Zamów terminal płatniczy i zgarnij 400 zł od BNP Paribas

Bank BNP Paribas ruszył z trzecią edycją promocji “Wygodny biznes z terminalem”! Oferta BNP to możliwość otrzymania darmowego terminala płatniczego od Elavon i zgarnięcia bonusu 400 zł za aktywne korzystanie! Sprawdź ile musisz przyjąć płatności bezgotówkowych aby bank wypłacił Ci premię!
Na czym polega promocja BNP Paribas dla przedsiębiorców?
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - weź pożyczkę
Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • 400 zł na karcie Sodexo
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 19 czerwca 2022 roku

Na czym polega promocja BNP Paribas dla przedsiębiorców?

”Wygodny biznes z terminalem” to już trzecia edycja promocji zorganizowanej przez bank BNP Paribas i Hagen sp. z o.o. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, którzy w dniu przystąpienia do promocji posiadają konto firmowe w BNP.

Liczba uczestników promocji jest mocno ograniczona! Może z niej skorzystać jedynie 350 klientów banku. Załóż konto na firmę w BNP, zgłoś swój udział w promocji i zyskaj darmowy terminal płatniczy od firmy Elavon i zgarnij nagrodę 400 zł!

Jak wygrać 400 zł w promocji BNP Paribas?

Droga do otrzymania bonusu jest bardzo prosta. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta firmowego w BNP Paribas, pierwszym krokiem jest otwarcie nowego rachunku na dane firmy. Co trzeba zrobić dalej?

  1. Do 19 czerwca podpisz umowę o terminal płatniczy Elavon na okres min. 24 miesięcy i wskaż rachunek firmowy w BNP jako konto rozliczeniowe do terminala.
  2. Na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny na takie same dane, jak podane przy zakładaniu konta bankowego na firmę!
  3. Po otrzymaniu terminala płatniczego przeprowadź pierwszą transakcję maksymalnie do 19 lipca 2022 roku!
  4. W przeciągu pełnego miesiąca od dnia przeprowadzenia pierwszej transakcji, przyjmij płatności na kwotę min. 5000 zł.

Po zrealizowaniu wszystkich punktów otrzymasz nagrodę – 400 zł na karcie Sodexo.

Promocje dla biznesu w innych bankach

Oferta promocyjna przygotowana przez bank BNP Paribas wypada stosunkowo słabo wobec propozycji innych banków. Jest ona skierowana do aktualnych klientów banku, którzy chcą rozwinąć swój biznes – nowych klientów raczej nie przyciągnie. Szczególnie, że inne banki proponują znacznie atrakcyjniejsze bonusy dla nowych klientów!

Pierwszym przykładem jest oferta banku Millennium, która obiecuje aż 1800 zł dla nowego klienta biznesowego! “1800 zł dla Twojej działalności gospodarczej”, bo tak nazywa się promocja Millennium umożliwia zgarnięcia zwrotu części płatności za konkretne działania. Sprawdź ile możesz zyskać miesięcznie oraz czy promocja jest warta uwagi nie tylko na papierze.

Inne podejście do nowych klientów-przedsiębiorców prezentuje Credit Agricole. Bank proponuje 1700 zł do nowego konta firmowego, w tym m.in. 500 zł za skorzystanie z oferty terminala płatniczego za pośrednictwem banku. „Konto Biznes + PREMIA do 1700 zł” od Credit Agricole podobnie jak promocja Millennium wymaga aktywnego korzystania z konta biznesowego, z tą różnicą, że nagrody są przyznawane za zrealizowanie konkretnych czynności, a nie w ramach zwrotu za aktywności.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść