Ekologiczne mieszkanie z bankiem BPS!

Bank BPS oferuje kredyty hipoteczne w licznych wariantach, z warunkami zależnymi od ilości dodatkowych zakupów. W najnowszej promocji bank wprowadził wariant dodatkowy, dedykowany zakupowi mieszkania o niskim zużyciu energii. Dzięki niemu nie zapłacisz marży przez pół roku.
Kredyt gotówkowy w Banku BPS bez prowizji
Kredyt hipoteczny w Bank BPS - najważniejsze informacje
Kredyt Hipoteczny w Bank BPS

Poznaj korzystny kredyt hipoteczny Mój Dom oferowany przez Bank Polskiej Spółdzielczości. Dowiedz się jak prezentują się koszty kredytowania i jakie są warunki uzyskania kredytu. Sprawdź warunki skorzystania z preferencyjnych stawek oprocentowania i co trzeba zrobić by móc skorzystać z promocji.

Zapytaj o kredyt Opinie o Kredyt Hipoteczny w Bank BPS

Co można zyskać w promocji?
  • Marża 0% przez 6 miesięcy, następnie 1,67%
Do kiedy trwa promocja?
  • 3o września 2022 roku

Promocyjne warunki kredytów hipotecznych w banku BPS

Bank BPS posiada liczne oferty kredytów hipotecznych, powstałe w ramach Promocji Intensywnie Zielonej. Dzięki niej otrzymasz kredyt bez prowizji oraz z marżą niższą, z im większej ilości produktów bankowych skorzystasz. Jeżeli oprócz tego zdecydujesz się na zakup domu lub mieszkania, którego zużycie energii nie przekracza 40kWh/m2/rok, otrzymasz dodatkowy bonus EKO. Dzięki niemu marża wyniesie 0% przez pierwsze sześć miesięcy.

Kredyty hipoteczne w banku BPS udzielane są na 90% wartości nieruchomości z okresem kredytowania nawet do 30 lat. Ich promocyjne warunki prezentują się następująco:

Oprocentowanie zmienne
WARIANT PRODUKTY OBLIGATORYJNE
W CAŁYM OKRESIE KREDYTOWANIA
MARŻA PROWIZJA
Wariant podstawowy 1. Konto osobiste VIPKonto
2. Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych oraz OC w życiu prywatnym
1,87% 0%
Wariant podstawowy + produkt dodatkowy (nr 3) 3. Karta kredytowa World Mastercard 1,77% 0%
Wariant podstawowy + produkty dodatkowe (nr 3 i 4) 3. Karta kredytowa World Mastercard
4. Ubezpieczenie na życie – obowiązek utrzymania min 5 lat
1,67% 0%
Wariant podstawowy + Produkty dodatkowe nr 3 i 4 dla nieruchomości spełniającej kryteria wysoko energooszczędne BONUS EKO 0% marży przez 6 miesięcy, następnie 1,67% 0%
Oprocentowanie okresowo zmienne
WARIANT PRODUKTY OBLIGATORYJNE
W CAŁYM OKRESIE KREDYTOWANIA
MARŻA PROWIZJA
Wariant podstawowy 1. Konto osobiste VIPKonto
2. Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych oraz OC w życiu prywatnym
.8,75% 0%
Wariant podstawowy + produkt dodatkowy (nr 3) 3. Karta kredytowa World Mastercard .8,65% 0%
Wariant podstawowy + produkty dodatkowe (nr 3 i 4) 3. Karta kredytowa World Mastercard
4. Ubezpieczenie na życie – obowiązek utrzymania min 5 lat
.8,55% 0%

Jak otrzymać eko bonus w banku BPS?

Chcąc skorzystać z promocji EKO Bonus, należy najpierw spełnić warunki kredytu hipotecznego z wariantem podstawowym oraz produktami dodatkowymi. Oznacza to, że w ramach umowy o kredyt należy nie tylko zgodzić się na założenie konta osobistego VIPKonto, ale również założyć kartę kredytową World Mastercard oraz wykupić ubezpieczenie na życie na okres minimum 5 lat.

Wraz z wnioskiem konieczne będzie dostarczenie dokumentacji, która udowodni ekologiczny charakter inwestycji. Dla zakupywanych mieszkań lub domów może to być certyfikat, lub świadectwo energetyczne. W przypadku kredytu na budowę domu można posłużyć się projektem budowlanym potwierdzającym zapotrzebowanie energetyczne.

Konkurencyjny kredyt hipoteczny

Oferta banku BPS jest bardzo atrakcyjna. Przed wyborem kredytu warto jednak rozważyć również promocje w innych bankach. Obecnie BNP Paribas oferuje kredyty odnawialne bez odsetek przez 12 miesięcy dla wszystkich klientów, którzy korzystają z kredytu hipotecznego. Z kolei Alior Bank oferuje preferencyjne warunki na zakup mieszkania w określonych miejscowościach, pozwalając na uzyskanie jeszcze niższej marży, zależnie od lokalizacji.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść