Co można zyskać w promocji?Do 450 zł za Konto Otwarte na Ciebie
Do kiedy trwa promocja?Do 30 listopada 2020 r.

Osobom uważnie obserwującym promocje bankowe może się zdawać, że wysokie bonusy oferowane przez BNP Paribas nigdy się nie kończą. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie bank oferuje trzy wypłaty po 50 zł oraz trzy okazje do zyskania nawet 100 zł.

Łącznie nowi klienci zyskają do 450 zł, ale warto pamiętać, że „Premia dla obrotnych” rozłożona jest na wiele miesięcy. Podpowiadamy, jak dostać ją w najprostszy możliwy sposób.

Dla kogo przeznaczona jest jesienna promocja BNP Paribas w dwóch odsłonach?

BNP Paribas przyzwyczaił nas już do bardzo atrakcyjnych promocji bankowych. Niestety, są one kierowane wyłącznie do nowych klientów. Instytucja ta nie prowadzi programów poleceń ani wsparcia celów oszczędnościowych. Aby skorzystać z „Premii dla obrotnych” w ciągu ostatnich piętnastu miesięcy od zgłoszenia nie mogliśmy posiadać w banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Ponadto istnieje maksymalna ilość kont, które mogą zostać założone w ramach promocji. Premia dla obrotnych ograniczona jest do 3000 bonusów. W standardowych warunkach byłby to limit wystarczający, jednak w dobie pandemii koronawirusa promocje na konta bankowe rzadziej oferują nagrody gotówkowe. Tym bardziej tak wysokie!

Premią dla obrotnych rzędu 450 zł bank nagrodzi tylko cierpliwych

„Premia dla obrotnych” to bonus dla wyjątkowo cierpliwych. Czemu tak właśnie jest, doskonale widać na przykładzie warunków promocji. BNP Paribas rozłożył bowiem przyznawanie 450 zł na kilka etapów. Zanim do nich dojdziemy, warto przyjrzeć się podstawow

  1. Do 25.10.2020 r. zarejestrować się na stronie internetowej promocji Jesienny bukiet korzyści oraz zgodzić się na przetwarzanie naszych danych osobowych.
  2. W takim samym terminie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej za pośrednictwem linku, który dostaniemy na pocztę elektroniczną po rejestracji na stronie promocji.
  3. Do 6.11.2020 r. zawrzeć umowę przez stronę internetową za pośrednictwem kuriera albo za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile z wideoweryfikacją, a także nadać karcie PIN.
  4. Nie zapomnieć o podpisaniu zgody na kontakt marketingowy ze strony banku.

Jak na razie wszystko wydaje się proste? Cóż, z każdym kolejnym krokiem rósł będzie poziom trudności zadań, które musimy wykonywać przez dziewięć miesięcy. Jeżeli konto założymy w październiku, odbierzemy:

  1. 50 zł – za minimum 3 transakcje BLIKIEM dokonane w listopadzie.
  2. 50 zł – za 3 transakcje kartą, 3 przelewy oraz co najmniej jeden wpływ na kwotę nie niższą niż 500 zł w grudniu.
  3. do 100 zł – za minimum 5 transakcji bezgotówkowych Apple Pay lub Google Pay oraz co najmniej 1 wpływ na kwotę nie niższą niż 1000 zł i w styczniu, i w lutym, otrzymamy 3% kwoty transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w trakcie tych dwóch miesięcy.
  4. 50 zł – za minimum 6 Transakcji BLIKIEM oraz co najmniej 1 wpływ na kwotę nie niższą niż 800 zł w marcu.
  5. do 100 zł – za minimum 5 transakcji bezgotówkowych oraz co najmniej 1 wpływ na kwotę nie niższą niż 1000 zł i w kwietniu, i w maju, otrzymamy 3% kwoty transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w trakcie tych dwóch miesięcy.
  6. do 100 zł – za minimum 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay, minimum 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej) oraz co najmniej 1 wpływ na kwotę nie niższą niż 1000 zł i w czerwcu, i w lipcu, otrzymamy 3% kwoty transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w trakcie tych dwóch miesięcy.

Kolejne nagrody otrzymamy wyłącznie wówczas, gdy udało nam się zdobyć wszystkie poprzednie. Pominięcie któregokolwiek z etapów oznacza zakończenie naszej przygody z promocją. Każdy z bonusów trafi na nasze konto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki uzyskania premii.

Czy opłaty za Konto Otwarte na Ciebie nie pożrą zysków?

Jak widać, aby uzyskać maksymalną korzyść z Premii dla obrotnych musimy być nie tylko cierpliwi, ale i stale powiększać swoje dochody oraz korzystać więcej i więcej z różnorodnych form płatności. Tym bardziej warto więc sprawdzić, jakie koszty niesie ze sobą Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas. Chcąc otrzymać całe 450 zł, będziemy do niego przykuci przez niemal cały rok!

Na całe szczęście prowadzenie podstawowego rachunku osobistego w BNP Paribas jest darmowe bezwarunkowo dla wszystkich klientów. Jedyny koszt stanowić może karta debetowa, za którą zapłacimy do 3 zł. Opłaty tej możemy uniknąć, jeśli nie ukończyliśmy jeszcze 26. roku życia lub wykonamy zaledwie 1 transakcję bezgotówkową przy pomocy karty, Google Pay lub Apple Pay.