Kredyt Bezpieczna Gotówka bez prowizji

Standardową ofertą banku BPS jest kredyt ze stałym oprocentowaniem Bezpieczna Gotówka. W najnowszej promocji można z niego skorzystać bez prowizji z oprocentowaniem 10,50%.
Kredyt gotówkowy w Banku BPS bez prowizji
Kredyt Bank BPS - weź kredyt
Bank BPS

Dzięki ofercie banku BPS możesz otrzymać nawet 50 000 zł ze stałym oprocentowaniem 8,5%! Poznaj korzystne oferty banku BPS i porównaj je z konkurencją.

Weź pożyczkę Opinie o Bank BPS

Co można zyskać w promocji?
  • Pożyczkę bez prowizji
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania, nie dłużej niż do 30.09.2023 r.

Kredyt gotówkowy w Banku BPS bez prowizji

W ramach kredytu gotówkowego oferowanego przez bank BPS możliwe jest uzyskanie aż 20 000 zł. W ramach promocji kredyt udzielany jest bez prowizji ze stałym oprocentowaniem 10,50%. Zobowiązanie można zaplanować na czas spłaty maksymalnie 8 lat jeśli złożymy wniosek w oddziale banku. Gdy składamy wniosek przez internet, okres kredytowania ograniczony jest do maksymalnie 5 lat. RRSO kredytu wyniesie 10,50%.

W chwili, gdy standardowa oferta kredytu gotówkowego banku BPS jest przeznaczona tylko dla stałych klientów, kredyt na promocyjnych warunkach jest dedykowany wyłącznie osobom nieposiadającym żadnych aktywnych produktów w banku.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy bez prowizji w banku BPS?

Promocyjny kredyt gotówkowy w banku BPS dostępny jest przez internet oraz w oddziale. Korzystanie z promocji za pośrednictwem internetu nakłada jednak na kredytobiorcę dodatkowe ograniczenia: może on uzyskać kwotę maksymalnie 10 000 zł na okres kredytowania do 60 miesięcy. Aby złożyć wniosek kredytowy przez internet, wystarczy wcisnąć przycisk „weź kredyt” widoczny w prawym górnym rogu strony banku.

Wnioskując o kredyt w oddziale, kredytobiorca ma możliwość otrzymać do 20 000 zł z okresem kredytowania do 96 miesięcy. Przez proces wnioskowania przeprowadzą klienta doradcy banku podczas jego wizyty.

Kredyty bez prowizji również w innych bankach

Oferta banku BPS jest zdecydowanie atrakcyjna, nie stanowi jednak jedynej pożyczki bez prowizji ze stałą ratą dostępną na rynku. Pożyczka bez prowizji w Millennium bank umożliwia zdobycie nawet 40 000 zł, z okresem spłaty do 70 miesięcy. Z kolei Kredyt gotówkowy bez prowizji z kodem promocyjnym w mBanku przysłuży się osobom szukającym znacznego dofinansowania. Dzięki tej ofercie możesz otrzymać nawet 180 000 zł na okres spłaty 120 miesięcy.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść