Co można zyskać w promocji?Bon na 80 zł
Do kiedy trwa promocja?Do 2 kwietnia 2021 roku

Kto i komu polecić może usługi Banku Millennium?

Wybierając konto bankowe z szerokiej, choć dość podobnej oferty rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, wiele osób kieruje się rekomendacjami znajomych lub członków rodziny. Aby zachęcić dotychczasowych klientów do aktywnego przekonywania, banki kierują do nich programy poleceń. W Banku Millennium przystąpić mogą do niego wszyscy posiadacze kont osobistych prowadzonych w złotych.

Kto uznany zostanie przez Millennium za nowego klienta w promocji „Lubię to polecam”? Obie osoby uzyskają premię tylko wówczas, gdy zakładajacy konto nie był stroną żadnej umowy z bankiem. Dotyczy to zarówno produktów finansowych, jak i poręczania kredytów czy posiadania jednostek uczestnictwa Millennium TFI. Dodatkowo trzeba będzie spełnić też warunki związane z aktywnym korzystaniem z konta.

W jaki sposób zarejestrować się do programu poleceń Millennium?

Programy poleceń wymagają od stałych klientów „papierkowej” roboty. W przypadku banku Millennium chodzi o rejestrację oraz uzyskanie kodu polecającego. Co trzeba zrobić, aby móc rekomendować konta znajomym i rodzinie?

 1. Zapoznać się z regulaminem akcji.
 2. Zadeklarować chęć przystąpienia do programu poleceń w placówce banku, na infolinii, w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 3. Zapisać 8-cyfrowy kod polecenia na potrzeby obecnej edycji oraz kolejnych, do których wystarczyło się będzie tylko dorejestrować.

Aktywność polecającego kończy się na rejestracji w programie i poleceniu konta. Więcej zadań będzie miał polecony.

Co musi zrobić osoba zakładająca konto z polecenia?

Odpowiedzialność za spełnienie warunków przyznania nagrody spoczywa na poleconym. To on oprócz założenia konta wykazać musi podstawową aktywność związaną z nowym rachunkiem. Co dokładnie powinien zrobić krok po kroku?

 1. Do 02.04.2021 r. w placówce Banku, na infolinii lub poprzez stronę internetową https: //www.bankmillennium.pl/lubietopolecam założyć Konto 360° lub Konto 360° Student.
 2. W procesie otwierania konta podać kod polecający otrzymany od znajomego lub członka rodziny.
 3. W ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonać bezgotówkowe transakcje na miejscu, w internecie lub przy pomocy usługi BLIK na łączną kwotę minimum 360 złotych.

Tyle wystarczy, aby obie osoby mogły wybrać nagrodę. Bon na 80 zł do sklepów internetowych jest tylko jedną z opcji. Co jeszcze otrzymać mogą osoby zakładający konto w ramach programu poleceń Millennium, a także polecający im to konto?

Bony zamienić można na inne nagrody

Do wyboru jest łącznie pięć nagród. Nie wszystkie są równie atrakcyjne, a w dobie kin zamkniętych z racji na ograniczenia pandemiczne wybór biletów do Multikina byłby zwyczajną stratą pieniędzy. W zależności od potrzeb i możliwości warto przemyśleć jednak każdą z nich:

 • 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do Multikina (2D) albo Heliosa (2D/3D)
 • bon na 80 zł do wykorzystania na www.empik.com (tylko w sklepie internetowym!)
 • bon na 80 zł do wykorzystania na www.zalando.pl (podobnie jak z Empikiem)
 • doładowanie 80 zł w aplikacji goodie, którą płacić można w sklepach za pomocą Google Pay lub Apple Pay
 • 3-miesięczna lokata nieodnawialna na maksymalnie 15 000 zł na 2% w skali roku