100 zł zwrotu za płatności kartą Visa w Grupie BPS

”Płacę i odbieram” to pierwsza tego typu promocja w Grupie PBS. Każdy klient, który wyrobi kartę płatniczą Visa w jednym z spółdzielczych banków zrzeszonych w grupie może otrzymać nawet 100 zł zwrotu moneyback swoich wydatków. Zasady promocji są bardzo proste, zaś sama akcja trwa aż do końca grudnia 2022 roku. Przyjrzyjmy się promocji kart Visa i Banku PBS.
Jak zdobyć 100 zł zwrotu na kartę?
Karta kredytowa w Bank BPS
Karta kredytowa w Bank BPS

W ofercie banku BPS do znalezienia są aż 4 różne karty kredytowe. Maksymalny limit dla karty kredytowej oferowany przez BPS to 50 000 złotych. Karty cechuje do tego dość korzystne oprocentowanie oraz aż 56 dni okresu bezodsetkowego, który jest jednym z dłuższych. Na posiadaczy kart kredytowych z banku BPS czekają również liczne benefity, które różnią się w zależności od wariantu karty. Klienci mają także możliwość w dowolnej chwili zmienić swoje limity kredytowe, co daje swobodę w użytkowaniu. Oferta BPS to oferta, której warto przyjrzeć się bliżej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Bank BPS

Co można zyskać w promocji?
  • Do 100 zł zwrotu moneyback na kartę kredytową
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

W promocji “Płacę i odbieram” mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy nie posiadali dotąd karty Visa wydanej przez Bank PBS lub jeden z banków spółdzielczych należący do Grupy PBS. Regulamin nie wskazuje na żadne inne wyłączenia lub warunki.

Jak zdobyć 100 zł zwrotu na kartę?

Promocja “Płacę i odbieram” Grupy PBS ma bardzo proste zasady. By wziąć w niej udział należy:

  1. Do 31.12.2022 roku złóż wniosek i podpisz umowę na jedną z kart Visa wydawanych przez Bank PBS lub jeden z banków spółdzielczych z Grupy PBS.
  2. Zarejestruj swoją kartę na dedykowanej stronie internetowej promocji.
  3. Płać kartą Visa jak najczęściej. Za każdą transakcję “plastikiem” w sklepie stacjonarnym otrzymasz 1 zł, zaś w internecie (w tym Google Pay i Apple Pay) aż 2 zł. Maksymalnie możesz otrzymać aż 100 zł zwrotu!

Wypłaty zwrotów startują 20 października i będą realizowane codziennie na rachunek powiązany z kartą płatniczą.

Grupa PBS – promocje w różnych sektorach

Grupa PBS zrzeszająca aż 300 banków spółdzielczych przygotowuje dla swoich klientów promocje nie tylko w sektorze kart płatniczych. Do najciekawszych należą: kredyt hipoteczny na ekologiczne mieszkanie z Bankiem PBS, pół roku bez marży czy pożyczka gotówkowa bez prowizji ze stałym oprocentowaniem 8,5%. Spodziewamy się też kolejnej edycji akcji promocyjnej Grupy BPS i programu Mastercard Bezcenne Chwile. Poprzednia zakończyła się zaledwie kilka dni temu.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść