AASA Biznes

Pożyczka dla firm w AASA to innowacyjne podejście do małych i średnich przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie własnej działalności, a także dla tych, którzy cenią sobie szybkość działania i wygodę. Aby móc wnioskować o szybką pożyczkę online dla firm wystarczy dowód osobisty właściciela. AASA nie wymaga dokumentów potwierdzających rejestrację działalności gospodarczej, ani też wyciągów bankowych z kont firmowych. We wniosku pożyczkowym należy podać swoje dane osobowe oraz adres zamieszkania. Firma wymaga jedynie bardzo ogólnych informacji dotyczących naszych zobowiązań finansowych oraz podstawowych danych na temat prowadzonej przez nas działalności.

Jak dostać szybką pożyczkę dla firm

AASA udziela pożyczek dla firm na jasnych warunkach. Zanim przejdziemy do wypełnienia wniosku musimy wybrać kwotę, którą chcemy pożyczyć oraz okres kredytowania. Pożyczki dla firm w AASA udzielane są już od 1100 zł do nawet 10 000 zł z możliwością rozłożenia zobowiązania na maksymalnie 24 miesiące. Po wybraniu kwoty, która nas interesuje jesteśmy informowani o kosztach wynikających z pożyczenia środków. Dopiero następnym krokiem jest przejście do formularza pożyczkowego.

Decyzję o rozpatrzeniu naszego wniosku otrzymamy od AASA maksymalnie w ciągu godziny. Informacja o rozpatrzeniu wniosku jest przesyłana do nas podobnie jak to bywa w przypadku prywatnych pożyczek online, a mianowicie SMS-owo oraz za pomocą e-maila

O pożyczę firmową w AASA możemy ubiegać się nawet wówczas, gdy posiadamy już inne zobowiązania, takie jak kredyt gotówkowy. Jednak należy pamiętać, iż firma weryfikuje swoich pożyczkobiorców w rejestrach dłużników, a działalność gospodarcza powinna być zarejestrowana na terenie Polski. Warto zaznaczyć, że AASA umożliwia swoim klientom uzyskanie środków na trzy sposoby – przelewem na konto, czekiem GIRO lub przekazem pocztowym.

Pożyczka dla firm w AASA to szybki sposób na uzyskanie dodatkowych środków, które możemy przeznaczyć na pokrycie bieżąc wydatków związanych z prowadzeniem działalności, jak i na nowe inwestycje.