Co można zyskać w promocji?
  • Smartwatch Garmin Venu Sq
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 września 2023 roku

Dla kogo jest ta promocja?

„Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ” to najnowsza promocja Citi Handlowego. Wziąć w niej mogą wszyscy klienci, którzy nie posiadali w tym banku karty kredytowej po 1 stycznia 2023 roku. Dodatkowo trzeba będzie też spełnić wszystkie wymagania stawiane przed posiadaczem karty kredytowej – odpowiednia zdolność kredytowa, wiek powyżej 18 lat czy pełną zdolność do czynności prawnych.

Jak zdobyć smartwatch z kartą Citi Simplicity?

Zdobycie atrakcyjnego smartwatcha w najnowszej promocji Citi nie jest trudne. Jedyną przeszkodą może być ograniczona liczba nagród – tylko 200 pierwszych umów weźmie udział w akcji – więc warto się pospieszyć. Oto jak zdobyć Garmin Venu Sq z kartą kredytową Citi Simplicity:

  1. Do 30.09.2023 r. podpisz umowę na kartę kredytową Citi Simplicity, aktywuj ją i wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę.
  2. Do końcu drugiegio miesiąca następującego po tym, w którym podpisaliśmy umowę na kartę, wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 2000 zł.
  3. W ciągu 30 dni od spełnienia tych warunków bank skontaktuje się z Tobą w sprawie nagrody. Smartwatch Garmin Venu Sq zostanie dostarczony do Ciebie w ciągu kolejnych 60 dni.

Karty kredytowe w Citi źródłem promocji!

Bank Citi Handlowy chętnie promuje karty kredytowe ze swojej oferty licznymi, bardzo korzystnymi dla klientów akcjami. Z kartą Citibank World zgarnąć można 200 zł i dodatkowe bonusy. Zaś za polecenie karty kredytowej w Citi znajomemu otrzymamy od 200 do 300 zł! To zaś dopiero początek licznych promocji w Citi – wszystkie znajdziesz na naszej stronie.