Bon na 100 zł za wykupienie OC i AC poprzez Millennium

Jeżeli nie liczyć programów poleceń, w których trzeba przekonywać do zakładania konta w danym banku znajomych, stałym klientom najwięcej okazji na zarobek daje obecnie Millennium. Promocje z bonami na Allegro wieńczy oferta 100 zł za wykupienie OC i AC w ERGO Hestia za pośrednictwem banku. Łącznie można być nawet 700 zł na plusie!
Bon na 100 zł za wykupienie OC i AC poprzez Millennium
Konto 360° w Banku Millennium

W Millennium mamy do wyboru 4 konta bankowe. Są to konto Student, Junior, Konto Walutowe i Konto 360°. W naszym opisie prześwietlimy najbardziej popularne Konto 360°. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, by te konto było całkowicie darmowe? Jakie są mocne i słabe strony rachunku w Banku Millennium?

Złóż wniosek Opinie o Konto 360° w Banku Millennium

Co można zyskać w promocji? 50 zł za wykupienie OC

50 zł za wykupienie AC

Do kiedy trwa promocja? Do 1 lutego 2021 roku

Komu opłacało będzie się ubezpieczenie samochodu przez bank Millennium?

Dopóki poszukuje się idealnego konta bankowego, w atrakcyjnych promocjach można przebierać. Złożenie podpisu pod umową z danym bankiem sprawia, że liczba okazji na zarobek dramatycznie topnieje. Dlatego stałych klientów Millennium ucieszy fakt, że instytucja ta proponuje kolejny sposób na zgarnięcie premii już po otwarciu rachunku.

Kto może przystąpić do tej promocji? Wystarczy posiadanie dostępu do aplikacji mobilnej lub Millenetu, co zapewnia chociażby podstawowe Konto 360° w Millennium). Nieodzowne będzie również posiadanie rachunku lub karty kredytowej tego banku, z których wychodziły będą opłaty za OC i/lub AC. Niestety, na premię nie mogą liczyć osoby ubezpieczające już dany pojazd za pośrednictwem banku. Bonusu nie daje bowiem odnowienie polisy.

W jaki sposób skorzystać na ubezpieczeniowej okazji Millennium?

Promocja Millennium wymaga od klientów banku wykupienia za pośrednictwem Millenetu polisy samochodowej w ERGO Hestia. 50 zł do wydania na Allegro otrzymają osoby, które zdecydują się wyłącznie na OC. Pakiet poszerzony o autocasco przyniesie z kolei maksymalną kwotę, czyli 100 zł. Jak skorzystać z dodatku, który osłodzi coroczny wydatek na obowiązkowe ubezpieczenie?

  1. Do 28.02.2021 r. złożyć wniosek o zawarcie umowy ubezpieczenia komunikacyjnego poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku.
  2. Wybrać podstawową polisę ubezpieczeniową na minimum 600 zł lub wariant OC+AC.
  3. Dokonać jednorazowego opłacenia składki z konta lub karty kredytowej w Millennium, a w przypadku wariantu ratalnego ustawić jedno z nich jako źródło regularnych wpłat.

Bon na Allegro w formie karty podarunkowej o wartości 50 zł przekazany zostanie jako kod w SMS-ie na numer telefonu, który klient wykorzystuje w kontaktach z bankiem. Na wiadomość można liczyć najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu, w którym upływa prawo do odstąpienia od umowy ubezpieczenia. Tak uzyskany przychód nie jest objęty podatkiem dochodowym.

Czy warto pokusić się o udział w tej promocji?

Podobnie jak w przypadku promocji dającej 50 zł za założenie Konta Junior 360° w Millennium, i w tym przypadku nie jest to najbardziej atrakcyjna propozycja na rynku. Bon na Allegro za ubezpieczenie samochodu oferuje do końca marca PKO BP. Z tą różnicą, że tam mamy do wyboru aż pięciu ubezpieczycieli (AXA, Compensa, Generali, InterRisk oraz Link4), a pakiet OC+AC przełoży się na 150 zł bonusu. Czemu zatem warto rozważyć okazję oferowaną przez Millennium?

Odpowiada za to kumulacja różnego rodzaju promocji, dzięki której w najlepszym przypadku nowy klient banku będzie aż 700 zł na plusie. Oprócz chęci założenia konta dla dziecka oraz wykupienia ubezpieczenia zyskać można jeszcze 250 zł za założenie Konta 360° (150 w gotówce i 100 w bonie), a także 300 zł na Allegro za wyrobienie jednej z kart kredytowych Millennium.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Karol

MEGA!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×