Promocja BNP Paribas to pewne 250 zł i szansa na wygranie 5000 zł w konkursie!

Promocje BNP Paribas przyzwyczaiły nas do wysokich nagród pieniężnych. Listopadowa propozycja jest mniej pokaźna niż zazwyczaj, ale tylko jeżeli chodzi o gwarantowaną kwotę. Dodatkowo organizowany jest jeszcze konkurs na 5000 zł. Chcąc zgarnąć bonusy od BNP Paribas musimy się jednak pospieszyć!
Do kogo skierowana jest nowa promocja BNP Paribas?

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 250 zł za założenie konta
  • 5000 zł za zwycięstwo w konkursie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 15 listopada 2020 r.

Do kogo skierowana jest nowa promocja BNP Paribas?

Jak większość atrakcyjnych promocji BNP Paribas, również listopadowa „Złota Polska Premia” przeznaczona jest dla nowych klientów. Nowych, czyli takich, którzy przez 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o otwarcie rachunku osobistego objętego promocją nie posiadali konta w BNP Paribas. Nagrodzonych zostanie tylko 2000 pierwszych osób zarejestrowanych w promocji, ale biorąc pod uwagę niedługi czas jej obowiązywania raczej nie powinniśmy się tym martwić.

Warto zwrócić uwagę, że karencja jest o 3 miesiące dłuższa w przypadku konkursu „Wygraj jesienią”, w którym wygrać możemy 5000 zł. To haczyk, który warto mieć na uwadze, jeśli zamknęliśmy konto w tym banku zaledwie przed rokiem i wybieramy tę konkretną promocję ze względu na możliwość powalczenia o kilka tysięcy złotych. Do końca listopada trwa tymczasem promocja BNP Paribas z premią 450 zł dla obrotnych, więc jeśli z powodów formalnych jesteśmy wyeliminowani z wyścigu o 5000 zł, będzie ona znacznie korzystniejszą opcją.

Aby dostać 250 zł, musisz się pospieszyć i aktywnie korzystać z konta

Głównym warunkiem wzięcia udziału w listopadowej promocji BNP Paribas jest szybki refleks. Decyzję podjąć musimy bowiem do połowy miesiąca. Jakie konkretnie warunki powinniśmy spełnić, aby otrzymać bonus w wysokości 250 zł?

Warunki promocji „Złota Polska Premia” są następujące:

  1. Do 15 listopada na stronie internetowej BNP Paribas odnajdujemy podstronę jesiennej promocji i wypełniamy formularz zgłoszeniowy do konkursu.
  2. W takim samym terminie za pośrednictwem Linka promocyjnego, który przyjdzie na naszą pocztę elektroniczną, składamy wniosek o założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas z kartą debetową.
  3. Do 25 listopada podpisujemy umowę za pośrednictwem kuriera lub w aplikacji mobilnej GOmobile na bazie wideoweryfikacji, a ponadto nadajemy PIN do karty.
  4. Do końca listopada logujemy się co najmniej raz do bankowości elektronicznej poprzez GOonline lub GOmobile i wykonujemy minimum 1 transakcję bezgotówkową przy pomocy karty. Dzięki temu do końca grudnia otrzymamy na konto 50 zł.
  5. W grudniu wykonujemy minimum 2 przelewy internetowe przez GOonline lub aplikację mobilną, a ponadto wydajemy na transakcje bezgotówkowe łączną kwotę co najmniej 500 zł. W ten sposób zyskujemy 100 zł, które zostanie wypłacone na nasze konto do końca stycznia.
  6. W styczniu otrzymujemy wpływy na łączną kwotę minimum 1000 zł (możemy przelać je sobie z konta w dowolnym innym banku) oraz wykonujemy minimum 2 przelewy internetowe przez GOonline lub aplikację mobilną. Za zrobienie tego bank przeleje nam do końca lutego kolejne 100 zł

Warto dodać, że otrzymanie każdej kolejnej nagrody warunkowane jest spełnieniem wymagań dotyczących poprzedniej. Jeśli nie wykonamy zadania listopadowego, przepadnie nam więc szansa na bonus za grudzień i styczeń.

Dodatkowo konkurs BNP Paribas daje szansę na zdobycie nawet 5000 zł

Głównym wabikiem do listopadowej promocji BNP Paribas jest okazja na zgarnięcie 5000 zł w konkursie fotograficznym „Wygraj jesienią”. Aby wziąć w nim udział, musimy zasłużyć sobie na zdobycie pierwszego bonusu 50 zł w ramach „Złotej Polskiej Premii”, a następnie od 18 listopada do 15 grudnia wysłać za pośrednictwem strony konkursu fotografię zatytułowaną „Śladami jesieni”.

Laureaci konkursu dowiedzą się o wynikach do 15 stycznia 2021 r. Łącznie w puli nagród znajduje się dziesięć tysięcy złotych! 5 000 zł to główna nagroda, która przypadnie autorowi zdjęcia wybranego przez komisję konkursową. Bank przewidział jednak także nagrody pocieszenia: dwie o wysokości 1 500 zł i dwie w kwocie 1000 zł. Osoby uzdolnione artystycznie mogą więc na promocji BNP Paribas nieźle zarobić!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Najlo
Ocena :
     

Paribas cenię właśnie za dobre promocje. Zdecydowanie 5k to jest przyzwoita nagroda!!!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×