W programie poleceń Citi 10 premii po 50 zł

Kolejna edycja programu poleceń Citi potrwa do końca lutego 2022 roku. Mimo iż kwota do zdobycia nie jest w przypadku kont osobistych wygórowana (zdobyć można do 500 zł, czyli po 50 zł za każdą rekomendację), to ciekawa propozycja dla posiadaczy rachunków i kart kredytowych tej instytucji. O ich posiadanie zaś nietrudno ze względu na mnogość atrakcyjnych promocji w Citi. Dodatkowo za rekomendację kont premium uzyskać można kwoty znacznie większe, kumulujące się łącznie do nawet 60 000 zł.
Citi
CitiKonto w Citibank Handlowy - weź pożyczkę
CitiKonto w Citibank Handlowy

Do największych atutów CitiKonta w banku Citi Handlowy, można zaliczyć: brak opłat za jego prowadzenie i obsługę karty debetowej. Rachunek można wygodnie założyć na stronie banku, również na selfie. W naszym artykule wskazaliśmy więcej cech CitiKonta, wskazaliśmy najważniejsze opłaty, jakie się z nim wiążą oraz omówiliśmy jego wady i zalety.

Złóż wniosek Opinie o CitiKonto w Citibank Handlowy

Co można zyskać w promocji?
  • Do 500 zł za polecane CitiKonta
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 maja 2022 roku

Komu przyniesie korzyści program poleceń w Citi?

Kiedy chce się założyć nowe konto bankowe, warto poinformować o tym fakcie znajomych. Być może upatrzony rachunek jest korzystny nie tylko ze względu na brak opłat, ale podlega również programowi poleceń. To szczególny rodzaj promocji, w których za rekomendowanie usług danego banku bonus pieniężny uzyskać mogą stali klienci oraz polecani przez nich znajomi.

Ruszyła druga edycja promocji „Polecam CitiKonto”. Kto weźmie w niej udział? Polecający musi mieć w Citi podstawowe konto osobiste lub główną kartę kredytową banku. Osoba polecana z kolei nie może być posiadaczem, współposiadaczem ani pełnomocnikiem rachunku osobistego lub oszczędnościowego w tej instytucji po 1 stycznia 2020 roku. Co muszą zrobić obie osoby, aby naliczyła się premia za rekomendację?

Jakie warunki spełnić musi polecający CitiKonto?

Polecający CitiKonto lub któryś ze znacznie droższych rachunków Citi nie musi przesadnie się napracować. W jego gestii leży wyłącznie wypełnienie formularza zgłaszającego do promocji, przekazanie linku rekomendującego oraz namówienie nowego klienta, aby koniecznie wypełnił swoją część warunków.

W przypadku polecania podstawowego rachunku osobistego, formularz zgłoszeniowy do promocji należy złożyć nie później niż ostatniego dnia promocji, czyli 31 maja 2022 roku. Rekomendowany klient musi mieć w końcu czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy.

Citi Handlowy ogranicza promocję do 10 nagród za polecanie konta. Maksymalna kwota możliwa do uzyskania to 500 zł.

Jakie wymagania stawia promocja przed nowym klientem Citi?

Uczestnik programu poleceń Citi, który rekomenduje usługi banku znajomemu lub członkowi rodziny, w tej odsłonie akcji będzie miał w końcu argumenty przemawiające za swoimi namowami. Nowy klient otrzyma 50 zł za założone z polecenia CitiKonto!

Do zadań nowego klienta otwierającego CitiKonto z polecenia należy:

  1. Do 31 maja 2022 roku otworzyć konto w Citi na podstawie linku polecającego.
  2. Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta otrzymać wpływy z tytułu wynagrodzenia min. 2000 zł oraz dokonać 5 transakcji kartą debetową lub kartą kredytową.

Co najważniejsze, program poleceń Citi łączy się z innymi promocjami banku. Osoba otwierająca nowe konto w Citi Handlowym może skorzystać z ciekawej promocji, dzięki której można zarobić aż 270 zł. Mowa tu o promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem”, która potrwa do końca kwietnia.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Kama

te programy polecajkowe to bezsensowna sprawa! Z bardzo prostego powodu- ludzie maja juz zazwyczaj po dwa konta bankowe i nie potrzebuja trzeciego! Do tego konto Citi to nie jest jakies konto petarda czy cos takiego. konto jak konto- niczym specjalnym sie nie wyroznia. Wiec jak dla mnie „promocja” kiepska.

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść