Promocja mBanku: załóż eKonto osobiste i odbierz do 500 zł

Na bonus od mBanku za nowe eKonto osobiste można spojrzeć dwojako. Z jednej strony to nawet 500 zł za założenie rachunku i wykazanie podstawowej aktywności. Z drugiej jednak wymagania są bardziej czasochłonne niż w przypadku analogicznych okazji bankowych konkurencji, a niektórych premii składających się na pełną sumę nie zdobędą wszyscy. Na decyzji o przystąpieniu do promocji zaważyć mogą więc detale. Czy przemawiają one na korzyść mBanku?
Typowa promocja bankowa dla nowych klientów
eKonto standard w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji? Do 500 zł za nowe konto
Do kiedy trwa promocja? Do 28 września 2021 roku

Skorzystają nowi klienci zakładający eKonto osobiste

Mimo iż łowców promocji coraz częściej kuszą alternatywne okazje, skłaniające do zachowania dotychczasowego konta bankowego, wciąż prym wiodą akcje z bonusami na start. Regularnie organizuje je mBank, który premie za otworzenie rachunku wprowadził do swojego repertuaru na stałe. Kto ma szansę z nich skorzystać?

W trwającej obecnie promocji „eKonto osobiste plus nagroda specjalna” na bonusy za otworzenie konta oraz aktywność mogą liczyć klienci, którzy po 1 stycznia 2018 roku nie posiadali i nie współposiadali w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017. To jedyne produkty finansowe, które wykluczają z promocji, ponieważ w odebraniu nagrody nie przeszkodzi konto firmowe czy lokata.

Załóż eKonto w mBanku i odbierz 250 zł premii

Oczekiwania względem uczestników, typowe dla promocji bankowej kierowanej do nowych klientów, nie są jedyną standardową kwestią w przypadku tej okazji. Uzbieranie premii cząstkowych, które złożą się w sumie na łączny bonus w wysokości 400 zł, wymaga założenia nowego eKonta Osobistego oraz wykazania podstawowej aktywności. Niestety, kolejne 100 zł wymaga skorzystania z e-dowodu osobistego oraz eKonta Junior, co może być dla wielu osób warunkiem nie do spełnienia.

Co konkretnie należy zrobić, aby otrzymać nawet 500 zł premii na start od mBanku?

  1. Do 28 września 2021 roku założyć eKonto osobiste poprzez wniosek na stronie http://www.mbank.pl/ekonto-osobiste-plus-nagroda
  2. Jako sposób weryfikacji wybrać e-dowód oraz wykonać co najmniej 1 transakcję kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. To zadanie dodatkowe i nie wpływające na pozostałe nagrody, ale warte pierwsze 50 zł
  3. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta założyć dla swojego dziecka eKonto Junior, co przełoży się na kolejną premię 50 zł.
  4. W ciągu 7 dni od podpisania umowy zapewnić jednorazowy wpływ na minimum 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku), a do końca kolejnego miesiąca wykonać co najmniej 8 transakcji kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK. Za to mBank przyznaje kolejne 50 zł, a także bon do Biedronki na 200 zł.
  5. W drugim, trzecim i czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego zapewnić jednorazowy wpływ na minimum 1000 zł (może pochodzić z konta klienta w innym banku) oraz wykonać co najmniej 8 transakcji kartą, telefonem lub przy pomocy systemu BLIK. Każdy z trzech miesięcy spełniania warunków gwarantuje otrzymanie 50 zł.

Łącznie premie złożą się na 500 zł, ale są od siebie całkowicie niezależne i spłyną na konto oddzielnie, każda z nich do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Niespełnienie warunków w danym miesiącu nie wpływa na szansę uzyskania kolejnego bonusu. Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku i nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego. Nawet jeżeli potencjalny uczestnik nie ma szans na 50 zł za e-dowód oraz 50 zł za eKonto Junior, i bez tych premii kwota prezentuje się nad wyraz okazale!

Nagłówek Najlepsza promocja bankowa na konta osobiste we wrześniu

Chociaż 500 zł za nowe eKonto osobiste nie jest kwotą małą, są sposoby, aby uzyskać od mBanku jeszcze więcej pieniędzy. Właściciele nowych rachunków mogą również skorzystać z promocyjnego oprocentowania w usłudze oszczędnościowej Moje Cele. 1,7% w skali roku naliczane przez 3 miesiące dla środków do 10 000 zł należy do najatrakcyjniejszych propozycji na rynku, chociaż w praktyce przełoży się na zaledwie kilkadziesiąt złotych. Znacznie więcej przyniesie udział w programie poleceń mBanku, ale tam do uzyskania od 75 do 300 zł za pojedynczą rekomendację potrzebny jest jeszcze dar przekonywania.

Propozycja mBanku jest jak na razie najbardziej dochodową promocją bankową we wrześniu 2021 roku. Jeżeli jednak zapewnienie 8 transakcji miesięcznie wydaje się komuś zbyt czasochłonne, skorzystać może z innych niezłych okazji. Proste i bezproblemowe 300 zł za nowe konto w Santanderze to już złoty standard, a jeszcze kilka dni potrwa promocja BNP Paribas z 400 zł w bonach do Biedronki. Jest więc o co walczyć!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×