Świąteczny Czas z kontem osobistym BNP Paribas – zyskaj 400 zł!

Najnowsza świąteczna promocja od BNP Paribas jest skierowana do klientów, którzy chcą założyć konto osobiste i dodatkowo na tym zarobić! Dowiedz się co należy zrobić aby otrzymać aż 400 zł! Spiesz się promocja trwa tylko do 21 grudnia 2021!
BNP Paribas
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 400 zł na konto
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 21 grudnia 2021 roku

Standardowo dobra oferta dla łowców bankowych promocji

Trudno znaleźć drugą instytucję, która tak klarownie kierowałaby swoje promocje do łowców okazji. Wybierając konto bankowe z myślą o premii, niemal zawsze warto zwrócić się w pierwszej kolejności ku propozycjom przygotowanym przez BNP Paribas.

W grudniowej promocji “Świąteczny Czas” mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas przez 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o otwarcie rachunku. Teoretycznie istnieje również ograniczenie ilości zgłoszeń, jednak trudno spodziewać się, aby w ciągu miesiąca osiągnięty został limit 1700 uczestników.

Zyskaj nawet 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie

W najnowszej promocji do konta osobistego w BNP Paribas możesz uzyskać nagrodę pieniężną w kwocie 400 zł! Nagroda jest podzielona na dwie części: przelew na konto w kwocie 150 zł oraz drugi na kwotę 250 zł!

Aby przystąpić do promocji należy spełnić dwa podstawowe warunki:

  1. Zarejestrować się w promocji – do 21.12.2021 r. uzupełnić formularz rejestracyjny i złożyć wniosek o otwarcie Konta osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej.
  2. Otworzyć konto – aktywować swoje konto i nadać PIN do karty. Możesz to zrobić w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty.

Nagrodę 400 zł na konto otrzymasz tylko i wyłącznie za aktywne korzystanie z konta osobistego BNP Paribas. Oczywiście konieczne jest spełnienie prostych warunków. Te bez problemu zrealizujesz przy pomocy bliskich znajomych i rodziny.

Pierwsza część nagrody w świątecznej promocji

Gdy już otworzymy konto osobiste w BNP, konieczne będzie spełnienie warunków do otrzymania nagrody. Nagrody są wydawane w dwóch transzach, każda wymaga spełnienia oddzielnych warunków:

  1. Otwórz i aktywuj konto osobiste w banku BNP Paribas. Pamiętaj o nadaniu kodu PIN do karty debetowej!
  2. Do 31 stycznia 2022 r. wykonaj przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile) na kwotę min. 1000 zł.
  3. Otrzymaj min. 5 wpływów na konto – np. poproś znajomych o wykonanie przelewów na małą kwotę na Twój nowy rachunek.

Na zrealizowanie wymienionych powyżej czynności masz czas do 31 stycznia 2022 roku. Po spełnieniu warunków, w lutym 2022 otrzymasz 150 zł przelewem na konto.

Druga część nagrody w promocji Świąteczny Czas

Drugą część nagrody, w kwocie 250 zł otrzymasz po spełnieniu warunków, przez 3 kolejne miesiące od lutego do kwietnia 2022 r.:

  • Wykonaj przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile) za min. 1000 zł.
  • Otrzymaj min. 5 wpływów na konto.
  • Zrealizuj co najmniej 2 transakcje BLIK.

Czy BNP Paribas naprawdę organizuje najlepsze promocje bankowe?

Wspomniane już nakierowanie promocji BNP Paribas na łowców okazji z atrakcyjnymi premiami może sprawić, że potencjalny klient przyciągnięty wysoką premią nie weźmie pod uwagę innych czynników przemawiających za opłacalnością prowadzenia konta w danym banku. Nie chodzi tu wyłącznie o opłaty za prowadzenie konta (te nie odbiegają od analogicznych produktów finansowych u konkurencji), ale także kolejne promocje dla stałych klientów. Okazję na zarobek daje BNP Paribas, gdzie mamy szansę na otrzymanie bonów o wartości 300 zł za wyrobienie karty kredytowej.

Jak pod tym względem wypadają inne banki? Ostatnio pod względem szybkiej gotówki przoduje Santander Bank, w którym za nowe konto założone z polecenia otrzymuje się 500 zł, a od czasu do czasu liczyć można na drobniejsze bonusy. Dobrym przykładem będą tu zwroty za opłacenie przejazdu autostradą przez Autopay. Wybierając konto warto zwracać uwagę nie tylko na premię startową, ale również późniejsze możliwości!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść