Zyskaj 430 zł z aplikacją bankowości GOmobile w BNP Paribas

Bank BNP Paribas przygotował nową ofertę specjalną promującą korzystanie z aplikacji mobilnej. W promocji “Mobilni wiosną” można zyskać nawet 400 zł! Wystarczy otworzyć konto przez aplikację GOmobile i aktywnie korzystać z usług bankowości mobilnej! Sprawdź jak skorzystać z promocji!
Oferta promocyjna konta BNP Paribas z bankowością mobilną
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 430 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 19 marca 2023 roku

Oferta promocyjna konta BNP Paribas z bankowością mobilną

Bank BNP Paribas wystartował z nową promocją “Mobilni wiosną”! Warunki promocji są bardzo proste – należy założyć Konto otwarte na Ciebie i podpisać umowę przez aplikację mobilną GOmobile oraz wypełnić warunki związane z korzystaniem z bankowości online.

Za wykonywanie prostych zadań bank przewidział nagrody pieniężne – łącznie 430 zł. Z promocji może skorzystać każdy nowy klient, który nie posiadał konta w BNP Paribas w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Liczba klientów mogących skorzystać z promocji “Mobilni wiosną” jest ograniczona – tylko 3000 pierwszych rejestracji! Rejestracja uczestników promocji trwa do 19 marca 2023 roku.

Co trzeba zrobić, aby dostać 430 zł z kontem w BNP Paribas?

Celem promocji “Mobilni wiosną” jest zachęcenie klientów do korzystania mobilnej bankowości w BNP Paribas. Dlatego też zadania w kolejnych etapach promocji wymagają aktywnego korzystania z funkcji aplikacji, płatności mobilnych oraz przelewów. Promocja jest podzielona na 4 etapy – za zrealizowanie każdego z nich otrzymasz nagrodę. Przedstawiamy dokładną instrukcję co należy zrobić krok po kroku!

  1. Do 19 marca 2023 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji “Mobilni wiosną” i załóż Konto otwarte na Ciebie.
  2. Najpóźniej do 2 kwietnia 2023 r. podpisz umowę otwarcia konta przez aplikację mobilną GOmobile i aktywuj kartę płatniczą do konta. Za samo otwarcie konta przez aplikację bankowości mobilnej otrzymasz 40 zł!
  3. W kwietniu 2023 r. wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja GOmobile) – nagroda 50 zł.
  4. Również w kwietniu 2023 r. wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą oraz transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł – nagroda 180 zł.
  5. W maju 2023 r. wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą oraz transakcje BLIK na łączną kwotę min. 150 zł – nagroda 160 zł.

Tyle wystarczy aby otrzymać łącznie 430 zł! Złóż wniosek już teraz i skorzystaj z wygodnej bankowości mobilnej BNP Paribas!

Konta w promocji w innych bankach

Praktycznie każdy bank posiada ofertę promocyjną konta osobistego! W ramach oferty specjalnej zazwyczaj można uzyskać do kilkuset złotych a czasami skorzystać z dodatkowych benefitów: promocyjnego oprocentowania na rachunkach oszczędnościowych czy kart podarunkowych i zniżek do wybranych sklepów.

Przykładem kontroferty dla promocji “Mobilini wiosną jest „eKonto osobiste plus premia” zorganizowana przez mBank. W ramach oferty mBank, nowi klienci mogą zyskać 450 zł do nowo otwartego konta osobistego. Dodatkowo bank umożliwia skorzystanie z promocyjnego oprocentowania 8% w ramach oszczędności Moje Cele! Bank również wymaga aktywnego korzystania z aplikacji bankowości mobilnej – 150 zł ze wspomnianej nagrody jest przyznawane za otwarcie konta na selfie!

Inną ofertę, na znacznie prostszych warunkach choć z mniejszą nagrodą proponuje ING Bank Śląski. Bank ING, który oferuje 250 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort. Co więcej, promocja ta jest dostępna również dla młodych dorosłych korzystających z Konta Mobi 18-26.

Praktycznie zawsze można otworzyć konto w promocji! Którą wybrać? Dokładnie zapoznaj się z wymaganiami banku i określ czego Ty oczekujesz od konta. Przeczytaj propozycję różnych instytucji a następnie wybierz tę, która jest dla Ciebie najlepsza.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść