333 zł zwrotu za wydatki na transport i paliwo w Credit Agricole

Czas na kolejną promocję powiązaną z kartą kredytową w Credit Agricole. "Komu w drogę temu 333 zł” pozwala na uzyskanie do 333 zł moneyback za opłaty za transport i paliwo. Wystarczy płacić na stacjach, w autobusach i pociągach kartą kredytową od Credit Agricole, a 3% wartości transakcji wróci na konto naszej karty. Akcja trwa do 31 października 2022 roku i ma bardzo proste zasady.
Dla kogo jest ta promocja w Credit Agricole?
Karta kredytowa Credit Agricole – Classic, Silver i Gold - zobacz ofertę
Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

W ofercie banku Credit Agricole można znaleźć trzy różne karty kredytowe. Każda z nich posiada inną maksymalną linię kredytową, która indywidualnie dopasowana będzie do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo karty cechują stosunkowo niskie oprocentowanie oraz niskie koszty użytkowania. Co więcej, karty od Credit Agricole posiadają ciekawe benefity, które nieco różnią się między sobą. Warto nadmienić, że Credit Agricole nie oczekuje wysokich zarobków, albowiem kartę można uzyskać już mając 500 złotych dochodu. Oferta Credit Agricole jest niezwykle atrakcyjna i zdecydowanie warto jest się jej bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa Credit Agricole - Classic, Silver i Gold

Co można zyskać w promocji?
  • Do 333 zł zwrotu moneyback na kartę kredytową
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 października 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Niemal zawsze w promocjach dotyczących kart kredytowych mamy do czynienia z okresem karencji – nie inaczej jest tym razem. O premię mogą starać się osoby, które nie posiadały karty kredytowej w Credit Agricole przez ostatnie 2 lata. Okres ten liczony jest od momentu złożenie wiosku o nową kartę kredytową. Bank wymaga także, by uczestnicy byli posiadaczami konta osobistego w Credit Agricole.

Jak zdobyć 333 zł zwrotu na kartę?

Akcja „Komu w drogę temu 333 zł” ma bardzo proste zasady. By wziąć w niej udział należy:

  1. Do 31.10.2022 r. złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Silver (minimalny limit to 4000 zł) lub Mastercard Gold (tu minimalny limit to 5000 zł) w Credit Agricole.
  2. Przez kolejne 12 miesięcy, po podpisaniu umowy, aktywnie korzystaj z karty.
  3. Za transakcje wykonane na stacjach benzynowych, kolei, transporcie podmiejskim i liniach autobusowych bank zwróci Ci 3% wartości! Maksymalnie będzie to 333 zł w okresie trwania promocji.

Premie będą naliczane na rachunek Twojej karty bezpośrednio po wykonaniu transakcji w wymienionych wyżej punktach.

Informacje dodatkowe

System zliczania transakcji biorących udział w promocji opiera się o numery MCC, które określają branżę posiadacza terminala płatniczego. Jednak to przedsiębiorca określa jaki numer MCC przypisze swojemu terminalowi, więc Credit Agricole zastrzega, że nie odpowiada za błędne kody, a co za tym idzie, niezaliczenie transakcji.

Dozwolone są transakcje wykonane za pomocą Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay, jeżeli podpięta jest pod nie karta kredytowa biorącą udział w promocji.

Rosnące ceny paliwa i transportu niewątpliwe zachęcają do wzięcia udziału w najnowszej promocji Credit Agricole. Nie wymaga ona od klienta żadnych dodatkowych czynności, a może przynieść nieco oszczędności. Zwłaszcza gdy połączymy ją z innymi promocjami oferowanymi aktualnie przez ten bank. Wciąż możemy bowiem starać się nawet o kredyt hipoteczny z niższą marżą i oprocentowaniem od Credit Agricole. Liczymy na kolejne promocje banku w innych sektorach i produktach.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść