Za terminal w BNP Paribas firma otrzyma bony na 400 zł

400 zł w bonach proponuje właścicielom kont firmowych BNP Paribas. Wystarczy, że podpiszą umowę dzierżawy terminalu płatniczego i zapewnią na nim umiarkowany obrót. Chociaż nie każdy przedsiębiorca prowadzi działalność pozwalającą na spełnienie warunków promocji, docenienie stałych klientów zawsze jest w cenie.
Przez jaki jeszcze bank warto wziąć terminal płatniczy?

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji? 2 bony Sodexo po 200 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 31 sierpnia 2021 roku

W promocji BNP Paribas wezmą udział posiadacze kont firmowych

Promocje bankowe dla firm ulegają tym samym trendom, co okazje dla klientów indywidualnych. Przedsiębiorcy liczyć mogą więc na atrakcyjne premie nie tylko przy otwieraniu konta bankowego. Najświeższa promocja BNP Paribas ma na celu dopieszczenie stałych klientów, którzy posiadają rachunek firmowy. Kto konkretnie na niej skorzysta?

Do promocji zaproszeni mogą być wszyscy posiadacze rachunków firmowych w BNP Paribas, którzy prowadzą we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową, będąc osobą fizyczną, osobą prawną lub jednostką organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej. Dodatkowym kryterium będzie zakwalifikowanie przez bank do segmentu mikroprzedsiębiorstw. Kluczowy jest jednak fakt bycia zaproszonym, co według regulaminu promocji „Wygodny biznes z terminalem” oznacza przekazanie przez bank informacji na temat okazji przez e-mail, SMS, ulotkę czy baner na stronie BNP Paribas lub bankowości elektronicznej.

Bony na 400 zł za terminal z BNP Paribas

Otrzymanie dwóch bonów Sodexo po 200 zł każdy, wymagało będzie od klienta BNP Paribas prowadzenia działalności gospodarczej, która umożliwia dzierżawę terminalu i odpowiednie obroty. Jeżeli jest to warunek możliwy do spełnienia, nagroda w promocji dla firm okaże się śmiesznie prosta do zdobycia.

Aby uzyskać premię za terminal z BNP Paribas, należy:

  1. Otrzymać zaproszenie do wzięcia udziału w promocji.
  2. Do 31 sierpnia 2021 roku podpisać z firmą Elavon umowę o terminal POS lub mPOS na minimum 24 miesiące.
  3. W tym samym terminie wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji na stronie wygodnybiznes.bnpparibasplus.pl
  4. Do 30 września 2021 roku przeprowadzić pierwszą transakcję na terminalu. Po tym kroku otrzymuje się pierwszy bon na 200 zł.
  5. Przez dwa kolejne miesiące następujące po miesiącu przeprowadzenia pierwszej transakcji wykonać obrót na łączną kwotę co najmniej 10 000 zł. Taka kwota po dwóch miesiącach przyniesie kolejny bon na 200 zł.

Każdy z bonów trafi w formie wirtualnej karty na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do końca miesiąca następującego po miesiącu wypełnienia danego warunku. Bezwzględnie należy pamiętać, że wartość nagrody z promocji bankowej zwiększa przychód firmy, co trzeba uwzględnić w rozliczeniach z urzędem skarbowym.

Przez jaki jeszcze bank warto wziąć terminal płatniczy?

Wyróżnikiem okazji przygotowanej przez BNP Paribas jest grupa docelowa, którą stanowią dotychczasowi klienci tej instytucji. Powoli staje się to jednak normą, ponieważ podobne rozwiązanie zastosowane zostało w promocji dla kont firmowych w Credit Agricole. Tam określone obroty wykazywać trzeba wprawdzie aż przez 6 miesięcy, ale muszą być one znacznie mniejsze, a premia jest nie tylko większa (500 zł), ale również wypłacana w gotówce.

Nagroda przyznawana za podpisanie umowy o terminal za pośrednictwem BNP Paribas nie jest jednak niska. Chociaż nowym klientom podobną premię zapewnia firmowa promocja Santandera, mniejsze kwoty da przedsiębiorcy Millennium (300 zł) oraz Pekao (200 zł). Opisywana okazja jest tymczasem bezkonkurencyjna, jeśli chodzi o czas potrzebny na otrzymanie premii.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×