W programie poleceń Citi Handlowego 10 premii po 50 zł

Kolejna edycja programu poleceń Citi potrwa do połowy grudnia 2021 roku. Mimo iż kwota do zdobycia nie jest w przypadku kont osobistych wygórowana (zdobyć można do 500 zł, czyli po 50 zł za każdą rekomendację), to ciekawa propozycja dla posiadaczy rachunków i kart kredytowych tej instytucji. O ich posiadanie zaś nietrudno ze względu na mnogość atrakcyjnych promocji w Citi. Dodatkowo za rekomendację kont premium uzyskać można kwoty znacznie większe, kumulujące się łącznie do nawet 60 000 zł.
Jakie warunki spełnić musi polecający CitiKonto?
Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Do 500 zł za polecane CitiKonta
  • Do 10 000 zł za polecenie Konta Citigold
  • Do 60 000 zł za polecenie Konta Citigold Private Client
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 15 grudnia 2021 roku

Komu przyniesie korzyści program poleceń w Citi?

Kiedy chce się założyć nowe konto bankowe, warto poinformować o tym fakcie znajomych. Być może upatrzony rachunek jest korzystny nie tylko ze względu na brak opłat, ale podlega również programowi poleceń. To szczególny rodzaj promocji, w których za rekomendowanie usług danego banku bonus pieniężny uzyskać mogą stali klienci oraz polecani przez nich znajomi.

Od niedawna pod nazwą „Polecam CitiKonto” taki program funkcjonuje również w Citi Handlowym. Właśnie ruszyła jego druga edycja. Kto weźmie w niej udział? Polecający musi mieć w Citi podstawowe konto osobiste lub główną kartę kredytową banku. Osoba polecana z kolei nie może być posiadaczem, współposiadaczem ani pełnomocnikiem rachunku osobistego lub oszczędnościowego w tej instytucji po 1 stycznia 2019 roku. Co muszą zrobić obie osoby, aby naliczyła się premia za rekomendację?

Jakie warunki spełnić musi polecający CitiKonto?

Polecający CitiKonto lub któryś ze znacznie droższych rachunków Citi nie musi przesadnie się napracować. W jego gestii leży wyłącznie wypełnienie formularza zgłaszającego do promocji, przekazanie linku rekomendującego oraz namówienie nowego klienta, aby koniecznie wypełnił swoją część warunków.

W przypadku polecania podstawowego rachunku osobistego, formularz zgłoszeniowy do promocji znajduje się na stronie https://www.citibank.pl/formularz/konta/citikonto/polecaj-konto/ i wypełnić należy go wcześniej niż ostatniego dnia promocji, czyli 15 grudnia 2021 roku. Rekomendowany klient musi mieć w końcu czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy. W przypadku polecania kont premium odpowiedni formularz znajduje się z kolei na stronie https://www.citibank.pl/formularz/konta/citigold/polecam-citigold/ i w tym przypadku również należy wygenerować odpowiedni kod.

Citi Handlowy ogranicza promocję do 10 nagród za polecanie konta. Maksymalna kwota możliwa do uzyskania w okazji uzależniona jest zatem od rodzaju rachunku założonego z rekomendacji. Najbardziej prawdopodobne założenie to zatem 500 zł, ale w przypadku dziesięciu poleconych Kont Citigold będzie to już 10 000 zł, a najwyższą możliwą do uzyskania premią jest 60 000 zł w przypadku Kont Citigold Private Client.

Jakie wymagania stawia promocja przed nowym klientem Citi?

Uczestnik programu poleceń Citi, który rekomenduje usługi banku znajomemu lub członkowi rodziny, w tej odsłonie akcji będzie miał w końcu argumenty przemawiające za swoimi namowami. Nowy klient otrzyma 50 zł za założone z polecenia CitiKonto, 500 zł za Konto Citigold i 2000 zł za Konto Citigold Private Client.

Jako że warunki do spełnienia w przypadku dwóch ostatnich produktów wykraczają poza zasięg finansowy większości osób korzystających z promocji (zapewnienie wpływu odpowiednio 400 000 lub 4 000 000, a później utrzymywanie takiego średniego miesięcznego salda przez 3 kolejne miesiące), warto zająć się standardowymi ofertami.

Do zadań nowego klienta otwierającego CitiKonto z polecenia należy:

  1. Do 15 grudnia 2021 roku otworzyć konto w Citi na podstawie linku polecającego.
  2. Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta dokonać przy pomocy karty debetowej lub nośnika zbliżeniowego transakcji na łączną kwotę co najmniej 1000 zł albo spłacić zadłużenie karty kredytowej na taką samą kwotę.
  3. W przypadku kont Citigold oraz Citigold Private Client zapewnić wpływ na odpowiednio 400 000 i 4 000 000 zł, a następnie utrzymywać przez 3 miesiące takie saldo.

Co najważniejsze, program poleceń Citi łączy się z innymi promocjami banku. Wraz z okazją na 200 zł i kody InPost za założenie CitiKonta otrzymać można więc 250 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Kama

te programy polecajkowe to bezsensowna sprawa! Z bardzo prostego powodu- ludzie maja juz zazwyczaj po dwa konta bankowe i nie potrzebuja trzeciego! Do tego konto Citi to nie jest jakies konto petarda czy cos takiego. konto jak konto- niczym specjalnym sie nie wyroznia. Wiec jak dla mnie „promocja” kiepska.

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×