Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna BPS został założony w 1992 roku. Przez dwadzieścia lat działalności na rynku zapewniał swoje usługi wielu konsumentów oraz stał się partnerem banków spółdzielczych. Posiada on sieć 14 oddziałów oferujących produkty dla klientów indywidualnych, korporacyjnych, oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Pośród wielu produktów banku znajdziemy też szereg ofert kredytowych, skierowanych na cele ekologiczne, inwestycyjne oraz indywidualne. Główną ofertą banku jest kredyt ze stałym oprocentowaniem na kwotę do 50 000 zł, oferowany dla klientów na pół roku po założeniu konta.

Cechy kredytu gotówkowego w Bank BPS
Czas wypłaty jeden dzień roboczy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – BPS Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem
Bez zaświadczeń
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie stałe – 8,82%

Kredyt gotówkowy w Bank BPS

Oferowany przez Bank BPS Kredyt Bezpieczna Gotówka to szansa na nawet 50 000 zł z okresem kredytowania 96 miesięcy. Pieniądze wydawane są z minimum formalności: klient może wystąpić o pożyczkę w pełni przez internet, choć oczywiście możliwe jest wnioskowanie również w oddziale banku. Główną zaletą kredytu jest stała stopa procentowa, dzięki której kredytobiorcy nie muszą się obawiać o nagły wzrost rat.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu Bezpieczna Gotówka wnioskowanego za pośrednictwem kanału internetowego wynosi 8,82 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 10 909,36 PLN, oprocentowanie nominalne 8,5% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 909,36 PLN (w tym: prowizja 0 PLN, odsetki 909,36 PLN), 24 miesięcznych rat równych w wysokości po 454,56 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 12 kwietnia 2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

Porównanie oferty kredytów gotówkowych dostępnych w Bank BPS

Kredyt Bezpieczna Gotówka jest jedynym produktem kredytowym w banku, który oferuje pieniądze do przeznaczenia na dowolny cel. Klienci szukający funduszy inwestycyjnych lub planujących zakup związany z celami ekologicznymi, mogą skorzystać z dodatkowych ofert w banku.

Kredyt Inwestycja przeznaczony jest dla osób inwestujących na giełdzie, którzy potrzebują wsparcia finansowego w celu zakupu papierów wartościowych. Z oferty można skorzystać w celu zakupu akcji lub obligacji zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Wysokość oferowanej kwoty zależy od zdolności kredytowej klienta i może wynieść maksymalnie 200% środków własnych. Okres kredytowania to 12 miesięcy z automatycznym przedłużeniem — z limitu można korzystać wielokrotnie bez konieczności dopełniania dodatkowych formalności.

Kredyt ekologiczny to pierwsza z dwóch ofert w Bank BPS przeznaczona na zielone cele. W ramach oferty można uzyskać do 80 000 zł ze stałym oprocentowaniem 6,5% oraz prowizją od 1,8%. 60% kwoty kredytu musi zostać przeznaczone na sfinansowanie przedsięwzięć polegających na zakupie i instalacji towarów oraz urządzeń ekologicznych, które przyczynią się do poprawy środowiska naturalnego. Pozostałe 40% kwoty może zostać wykorzystane na dowolny cel.

Kredyt Czyste Powietrze to kredyt skierowany do osób potrzebujących wymienić stary piec w domu na nowe, bardziej ekologiczne rozwiązanie. Kredytobiorcy mogą otrzymać do 80 000 zł z oprocentowaniem stałym 6% oraz prowizją już od 4%. Kredyt udzielany jest z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego na cele określone w Programie Priorytetowym NFOŚiGW „Czyste Powietrze”.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Bank BPS?

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w Bank BPS należy najpierw otworzyć konto osobiste. Można to zrobić przez internet lub w oddziale banku. Od chwili jego otwarcia, klienci mają możliwość wnioskowania o kredyt inwestycyjny, ekologiczny, lub czyste powietrze. Kredyt gotówkowy dostępny jest tylko dla klientów, którzy posiadają konto w banku od co najmniej sześciu miesięcy i zapewniają na nie regularny przychód, lub spłacają kredyt hipoteczny.

Spełniając te warunki, możesz złożyć wniosek o udzielenie kredytu w bankowości internetowej lub osobiście w oddziale banku. Po złożeniu wniosku zostanie oceniona twoja zdolność kredytowa, po czym dostaniesz propozycję kredytu na kwotę, której spłata nie będzie stwarzać dla ciebie trudności.

Promocje pożyczki gotówkowej w Bank BPS

Kredyt Bezpieczna Gotówka jest obecnie dostępny w wariancie promocyjnym, który gwarantuje stałe oprocentowanie 8,5% oraz 0% prowizji na kredyt do kwoty 20 000 zł.

Promocje Bank BPS
Kredyt gotówkowy w Banku BPS bez prowizji
6 lipca 2023 • 2 min czytania

Kredyt Bezpieczna Gotówka bez prowizji

W Bank BPS Kredyt Bezpieczna Gotówka otrzymasz ze stałym oprocentowaniem oraz bez prowizji.

Inne produkty finansowe w Bank BPS

Zaciągnięcie kredytu w banku to świetna okazja aby skorzystać również z innych usług dostępnych w Bank BPS. Operując na Polskim rynku finansowym, bank stworzył wiele atrakcyjnych ofert, w tym na konta osobiste, kredyty hipoteczny, oraz karty kredytowe dostosowane do potrzeb polskich konsumentów.

iKonto w Bank BPS

Konto osobiste w Bank BPS cechuje się bardzo niskimi kosztami obsługi: studenci do 26 roku życia są w pełni zwolnieni z opłat, a w innym wypadku wystarczy zapewnić przychód 1 000 zł na konto bankowe, aby być zwolnionym z opłat za jego prowadzenie. Konto gwarantuje również darmowe wypłaty pieniędzy z wszystkich bankomatów BPS. Klienci mogą obsługiwać swoje konto za pomocą specjalnej aplikacji BPS Mobile.

Karta kredytowa w Bank BPS

Bank BPS posiada aż cztery oferty kart kredytowych, udostępniając klientom karty Visa i MasterCard w dwóch wariantach. Kwota dostępna na karcie może wynosić od 1 000 do 50 000 zł z oprocentowaniem 17,50%. Może ono wydawać się wysokie, jednak bank zapewnia okres bezodsetkowy od 51 do 56 dni, zależnie od wariantu karty. Minimalna miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kredytu, przy czym nie mniej niż 30 zł.

Kredyt hipoteczny w Bank BPS

Kredyt hipoteczny w Bank BPS to szansa na sfinansowanie nawet 90% wartości nieruchomości z okresem finansowanie do 30 lat. Kredytobiorcy mogą cieszyć się 36 miesiącami karencji spłaty kredytu oraz możliwością skorzystania z wakacji kredytowych raz w roku. Aż 15% kwoty kredytu może być przeznaczone na dowolny cel, gdy reszta środków zostanie wykorzystana do zakupu lub remontu miejsca zamieszkania. Oferta Banku BPS wyróżnia się również możliwością wykorzystania kredytu hipotecznego do spłacenia kredytu mieszkaniowego z innego banku.

Bank BPS – podsumowanie

Bank BPS jest doświadczoną instytucją kredytową, oferującą produkty dostosowane do potrzeb wielu konsumentów. Główną zaletą ofert banku jest gwarancja stałej raty w wielu ofertach kredytowych, dzięki czemu kredytobiorcy nie muszą martwić się o nagły wzrost stóp procentowych.

Bank BPS - zalety

  • Minimum formalności.
  • Szybka decyzja o przyznanie kredytu.
  • Do 8 lat okresu kredytowania.
  • Stałe oprocentowanie.

Bank BPS - wady

  • Główna oferta kredytowa dostępna jest tylko dla stałych klientów.

Informacje o Bank BPS

Nazwa firmy

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Adres ul. Grzybowskiej 81, 00 - 844 Warszawa
Telefon 86 215 50 00
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 0-24
Weekend: 0-24
Wniosek Wypełnij wniosek