Zwrot za zakupy 2% z kontem w Alior Bank

Z Kontem Jakże Osobistym możesz zyskać do 50 zł miesięcznie - wystarczy płacić telefonem lub zegarkiem za zakupy stacjonarne. Sprawdź szczegóły promocji „Zwrot 2% za zbliżeniowe płatności mobilne” i skorzystaj już teraz! Śpiesz się oferta specjalna obowiązuje tylko do 28 lutego 2023 roku!
Jak uzyskać zwrot za płatności z Kontem Jakże Osobistym?
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank - weź pożyczkę
Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Poznaj różnice pomiędzy kontami Jakże Osobistym a Kontem Elitarnym. Na jakie dodatkowe korzyści możesz liczyć po założeniu Konta Jakże Osobistego? Sprawdzamy opłaty za przelewy, kartę oraz bankomaty związane z głównym kontem w Alior Bank i porównujemy mocne i słabe strony konta.

Złóż wniosek Opinie o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 50 zł miesięcznie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 28 lutego 2023 roku

Zyskaj 2% zwrotu za płatności mobilne w sklepach stacjonarnych do 50 złotych miesięcznie! Z promocji może skorzystać każda osoba, która otworzy lub już posiada Konto Jakże Osobiste. Zwrot otrzymasz za każdą płatność bezgotówkową zrealizowaną w sklepach stacjonarnych oraz punktach obsługi czy restauracjach.

Śpiesz się! Promocja trwa do 28 lutego 2023 roku! Na zdobycie bonusu masz niespełna 2 miesiące!

Jak uzyskać zwrot za płatności z Kontem Jakże Osobistym?

Otwórz Konto Jakże Osobiste i aktywuj korzyść Zwrot za Zbliżeniowe Płatności Mobilne. Do wyboru masz 11 korzyści, które możesz dowolnie zmieniać i aktywować. Wysokość zwrotu to maks. 50 zł/mies., a promocja obowiązuje do 28.02.2023 r. Zakładając konto w styczniu 2023 roku możesz zyskać łatwe 100 złotych!

Po włączeniu korzyści “Zwrot” możesz otrzymać za bezgotówkowe płatności mobilne tj. wykonane urządzeniem mobilnym, np. telefonem lub zegarkiem, w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK.

Otwórz Konto Jakże Osobiste w promocji i zyskaj dodatkowe 400 zł!

Nie masz jeszcze konta w Alior Bank? Załóż je w ramach promocji Bankuj mobilnie z Alior, spełniając wszystkie warunki promocji możesz zyskać nawet 400 zł!

Wymagania Alior Banku są bardzo proste. Przede wszystkim chodzi o regularne korzystanie z funkcji konta: płacenie kartą wydaną do Konta Jakże Osobistego i logować się do aplikacji bankowości mobilnej Alior Mobile. Za każdy z 8 miesięcy, w których spełnisz te warunki zyskasz 50 zł.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść