Iwona zapytał 2 lata temu

Chciałam wziąć pożyczkę, ale zastanawiam się czy w pożyczkach online jestem sprawdzana pod kątem mojej wiarygodności kredytowej? Wiem, że w przypadku kredytów tak jest, ale co z pożyczkami online?

6 odpowiedzi
Doma (2 lata ago)

to zależy od firmy pozyczkowej Niektor sprwdzają a inne nie 

Alan (2 lata ago)

ekspres kasa nie sprawdza w bik

natalia (2 lata ago)

z tego co pamiętam to super grosz też nie sprawdza 

Rady (1 rok ago)

Dla mnie najlepszą bazą wiedzy o pożyczkach, BIKu itd jest http://www.szybko-gotowka.pl/

Hermetyczna (4 miesiące ago)

Jak decydujesz się na kredyt czy pożyczkę w banku, to na pewno będziesz sprawdzana w BIK. Ale za to oprocentowanie jest o wiele niższe, o czym możesz przekonać się na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe . Więc wydaję mi się, że jednak warto zastanowić się nad taką opcją.

eliser (1 dzień ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

8 + 7 =