Jak otrzymać 200 zł bonusu od Millennium. za Konto 360°?

Warunkiem uzyskania nagrody pieniężnej jest założenie Konta 360° w Banku Millennium. Warto jednocześnie wspomnieć, że promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. Jeśli posiadaliśmy już kiedyś konto w tej instytucji otwarte na warunkach promocyjnych, nie możemy skorzystać z propozycji. Z drugiej strony, gdy zamknęliśmy rachunek w standardowej ofercie, to jak najbardziej jesteśmy uprawnieni do odebrania bonusów.

Zasady promocji bankowej w Millennium są proste. Pierwszym krokiem jest założenie Konta 360°. Wniosek należy złożyć najpóźniej do 5 października 2020. Można wybrać preferowane metody, takie jak skorzystanie z tradycyjnego wniosku internetowego czy podpisanie umowy dostarczonej przez kuriera. Jednak najszybszym sposobem jest fotoweryfikacja przez urządzenie mobilne. Wystarczy kilka kroków:

  • Wejdź na stronę internetową promocji Banku Millennium,
  • Wypełnij krótki wniosek (pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych),
  • Wykonaj zdjęcia swojej twarzy i dowodu osobistego,
  • Zaakceptuj warunki.

Następnie w październiku, listopadzie i grudniu trzeba zapewnić wpływy na konto w każdym miesiącu na kwotę min. 1 000 zł oraz wykonać jedną płatność kodem BLIK lub kartą. Ostatni krok to aktywowanie aplikacji mobilnej Millennium do końca 2020 roku i złożenie wzoru podpisu oraz dokumentu tożsamości, jeżeli rachunek został założony na selfie. Pieniądze otrzymasz maksymalnie do 29 stycznia 2021 roku.

Jak otrzymać 20 zł na cashback goodie w Banku Millennium?

Uzyskanie dodatkowych 20 zł jest bardzo łatwe. Jedyne, co trzeba zrobić, to do 31 grudnia 2020 roku wykonać jedną transakcję zbliżeniową telefonem przy użyciu metody HCE. Aby to zrobić, nasz telefon musi obsługiwać NFC, który trzeba wcześniej skonfigurować.

Do 29 stycznia 2021 roku Bank Millennium wyśle na numer telefonu podpięty do konta kod aktywacyjny. Należy go wpisać w aplikacji goodie. Pamiętaj, że bonus jest aktywny 14 dni od momentu przekazania kodu. Pieniądze z konta goodie można wypłacić na rachunek osobisty od min. 21 zł.

70 zł za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium

Gdy już nasze konto będzie aktywne, możemy przejść do otwarcia rachunku Junior, za które otrzymamy 70 zł. W tym przypadku wniosek należy złożyć najpóźniej do 31 października 2020 roku, przez aplikację mobilną Millenet. Jeśli nasze dziecko nie ukończyło 13. roku życia, 20 zł otrzymamy bezwarunkowo. W przypadku osób starszych konieczne będzie wykonanie przynajmniej 1 transakcj zbliżeniową telefonem do 31 października 2020 roku.

Pozostałą część nagrody w kwocie 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie zyskamy, jeśli do 30 listopada 2020 roku zasilimy konto Junior sumą 100 zł i nasze dziecko wykona 3 transakcje kartą, zbliżeniowo lub blikiem, jeśli ma więcej niż 13 lat. Bank wyśle kody do odbioru nagród maksymalnie do 31 grudnia 2020 roku.