300 zł zwrotu za wydatki na transport i paliwo w Credit Agricole

Czas na kolejną promocję powiązaną z kartą kredytową w Credit Agricole. “Korzyści do pełna - zyskaj nawet 300 zł zwrotu” pozwala na uzyskanie do 300 zł moneyback za opłaty za transport i paliwo. Wystarczy płacić na stacjach, w autobusach i pociągach kartą kredytową od Credit Agricole, a 3% wartości transakcji wróci na konto naszej karty. Akcja trwa do 31 maja 2022 roku i ma bardzo proste zasady.
Dla kogo jest ta promocja w Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Bank Credit Agricole oferuje klientom trzy rodzaje kart kredytowych i dwie karty kredytowo-partnerskie.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • Do 300 zł zwrotu moneyback na kartę kredytową
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 maja 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Niemal zawsze w promocjach dotyczących kart kredytowych mamy do czynienia z okresem karencji – nie inaczej jest tym razem. O premię mogą starać się osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Credit Agricole przez ostatnie 2 lata. Okres ten liczony jest od momentu złożenie wniosku o nową „kredytówkę”. Bank wymaga także, by uczestnicy byli posiadaczami konta osobistego w Credit Agricole.

Jak zdobyć 300 zł zwrotu na kartę?

Akcja „Korzyści do pełna – zyskaj nawet 300 zł zwrotu” ma bardzo proste zasady. By wziąć w niej udział należy:

  1. Do 31.05.2022 r. złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver / Mastercard Silver (dla obu minimalny limit to 4000 zł) lub Visa Gold / Mastercard Gold (tu minimalny limit to 5000 zł) w Credit Agricole..
  2. Przez kolejne 6 miesięcy, po podpisaniu umowy, aktywnie korzystaj z karty.
  3. Za transakcje wykonane na stacjach benzynowych, kolei, transporcie podmiejskim i liniach autobusowych bank zwróci Ci 3% wartości! Maksymalnie będzie to 300 zł w okresie trwania promocji.

Premie będą naliczane na rachunek Twojej karty bezpośrednio po wykonaniu transakcji w wymienionych wyżej punktach.

Informacje dodatkowe

System zliczania transakcji biorących udział w promocji opiera się o numery MCC, które określają branżę posiadacza terminala płatniczego. Jednak to przedsiębiorca określa jaki numer MCC przypisze swojemu terminalowi, więc Credit Agricole zastrzega, że nie odpowiada za błędne kody, a co za tym idzie, niezaliczenie transakcji.

Dozwolone są transakcje wykonane za pomocą Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay, jeżeli podpięta jest pod nie karta kredytowa biorącą udział w promocji.

Rosnące ceny paliwa i transportu niewątpliwe zachęcają do wzięcia udziału w najnowszej promocji Credit Agricole. Nie wymaga ona od klienta żadnych dodatkowych czynności, a może przynieść nieco oszczędności. Zwłaszcza gdy połączymy ją z innymi promocjami oferowanymi aktualnie przez ten bank. Wciąż możemy bowiem starać się nawet o 720 zł moneybacku na karcie kredytowej w Credit Agricole, zaś za płatności mobilne w Credit Agricole możemy wygrać smartwatch.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść