Ascot Finance to fundusz private equity, który udziela finansowania z własnych kapitałów, co stanowi dobrą alternatywę dla ofert bankowych. Działa na rynku finansowym w Polsce od 15 lat. Może się pochwalić współtworzeniem wielu banków, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych, funduszy prywatnych i kancelarii prawnych.

Ascot Finance udziela szybkich pożyczek przedsiębiorcom przy minimum formalności. W tej firmie można pożyczyć do 30 tys. zł do 3 mln zł. Wysokość udzielonej pożyczki zależna jest od potrzeb klienta, czasu kredytowania oraz wartości zabezpieczenia zobowiązania. Firma stawia sobie za cel jest najszybsze i najefektywniejsze wspieranie przedsiębiorców, dlatego pożyczkę na wysokie kwoty można tam uzyskać w ciągu 24 godzin. W ciągu 15 lat działalności firma wypłaciła 500 mln zł finansowania dla klientów, dokonując tym samym 4 tys. transakcji i udzielając pożyczek. Ascot Finance posiada 100 proc. polskiego kapitału. Fundusz pożyczkowy Ascot Finance przez ostatnie dwa lata wygenerował ponad 41 mln zł przychodu.

Żeby wziąć pożyczkę w Ascot Finance, należy posiadać zabezpieczenie i podać jego szacunkową wartość. Firma nie udziela pożyczek na inwestycje, jeśli klient nie jest w stanie zabezpieczyć spłaty zobowiązania. Klientami docelowymi Ascot Finance są przede wszystkim mikro, mali i średni przedsiębiorcy.

Ascot Finance - weź pożyczkę

Ascot Finance – pożyczka dla firm nawet do 3 mln zł

Kwota pożyczki dostępna w Ascot Finance zależna jest od trzech czynników: zdolności kredytowej klienta (jego wiarygodności), szacunkowej wartości zabezpieczenia oraz tego, czy jest to pierwsza, czy też kolejna pożyczka w tej firmie. Klient, który pożycza po raz pierwszy, jest dla firmy mniej wiarygodny niż ten, który już wcześniej był jej klientem – ponieważ przedstawiciele Ascot Finance nie mieli jeszcze okazji go poznać i zweryfikować jego rzetelności spłacania zobowiązań.

W Ascot Finance można pożyczyć od 30 tys. zł do 3 mln zł. Zobowiązanie na raty można przeznaczyć na rozwój biznesu, spłatę bieżących zobowiązań i zaległości w ZUS oraz US, środki za zatowarowanie, zakup sprzętu dla firmy.

Jak wziąć pożyczkę w Ascot Finance?

O pożyczkę w Ascot Finance można wnioskować online lub w oddziale firmy w Warszawie. Podczas składania wniosku oprócz standardowych danych osobowych (imię i nazwisko, PESEL, źródło dochodu) zostaniemy poproszeni o podanie rodzaju zabezpieczenia oraz jego szacunkowej wartości. Wynika to z faktu, że Ascot Finance udziela pożyczek długoterminowych na wysokie kwoty.

Po złożeniu wniosku z klientem skontaktuje się konsultant firmy, który poprosi o dostarczenie lub okazanie (w zależności od sytuacji) dodatkowych dokumentów, które mają potwierdzić dane zawarte we wniosku. Przykładowo jeśli wpiszemy, że naszym zabezpieczeniem jest dom o wartości 500 tys. zł, wtedy firma poprosi o okazanie aktu własności tej nieruchomości. Potem zostaje podjęta ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki i podpisanie umowy na finansowanie w kancelarii notarialnej. Klient musi się w tym przypadku stawić osobiście. Po dokonaniu wszystkich formalności pieniądze są przelewane na konto klienta w ciągu 24 godzin.

Sprawdź ofertę

Gdzie i jak złożyć wniosek o pożyczkę w Ascot Finance

Żeby złożyć wniosek o pożyczkę na stronie głównej, należy podać następujące dane: kwotę pożyczki, okres finansowania, rodzaj zabezpieczenia i jego szacunkową wartość oraz lokalizację, jeśli zabezpieczeniem jest nieruchomość. Dodatkowo trzeba zostawić również swoje dane osobowe: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Możliwe jest wnioskowanie osobiste w siedzibie firmy znajdującej się w Warszawie lub telefoniczne. Na podstawie tych danych Ascot Finance podejmuje wstępną decyzję i poprosi o dostarczenie odpowiednich dokumentów. Po ich zidentyfikowaniu Ascot Finance umówi się z klientem na podpisanie umowy w kancelarii notarialnej. Dyspozycja przelewu środków powinna zostać złożona w przeciągu najbliższej doby od tego zdarzenia.

