Kolejna promocja BNP Paribas. Nowe konto to okazja na 350 zł!

Nie zakończyła się jeszcze karnawałowa promocja BNP Paribas, a już bank daje nowym klientom szansę na kolejny zarobek. I to jeszcze większy, bowiem tym razem za otwarcie rachunku i podstawową aktywność bank przyznaje aż 350 zł! Co oprócz podpisania umowy należy zrobić?
Jak zwykle na okazji skorzystają nowi klienci banku

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji? 350 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 28 lutego 2021 roku

Jak zwykle na okazji skorzystają nowi klienci banku

Okazje na łatwy zarobek w bankach mają zazwyczaj osoby zainteresowane otwarciem nowego konta bankowego. Darmowe rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe są dziś normą i trudno konkurować przy pomocy niskich opłat za wyrobienie karty lub założenie ROR. Dlatego też nowi klienci kuszeni są atrakcyjnymi promocjami, które pod względem kwotowym niezmiennie rekordowe są w przypadku BNP Paribas.

Kto ma szansę na otrzymanie 350 zł w promocji „Postaw na konto”? Oczywiście nowi klienci, za których bank uważa osoby nie będące w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas. Próg wejścia nie jest więc wyśrubowany. Co z warunkami aktywności do spełnienia?

Nagroda od BNP Paribas wymaga wpływów oraz płatności kartą

Promocje organizowane przez BNP Paribas wyróżniają się nie tylko wysokimi premiami gotówkowymi, ale również przyjaznymi warunkami ich uzyskania. Chociaż aktywności do wykazania jest tym razem sporo, z łatwością można je wykonać przy okazji codziennych zakupów z Kontem Otwartym na Ciebie. Co dokładnie należy zrobić?

Aby zarobić 350 zł za otwarcie konta w BNP Paribas trzeba:

  1. Zarejestrować się na stronie promocji pod adresem https://postawnakonto.bnpparibasplus.pl/
  2. Do 28.02.2021 r. poprzez link z wiadomości e-mail złożyć wniosek o otwarcie konta.
  3. Do 14.03.2021 r. dopełnić wszelkich formalności, włącznie z podpisaniem umowy i nadaniem PIN-u do karty.
  4. Do końca marca 2021 roku wykonać minimum 2 przelewy przez bankowość internetową GOonline lub aplikację mobilną GOmobile, a także otrzymać wpływy (mogą być z własnego konta w innym banku) na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Dokonanie tego równoznaczne jest z premią 100 zł.
  5. Do końca kwietnia 2021 roku wykonać co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą (również w internecie, ale nie poprzez BLIK albo szybkie płatności w rodzaju PayU czy Przelewy24) oraz otrzymać łączne wpływy rzędu minimum 1000 zł. To daje kolejne 100 zł.
  6. Do końca maja 2021 roku powtórzyć czynności z kwietnia, a ponadto wykonać minimum 2 przelewy z GOonline albo GOmobile. Nagroda sięgnie tym razem 150 zł.

Aby dostawać kolejne nagrody, trzeba niestety zasłużyć także na poprzednie premie. Pieniądze przyznane przez BNP Paribas w ramach promocji spłyną na konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały warunki promocji. A czy zasłużyć można na więcej pieniędzy?

Czy oprócz 350 zł można zasłużyć na dodatkowe premie?

BNP Paribas nie słynie z możliwości łączenia okazji, ale tym razem założenie konta w tym banku może przynieść więcej premii niż bazowe 350 zł. Równolegle trwa bowiem promocja z bonami 200 zł za karty kredytowe Mastercard Standard i Mastercard Gold.

Gotówka i bony dające łącznie 550 zł dorównują zatem kumulacji Millennium. Bank ten do końca stycznia przyznaje 250 zł za otwarcie Konta 360° oraz 300 zł za kartę kredytową. Niestety, obie nagrody są w formie kart podarunkowych Allegro.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
OSkar

350 zł na ulicy nie leży! jest to taka kasa, że fajnie ją dostać- warunki jakie trzeba spelnic by otrzymac pieniadze nie sa niewykonalne- to tez jest super! no i co dla mnie wazne- nagroda jest pieniężna- a nie bony! Ja nie potrzebuje wydawac na sile kasy w empiku- zeby bon sie nie zmarnowal. gotówka to gotówka! Paribas wie, ze bony spoko, ale jednak gotowka to gotowka.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×