Co można zyskać w promocji?Do 720 zł zwrotu za zakupy na stacjach BP.
Do kiedy trwa promocja?Do 31 stycznia 2021 r.

Do kogo skierowana jest promocja z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta?

Jeżeli nie planujemy otworzyć nowego rachunku osobistego, a kuszą nas promocje bankowe, ciekawym pomysłem jest rozejrzenie się wśród ofert kart kredytowych. Są to produkty finansowe, które przynoszą bankom spore zyski. Nie dziwi zatem fakt, że w wielu przypadkach liczyć możemy na atrakcyjne bonusy za wyrobienie kredytówki.

Jedną z najciekawszych opcji oferuje obecnie Citi Handlowy. Bank wraz z koncernem paliwowym BP przygotował drugą edycję promocji „Zdobądź do 720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta”. Mogą w niej wziąć udział osoby, które po 31 grudnia 2019 r. nie posiadały żadnej kredytówki w Citi. Aby zdobyć 36 miesięcznych zwrotów w kwocie 20 zł, będziemy musieli wydawać pieniądze na stacjach BP, więc w praktyce dodatkowym wymogiem jest bliskość takiego miejsca.

Jakie są warunki uzyskania zwrotu 720 zł za płatność kredytówką Citi?

Promocje typu moneyback są najpopularniejszymi zachętami do korzystania z kart kredytowych. W przypadku Citi Handlowego warunki uzyskania zwrotu nie są przesadnie trudne do spełnienia. Kupowanie paliwa i innych produktów na jednej stacji zrekompensuje nam fakt, że nie musimy wydawać każdego miesiąca kilku tysięcy złotych. To jest zaś standardowym warunkiem w akcjach promocyjnych kredytówek.

Jak uzyskać zwrot 720 zł za płacenie kartą kredytową Citibank-BP Motokarta na stacjach paliw?

  1. Ze strony głównej banku przechodzimy na podstronę promocji i składamy wniosek o kartę (limit poniżej 5000 zł uprawni nas do otrzymania 600 zł zwrotu, a od tej kwoty wzwyż do uzyskania pełnej sumy bonusowej).

W każdym okresie rozliczeniowym wykonujemy kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 500 zł, z czego minimum 250 zł musimy wydać na stacjach BP.

  • 3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego w bankowości internetowej w zakladce „Korzyści Citi Specials” zlecamy wypłatę premii na rachunek karty (możemy też poczekać na uzbieranie większej kwoty, składającej się z maksymalnie 12 bonusów).

 

Jeśli posiadamy samochód, wydanie 250 zł na stacjach BP nie powinno stanowić większego problemu. 720 zł zwrotu brzmi nieźle, ale na przestrzeni trzech lat nie jest to oszałamiająca kwota. Citibank ma jednak inne argumenty, które mogą nas przekonać do założenia karty kredytowej.

Jakie promocje Citi Handlowego mogą nas skłonić do karty kredytowej w tym banku?

Szansa na uzyskanie 240 zł rocznie za zakupy na stacjach BP nie jest jedyną okazją na zgarnięcie pieniędzy dzięki założeniu Motokarty. Wyrobienie jej pozwoli nam na udział w programie poleceń usług banku Citi Handlowego, którego obecna edycja potrwa do 22 marca 2021 r. Za każdego znajomego lub członka rodziny, którego przekonamy do wyrobienia karty kredytowej, otrzymać możemy premię od 200 do 300 zł.

Niestety, Citibank-BP Motokarta nie bierze udziału w programie Bezcenne Chwile oferowanym przez Citi Handlowy i Mastercard posiadaczom kart z logiem tego operatora. Szkoda, ponieważ dzięki tej ofercie łatwo uzyskać vouchery na zakupy w popularnych sklepach internetowych i stacjonarnych.