Co można zyskać w promocji?
  • Smartwatch Fitbit Versa 2 (o wartości 500 zł)
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 kwietnia 2022 roku.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Zazwyczaj promocje i konkursy bankowe adresowane są do nowych klientów. Tym razem jest inaczej. W konkursie mogą wziąć udział klienci Credit Agricole, którzy mieszkają na terenie Polski i posiadają jedną z poniższych kart:

Karty kredytowe:

  • Visa Standard, Visa Standard C, Visa Silver, Visa Gold, Visa Dom,
  • Mastercard Standard, Mastercard Silver, Mastercard Gold, Mastercard Decathlon.

Karty debetowe:

  • Visa Debit, Visa TOUCH!, Visa Business Debit,
  • Mastercard Debit Standard, Mastercard Debit Platinum.

Oczywiście do końca konkursu, 30.04.2022 r., wciąż pozostało trochę czasu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie teraz stać się klientem Credit Agricole, posiadaczem jednej z wymienionych kart i wziąć udział w konkursie!

Co zrobić by wygrać Smartwatch Fitbit Versa 2?

Wymagania w konkursie Credit Agricole są bardzo proste do spełnienia. Oto jak, krok po kroku, wziąć udział w akcji:

  1. Do 30.04.2022 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję mobilną z wykorzystaniem usług: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay. Użyj do tego podpiętej pod te usługi karty wydanej przez Credit Agricole.
  2. Także do 30.04.2022 r. zgłoś się do konkursu na specjalnym formularzu, który znajdziesz na stronie internetowej banku. Poza podaniem swoich danych odpowiedz na pytanie konkursowe: “Jak zachęcisz znajomych do płatności smartwatchem?”
  3. Najlepszych 200 odpowiedzi (wybranych przez komisję konkursową) zostanie nagrodzonych Smartwatchem Fitbit Versa 2. Laureaci otrzymają stosowną informację do 13 maja 2022 r.

Dobrze zastanów się nad swoją odpowiedzią. Każdy uczestnik może udzielić tylko jednej, a jej treść nie może być krótsza niż 16 i dłuższa niż 180 znaków.

Credit Agricole promocjami i konkursami stoi!

To nie pierwszy raz, kiedy mamy przyjemność pisać o akcjach promocyjnych w tym banku. Wciąż (do 31.03.2022 r.) trwa loteria, w której wygrać można kampera od Credit Agricole. Zaś jeżeli wciąż wahamy się czy wyrobić w tym banku kartę kredytową skusić nas może 720 zł zwrotu za regularne korzystanie z kredytówki.