 1. Krok pierwszy. Złóż wniosek pożyczkę przez stronę Ascot Finance.
 2. Krok drugi: po wstępnej decyzji pożyczkowej następuje przekazanie dokumentów do konsultanta Ascot Finance, które potwierdzą dane wprowadzone we wniosku.
 3. Krok trzeci: otrzymanie ostatecznej decyzji pożyczkowej mailem lub telefonicznie.
 4. Krok czwarty: podpisanie umowy pożyczkowej w kancelarii notarialnej i wypłata pieniędzy.

Weź pożyczkę

Oferta refinansowania pożyczki w Ascot Finance

Ascot Finance dopuszcza możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Aby to zrobić wystarczy skontaktować się z działem windykacji firmy, a jej doradcy zaproponują podpisanie specjalnej ugody. Nowy okres spłaty dostosowywany jest do potrzeb klienta i w dbałości o interes firmy.

Warunki otrzymania pożyczki

Ascot Finance udziela długoterminowych pożyczek na raty dla przedsiębiorców (spółki kapitałowe, spółki osobowe, start-up’y, jednoosobowa działalność gospodarcza). Żeby otrzymać zobowiązanie w tej firmie, należy mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i prowadzić własną działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy (chociaż Ascot Finance do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dlatego w wyjątkowych sytuacjach rozpatrują również wniosku z krótszym okresem prowadzenia działalności).

Żeby uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości trzeba przede wszystkim być jej właścicielem lub współwłaścicielem. Nieruchomość powinna znajdować się w miejscowości powyżej 100 tys. mieszkańców lub w miejscowości atrakcyjnej turystycznie. Jeżeli księga wieczysta obciążona jest wpisami w działach II i/lub IV kwota zobowiązań nie może przekraczać 50 proc. wyceny wartości nieruchomości.

Ascot Finance dopuszcza też jednak inne zabezpieczenia. Wśród nich są: luksusowe samochody, dzieła sztuki i akcje. Pożyczkę można uzyskać na okres od 3 miesięcy do 3 lat, ale zdarza się, że zobowiązania są udzielane także na miesiąc. Firma oczekuje od klientów minimum dokumentów: numer księgi wieczystej i dokumentu poświadczający sposób nabycia nieruchomości oraz fotografię wnętrza nieruchomości. W przypadkach niestandardowych może poprosić o dodatkowe dokumenty wyjaśniające.

Ascot Finance - weź pożyczkę

Koszty pożyczki Ascot Finance

Limit pożyczkowy klienta określa wartość jego zabezpieczenia zobowiązania. Pożyczka nie może przekroczyć 60 proc. wartości zabezpieczenia. Koszty pożyczki zależą od wysokości wnioskowanej kwoty, wartości zabezpieczenia i okresu kredytowania. Dla każdego klienta są one ustalane indywidualnie, ale Ascot Finance szczyci się korzystnym oprocentowaniem dla klienta. Rata miesięczna wynosi 1 proc. od całkowitej kwoty pożyczki, a ostatnia rata jest ratą balonową. Jednorazowa prowizja spółki wynosi od 24 proc.

Dodatkowe koszty mogą pojawić się w momencie, kiedy pomimo refinansowania klient nie dotrzymuje nowego terminu spłaty. Wtedy może on ponieść koszt karnych odsetek w wysokości 14 proc. kwoty należności rocznie i w wyjątkowych sytuacjach koszt windykacji oraz postępowania sądowego i komorniczego.

Weź pożyczkę

Ascot Finance – podsumowanie

Ascot Finance - zalety

 • szansa na sfinansowanie planów biznesowych,
 • dodatkowa obsługa prawna, księgowa i windykacyjna,
 • możliwość zabezpieczenia kredytu innymi wartościowymi rzeczami niż nieruchomość,
 • indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta,
 • szybka decyzja - środki na koncie klienta znajdują się nawet w 24 godziny,
 • brak ukrytych kosztów i zobowiązań,
 • minimum formalności,
 • możliwość skorzystania z kalkulatora pożyczkowego na stronie i wyliczenia wysokości raty finansowania,
 • wysokie dostępne kwoty pożyczek,
 • niskie oprocentowanie.

Ascot Finance - wady

 • firma sprawdza pożyczkobiorców w bazach dłużników,

Informacje o Ascot Finance

Nazwa firmy

Ascot Finance S.A.

Adres Ul. Mazowiecka 9
00-052 Warszawa
Telefon 22 138 84 77
Adres e-mail kontakt@ascotfinance.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00-18:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek