Tańsze ubezpieczenie na podróż w Standender z kodem Zima2022

Wypadki w trakcie wyjazdu za granice potrafią zepsuć najwspanialszy wyjazd. Z pomocą przychodzą oferty ubezpieczenia na podróż. W ramach promocji banku Santander ubezpieczenie otrzymasz o 20% taniej.
Santander
Konto Jakie Chcę w Santander - zobacz ofertę
Konto Jakie Chcę w Santander

Czy warto założyć konto akurat w Santander Bank (były Bank Zachodni WBK S.A)? Sprawdzamy to. Zobacz opłaty za prowadzenie konta, kartę, bankomaty i przelewy. Porównujemy też wady i zalety Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakie Chcę w Santander

Co można zyskać w promocji?
  • Zniżkę 20% do ubezpieczenia na podróż
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 marca 2022 r.

Tańsze ubezpieczenie w podróży na każdy cel.

Oferta promocyjna ubezpieczenia na podróż w Santander jest dostępna dla każdej osoby poniżej 70 roku życia. Klienci otrzymują ubezpieczenie od zdarzeń losowych, dzięki któremu mogą spokojnie cieszyć się wyjazdem. Oferta banku obejmuje pokaźne sumy ubezpieczeń, zależnie od rodzaju wypadku:

  • Pokrycie lub zwrot kosztów leczenia za granicą: od 50 000 zł do 200 000 zł.
  • Ubezpieczenie OC: od 50 000 zł do 100 000 zł.
  • Ubezpieczenie NNW: od 10 000 do 50 000 zł.
  • Ubezpieczenie bagażu lub sprzętu sportowego: od 2 000 zł do 5 000 zł.
  • Przy składaniu wniosku, sam wybierasz sumę, na jaką się ubezpieczasz.

W razie potrzeby istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe zabezpieczenia, zależnie od celu wyjazdu. Klienci mogą zabezpieczyć się na wypadek przewlekłych chorób, wypadków spowodowanych ciężką pracą fizyczną za granicą, rekreacyjnym nurkowaniem lub jazdą na nartach czy snowboardzie.

Promocyjne ubezpieczenia na podróż dla klientów Santander

Aby wziąć udział w promocji Santander, niezbędny będzie dostęp do bankowości internetowej. Wobec tego oferta dostępna jest dla obecnych i nowych klientów Santander, należy jednak być gotowym na założenie konta w banku, jeżeli jeszcze go nie posiadamy.

Posiadając konto, wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i złożyć wniosek o ubezpieczenie. W trakcie wypełniania wniosku zobaczysz przewidywany koszt składki, przy którym znajduje się pole na kod promocyjny. Wpisz w nim hasło Zima2022 i potwierdź zakup, aby zmniejszyć cenę ubezpieczenia o 20%. Oferta dostępna jest do 31 marca 2022 roku.

Pakiet na zimę to nie tylko ubezpieczenie na podróż

Promocja tańsze ubezpieczenie na podróż w Standender z kodem Zima2022 jest częścią akcji promocyjnej banku nazwanej “Pakiet na zimę”. Wraz z nią rozpoczęto drugą akcję promocyjną Santander: 4% zwrotu z Booking.com. Dzięki dodatkowej promocji możliwe jest odzyskanie części pieniędzy przeznaczonych na rezerwację noclegu za granicą.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść