4% zwrotu z Booking.com dzięki karcie Santander

Jednym z największych kosztów wyjazdów jest koszt noclegu. Im dłużej chcemy pozostać za granicą, tym większe poniesiemy koszta. Dzięki nowej ofercie promocyjnej Santander, wykonując rezerwacje za pomocą Booking.com otrzymasz 4% zwrotu poniesionych kosztów.
Santander
Karta kredytowa w Santander Bank Polska - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Oferta kart kredytowych w Santander Bank Polska jest niezwykła, albowiem w jej skład wchodzi aż 6 różnych kart kredytowych, które różnią się niemalże wszystkim, od oprocentowania po górny limit środków. Zróżnicowana i niezwykle bogata oferta tego produktu w Santander Bank pozwoli każdemu wybrać kartę, która najlepiej będzie pasować do jego potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość zniesienia kosztów posiadania karty, dokonując odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu. Każda z kart posiada także bardzo atrakcyjne i korzystne warunki użytkowania. Karty kredytowe od Santander BP to oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Santander Bank Polska

Co można zyskać w promocji?
  • 4% zwrotu z Booking.com
Do kiedy trwa promocja?
  • Do odwołania

Tańsza podróż z Santander dzięki zwrotom kosztów w Booking.com

Jednym z większych wydatków przy podróżach jest booking miejsc noclegowych. Jest to przede wszystkim duże wyzwanie. Zwykle próbujemy wynająć mieszkanie w kraju, którego języka nie znamy. Poza tym jest to zwyczajnie kosztowna operacja. Chcąc poprawić warunki swoich klientów na wakacjach, bank Santander postanowił zaadresować ten problem nawiązując współpracę z serwisem Booking.com.

Do odwołania oferty, wszyscy klienci Santander mogą korzystać z usług Booking.com z 4% zniżką. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy dokonać rezerwacji za pomocą specjalnej wersji strony Booking.com, ozdobionej logiem Santander. Następnie opłacając rezerwację, należy zapłacić za nią kartą kredytową lub debetową Santander Bank Polska.

Obiecane w promocji 4% kwoty transakcji pojawi się na rachunku karty kredytowej, którą zapłaciłeś za rezerwację. Jeżeli wykorzystałeś w tym celu kartę debetową, pieniądze powędrują na konto, do którego została wydana. Niestety zwrot pieniędzy w ramach promocji nie jest natychmiastowy. Pieniądze zostaną zwrócone najwcześniej 64 dni po twoim pobycie.

Pakiet na zimę to nie tylko zwrot za rezerwację

Promocja 4% zwrotu z Booking.com jest częścią większej akcji promocyjnej Santander, mającej na celu przyciągnięcie nowych klientów zainteresowanych podróżą. W zestawie promocyjnym “pakiet na zimię” znajduje się również oferta “tańsze ubezpieczenie na podróż w Santander z kodem Zima2022”. Jest to okazja na ubezpieczenie tańsze o nawet 20%!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść