300 zł w punktach Bezcenne Chwile z kartą kredytową mBank

Kolejny bank ogłasza promocję związaną z punktami Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem to mBank proponuje nam aż 3 promocje na kartę kredytową, które łącznie mogą nam dać aż 25600 punktów! To równowartość 300 zł. Zasady są bardzo proste, wymagają tylko pilnowania odpowiednich terminów. Znacznie ułatwi to nasza instrukcja krok po kroku dla najnowszych promocji kart kredytowych mBank.
Promocja karty kredytowej mBank
Karty kredytowe w mBank - zobacz ofertę
Karty kredytowe w mBank

Bardzo ciekawą ofertę kart kredytowych posiada mBank. Mają oni wśród swoich produktów aż 6 różnych kart kredytowych. Karty posiadają takie samo oprocentowanie, ale różnią się limitami i dodatkowymi korzyściami płynącymi z ich posiadania. Szeroka i mocno zróżnicowana oferta z pewnością znajdzie sympatyków nawet pośród najbardziej wybrednych klientów banków. Do tego właściciele zyskują pakiet dodatkowych korzyści, a w tych mBank nie zna sobie równych. Przyglądając się bliżej ofercie można zauważyć, że każda karta jest dobrym wyborem.

Złóż wniosek Opinie o Karty kredytowe w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • 25600 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 300 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 27 lipca 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji mBank?

Akcja mBank, którą dzisiaj opisujemy, to tak naprawdę szereg 3 promocji pozwalający zdobyć aż 25600 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Każda z nich różni się czasem trwania i czynnościami, które będziemy musieli wykonać. Jednak łączy je warunek uczestnictwa: brak aktywnej karty kredytowej w mBank. Nie znaleźliśmy nigdzie zapisu o okresie karencji czy innych obostrzeniach. Wydaje się więc, że wystarczy być osobą pełnoletnią, mieć pełną zdolność do czynności prawnych i nie posiadać karty kredytowej w mBank.

Jak skorzystać z promocji? Trzy etapy krok po kroku

Prześledźmy więc z jakich 3 promocji związany z kartami kredytowymi w mBank możemy skorzystać i czego będą od nas wymagały. Cały proces jest zaskakująco niewymagający:

  1. Do 27 lipca 2022 roku złóż na stronie internetowej mBank wniosek o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive. Zaznacz we wniosku, że przystępujesz do promocji „Więcej punktów za vouchery” oraz zgadzasz się z jej regulaminem.
  2. Niezwłocznie przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę. Ta część promocji obowiązuje tylko osoby, które do tej pory nie były uczestnikami programu. W ciągu 30 dni wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 50 zł. W nagrodę otrzymasz aż 8000 bonusowych punktów Bezcenne Chwile!
  3. Kolejny bonus to premia za pierwszą transakcję kartą kredytową. Wykonaj ją na dowolną kwotę do 22 czerwca 2022 roku. Za to też otrzymasz dodatkowe punkty Bezcenne Chwile. 800 punktów w przypadku karty World Mastercard i 1600 punktów z kartą World Mastercard Intensive.
  4. Czas na ostatni etap, w którym zgarnąć możemy najwięcej punktów. Do końca miesiąca, w którym podpisałeś umowę na kartę kredytową wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 50 zł. To wystarczy, by otrzymać aż 16000 punktów Bezcenne Chwile!

Podsumujmy więc: 16000 punktów („Więcej punktów za vouchery) + 8000 punktów (dla nowych uczestników programu) + 1600 punktów (za pierwszą transakcję kartą World Mastercard Intensive) = 25600 punktów! Ich przybliżona wartość to aż 300 zł.

Promocje w mBank nie tylko na karty kredytowe

Trend „składania” kliku promocji, by zmaksymalizować korzyści, zagościł na stałe w ofertach polskich banków. Jednak nie musi się on ograniczać do promocji związanych z kartami kredytowymi. Będąc klientem mBanku możemy chcieć zachęcić do tego naszych znajomych. W programie poleceń mBank zdobyć możemy nawet 250 zł. Może interesuje nas zupełnie inny produkt bankowy? Ciekawą opcją jest promocja na kredyt gotówkowy bez prowizji w mBank. Szeroki wachlarz akcji promocyjnych, we wszystkich sektorach oferty, jest niewątpliwą mocną stroną tego banku.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść