Co można zyskać w promocji? Bon Sodexo na 50 zł
Do kiedy trwa promocja? Do 27 sierpnia 2021 roku

Szybka promocja dla stałych klientów BNP Paribas

Zazwyczaj promocje BNP Paribas mają na celu przyciągnięcie osób poszukujących kont bankowych, jednak najnowsza okazja tej instytucji kierowana jest do dotychczasowych klientów. Do udziału w niej wystarczy posiadanie lub współposiadanie rachunku BNP prowadzonego w celach niezwiązanych z działalnością gospodarczą. Nie liczą się więc konta firmowe, a dodatkowo wykluczone zostały też dziecięce Konta Samodzielniaka.

Promocje bankowe mają zazwyczaj ograniczenia co do ilości uczestników, ale ustalane są one wyłącznie pro forma. W przypadku sprzedaży premiowej „Z GOalert na wakacje” warto jednak zaznaczyć, że pula nagród ograniczona jest do 647 bonów. Ze względu na prostą drogę do zgarnięcia bonu, może wyczerpać się naprawdę szybko. Śmiało można zakładać więc, że oprócz posiadania BNP Paribas dobrze wykazać się także refleksem.

Bon 50 zł za aktywowanie powiadomień SMS GOalert

Promocja BNP Paribas ma na celu promowanie usługi GOalert – Pakiet powiadomień SMS, dzięki której klient otrzymuje od banku wiadomości tekstowe na temat dokonywanych przez siebie przelewów, pobieranych z karty opłat czy opłacanych zbliżeniowo zakupów. W większości przypadków jest to więc opcja zupełnie zbędna, a wymaga opłaty 5 zł miesięcznie. Nic dziwnego zatem, że bank musi promować ją dodatkową premią w postaci bonu Sodexo.

Jak otrzymać 50 zł od BNP Paribas?

  1. Do 27 sierpnia 2021 roku zalogować się do systemu bankowości elektronicznej GOonline i aktywować usługę GOalert.
  2. W tym samym terminie wypełnić formularz na stronie https://nowekonkursy.bnpparibasgsc.pl/promocjaBNP i zarejestrować się do promocji.

Jak widać, promocja jest naprawdę szybka i sprawnym użytkownikom bankowości elektronicznej wypełnienie jej warunków nie zajmie więcej niż kilka minut. Niestety, ze względu na braki w regulaminie trudno ocenić jej ostateczną atrakcyjność. Bank nie uściślił, w jakiej formie i w jakim terminie przekazany zostanie bon, zatem ostatecznie nagroda może zostać pomniejszona o opłatę za pakiet alertów SMS z kilku miesięcy.

Promocje BNP Paribas podążają za trendami bankowymi

Mimo sformułowanych powyżej zarzutów co do promocji, jej pojawienie się stanowi niewątpliwie kolejny przejaw korzystnego trendu w okazjach bankowych. Coraz to nowe instytucje decydują się na organizowanie nie tylko programów poleceń, ale także innych akcji z drobnymi premiami za korzystanie z poszczególnych usług. Ich formy są różne: Getin Bank przyznaje do 240 zł za ubezpieczenia, podczas gdy Santander zwróci nawet 400 zł za opłacanie przejazdów autostradami przez Autopay.

Dotychczas po założeniu nowego konta BNP Paribas z premią łowcy promocji nie mieli wielu argumentów przemawiających za jego utrzymaniem. Miejmy nadzieję, że okazje podobne do tej z premią za aktywację usługi GOalert – Pakiet powiadomień SMS pojawiały będą się znacznie częściej.