Credit Agricole przyznaje nawet 400 zł za przeniesienie konta

”Przenieś konto i zyskaj do 400 zł” to promocja przygotowana przez Credit Agricole dla osób, które chcą otworzyć darmowe Konto dla Ciebie i dodatkowo zyskać nagrodę pieniężną! Warunki otrzymania nagrody w promocji przeniesienia konta są bardzo proste! Wystarczy zapewnić wpływy na nowo otwarty rachunek i utrzymać je przez okres 3 miesięcy. Od wysokości wpływów zależy ile otrzymasz nagrody. Czas na skorzystanie z promocji masz do 31 sierpnia 2023 roku! Uwaga! Konto w promocji otworzysz tylko w placówkach stacjonarnych Credit Agricole!
Co zrobić aby uzyskać premię za nowe konto w Credit Agricole?
Credit Agricole - weź pożyczkę
Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska jest częścią jednej z największych grup finansowych na świecie, która działa w 49 krajach i obsługuje 52 mln osób -  Grupy Credit Agricole.

Weź pożyczkę Opinie o Credit Agricole

Co można zyskać w promocji?
 • 100 lub 400 zł za przeniesienie konta
Do kiedy trwa promocja?
 • Do 31 sierpnia 2023 roku

Na czym polega promocja przeniesienia konta do Credit Agricole?

Bank Credit Agricole kontynuuje promocję dotycząca przeniesienia konta na nowych, lepszych zasadach! W nowej edycji “Przenieś konto i zyskaj do 400 zł” bank zwiększył maksymalną nagrodę o 100 zł. Jednakże, aby uzyskać aż 400 zł należy wypełnić warunek regularnych wpływów na konto – dokładne warunki znajdziesz w dalszej części instrukcji.

Z promocji można skorzystać składając wniosek o otwarcie konta i przystępując do promocji w terminie do 31 sierpnia 2023 roku. Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które po 31 grudnia 2020 roku posiadały konto w Credit Agricole.

Co zrobić aby uzyskać premię za nowe konto w Credit Agricole?

Nowy klient, których chce przenieść konto w ramach promocji Credit Agricole musi:

 • udać się do placówki Credit Agricole i tam dokonać wszystkich formalności (z promocji nie można skorzystać online!),
 • założyć Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP i zamówić kartę do konta,
  przystąpić do promocji,
 • wyrazić zgodę na kontakt marketingowy,
 • wypełnić upoważnienie z wnioskiem o przeniesienie rachunku płatniczego do 7 dni od dnia podpisania umowy konta,
 • aktywować dostęp do bankowości elektronicznej CA24 ebank lub aplikacji mobilnej CA24 Mobile.

Gdy, już otworzysz Konto dla Ciebie w ramach promocji dotyczącej przeniesienia konta, możesz starać się o nagrodę. Wysokość nagrody jaką otrzymasz zależy od wysokości i regularności wpływów jakie zapewnisz na nowy rachunek. Odpowiednio możesz otrzymać:

 • 100 zł – za wpływy na konto 1000 zł w każdym z 3 miesięcy po założeniu konta.
 • 400 zł – za wpływy na konto 4000 zł w każdym z 3 miesięcy po założeniu konta.

Wystarczy, że wynagrodzenie od Twojego pracodawcy zacznie spływać na nowe konto w Credit Agricole, a warunek wypełni się praktycznie sam. Dokładne instrukcje – co, jak i kiedy musisz zrobić – przekaże Ci pracownik banku.

Przypominamy! Z promocji “Przenieś konto i zyskaj do 400 zł” można skorzystać tylko i wyłącznie w placówce banku Credit Agricole!

Inne promocje do konta proponuje Credit Agricole?

Credit Agricole proponuje dwie dodatkowe promocje do konta osobistego, które są warte rozważenia. Uwaga! Poszczególnych promocji nie można łączyć. Sprawdź co innego możesz zyskać, zakładając konto w tym banku!

Zyskaj nawet rok kinowych seansów za darmo w ramach promocji CINEMA CITY – rok filmów za darmo III! Dzięki tej promocji zyskasz możesz oglądać filmy w kinach za darmo przez 12 miesięcy i skorzystać z dodatkowych rabatów!

Konto z korzyściami dla gracza to propozycja nagrody w postaci kodów do pobrania wybranych gier za darmo, a co ważniejsze, otrzymania wyjątkowej koszulki turniejowej z autografem Pashy Bicepsa!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść