Co można zyskać w promocji?
  • 300 zł zwrotu moneyback za zakupy szkolne
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 12 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Coś specjalnego z kartą kredytową” organizowana przez Credit Agricole skierowana jest do wybranych klientów tego banku. Specjalne zaproszenia otrzymają osoby, które nie posiadały przez ostatnie dwa lata karty kredytowej w Credit Agricole, a jednocześnie posiadają w tym banku rachunek osobisty.

Jak zdobyć 300 zł zwrotu za zakupy w Credit Agricole?

O zwrot kosztów szkolnych zakupów w najnowszej promocji Credit Agricole naprawdę łatwo. Najtrudniejszym wydaje się… otrzymanie zaproszenia do udziału w akcji. Bank nie precyzuje jakim kluczem będzie się posługiwał wybierając uczestników (poza brakiem karty kredytowej w ostatnich dwóch latach). Jak więc zdobyć 300 zł moneyback w Credit Agricole? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Sprawdź czy zostałeś zaproszony do udziału w promocji. Specjalną wiadomość możesz otrzymac z pośrednictywem SMS, wiadomości e-mail lub w aplikacji mobilnej banku.
  2. Po otrzymaniu zaproszenia do 12 września podpisz umowę na kartę kredytową w Credit Agricole.
  3. Przez kolejne 6 miesięcy jak najczęściej płać kartą w księgarniach, sklepach papierniczych, odzieżowych, sportowych i elektronicznych. Pełen wykaz sklepów biorących udział w promocji znajdziesz na stronie internetowej banku.
  4. Każdego miesiąca otrzymasz zwrot 6% wydanych środków – do kwoty 50 zł. Jeżeli w pełni wykorzystasz promocję na Twoje konto trafi więc aż 300 zł.

Zwrot otrzymasz już w dniu transakcji. Zmniejszy on zadłużenie na Twojej karcie lub stworzy na niej nadpłatę.

Promocje Credit Agricole na karty i nie tylko!

Credit Agricole przygotował dla swoich obecnych i nowych klientów szereg promocji w dotyczących szerokiego wachlarza produktów. Za podpisanie aneksu do umowy o kartę kredytową w Credit Agricole otrzymamy 100 zł do wydania na Allegro. Niezwykła oferta kredytu z RRSO 0% w Credit Agricole również powinna zainteresować wielu.