100 zł za nowe konto dla nastolatka w mBank

”Z mBankiem może więcej” to promocja konta osobistego dla klientów w wieku od 13 do 17 roku życia, w której za zrealizowanie prostych zadań można otrzymać nagrodę do 100 zł. Przedstawiamy prostą instrukcję jak skorzystać z tej oferty i co dokładnie trzeba zrobić aby uzyskać całą premię.
Co trzeba zrobić aby otrzymać 100 zł do konta w mBanku?
eKonto w mBank - zobacz ofertę
eKonto w mBank

Jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie jest eKonto standard w mBank. Wniosek o otwarcie rachunku złożyć można w oddziale, online lub przez telefon. Wystarczy wiek powyżej 18 lat i aktualny dowód osobisty. Zobacz jak przedstawiają się opłaty za eKonto, czy w mBank mamy darmowe przelewy oraz poznaj wady i zalety posiadania rachunku osobistego w tym banku.

Złóż wniosek Opinie o eKonto w mBank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 100 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 18 października 2023 roku

Promocja konta dla nastolatków (13-17) od mBank

mBank wystartował z czwartą edycją promocji „Z mBankiem możesz więcej”! Promocyjna oferta eKonta Możliwości dla młodych klientów w wieku 13 – 17 lat, to szansa na dodatkowe 100 zł – wystarczy wykonać proste zadania!

Skorzystaj z promocji zakładając konto osobiste do 18 października 2023 roku. Aby otworzyć konto potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna i dokument potwierdzający tożsamość np. legitymacja szkolna.

Co trzeba zrobić aby otrzymać 100 zł do konta w mBanku?

Otwórz promocyjne eKonto możliwości od 01.06.2023 r. do 18.10.2023 r. i aktywnie korzystaj z konta. mBank przyznaje 4 premie za spełnienie 3 zadań:

  1. Premia I za płatność telefonem – 10 zł – zapłać telefonem min. 5 razy.
  2. Premia II za przelew na numer telefonu – 10 zł – wykonaj min. 1 przelew BLIK na numer telefonu.
  3. Premia III za cel oszczędnościowy – 10 zł – otwórz cel oszczędnościowy i uzbieraj na nim min. 20 zł.
  4. Premia za spełnienie wszystkich powyższych warunków – 70 zł.

Czas na spełnienie warunków masz do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Premia za zrealizowane zadania zostanie wypłacona miesiąc później.

Inne promocje od mBanku

mBank proponuje wiele ciekawych promocji kont osobistych dla każdej grupy wiekowej. Podobnie jak nastolatkowie, młodzi dorośli w wieku od 17 do 24 roku życia mogą liczyć na premię za otwarcie konta. Warunki promocji konta dla młodych “Bo mogę więcej” są bardzo podobne do tych stawianych młodszym klientom. Nagroda jest jednak znacznie wyższa.

Osoby, które ukończyły 24 lata również mogą skorzystać z promocji i otworzyć standardowe konto osobiste w mBanku z premią nawet 450 zł! Sprawdź warunki promocji eKonto osobiste plus premia!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść