon do Biedronki na kwotę 100 zł. Możesz zdobyć maksymalnie 3 nagrody (300 zł w bonach). Nagrodę otrzymasz na numer telefonu podany w banku najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.
  4. Na zgarnięcie nagród masz 5 miesięcy. Jeżeli w pierwszym miesiącu nie uda Ci się przekroczyć wymaganego progu, możesz próbować w kolejnych.
  5. Pilnuj by na Twojej karcie nie wystąpiła zaległość w spłacie wyższa niż 50 zł i dłuższa niż 10 dni. Jeżeli tak się stanie bank nie wypłaci Ci nagrody.

Warto także zapoznać się z listą transakcji wyłączonych z promocji. Znajdziemy na niej m.in. wydatki na gry hazardowe, ubezpieczenia czy przelewy.

Promocje na karty kredytowe w Santander i Biedronce!

Opisywana promocja nie jest jedyną w Santander Consumer Bank dotyczącą kart kredytowych. 360 zł zwrotu plus 200 zł na Allegro dostaniemy za wyrobienie TurboKARTY w Santadner Consumer Bank. Jeśli jednak interesują nas inne promocje związane z siecią sklepów Biedronka to polecamy bony o wartości 450 zł do Biedronki za wyrobienie karty Citi Simplicity w Citi Handlowym. Jak widać te popularne sklepy oraz “kredytówki” idą ze sobą w parze w wielu bankach, więc warto obserwować rynek i śledzić najnowsze doniesienia o promocjach.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść