RRSO 0% w Credit Agricole

Credit Agricole rozpoczęło nową promocję kredytową dzięki której otrzymasz zobowiązanie pozbawione kosztów. Kredyt z RRSO 0% pozwala ci na otrzymanie dofinansowania, w przypadku którego zwracasz tylko pożyczoną sumę, wychodząc na pożyczce bezstratnie.
Jak dostać darmowy kredyt w Credit Agricole?
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
  • RRSO 0%
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Korzyści, którymi cię wita Credit Agricole

Credit Agricole rozpoczął nową ofertę kredytową z oprocentowaniem i prowizją 0%. W ramach promocji możesz wziąć kredyt na kwotę do 3 000 zł oraz czasem spłaty do 12 miesięcy. Ponieważ zobowiązanie posiada RRSO 0%, spłacisz dzięki niemu tylko tę kwotę, którą pożyczyłeś. Biorąc 1 000 zł na 12 rat, oddasz 1 000 zł, płacąc niecałe 84 zł miesięcznie.

Promocje tego typu nie generują zysku dla banków, które ich użyczają. Zamiast tego mają zachęcić klientów do korzystania z innych produktów, jak chociażby konto osobiste, oraz zapoznać klienta z procesem kredytowym, gdyby szukał większego zobowiązania w przyszłości. Z tego powodu, z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które:

  • Nie pracują w banku Credit Agricole.
  • Nie brały kredytu w Credit Agricole.
  • Mają odpowiednią zdolność kredytową
  • Są obywatelami Polski z pełnią czynności prawnych
  • Zamieszkują na stałe w Polsce

Jak dostać darmowy kredyt w Credit Agricole?

Promocja dostępna jest wyłącznie poprzez rozmowę z pracownikiem banku. Możesz wypełnić internetowy wniosek kontaktowy na stronie banku, a doradca oddzwoni do ciebie. Umowę będziesz mógł podpisać w oddziale banku lub poprzez bankowość internetową po utworzeniu konta osobistego.

Za kredyty się nie płaci

Zobowiązania z RRSO 0% były do tej pory domeną serwisów pożyczkowych, które chciały się wyróżnić od banków. Sytuacja jednak powoli się zmienia. Credit Agricole nie jest nawet pierwszym bankiem, który oferuje kredyty za darmo. Ofertę tego typu zaobserwowaliśmy również w przypadku darmowego kredytu w VeloBanku, gdzie można otrzymać nawet 6 500 zł.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść