Premia 125 zł za nowe Konto Pierwsze w PKO BP

Jesienne premie od PKO BP zaskakują wysokością. Dotyczy to także rachunku dla dzieci. Za nowe Konto Pierwsze bank wypłaca aż 125 zł, co jest kwotą rekordową. Na maksymalną możliwą do zdobycia premię trzeba jednak poczekać aż pięć miesięcy, co może ostudzić zapał nastoletnich łowców promocji bankowych. Jak skorzystać z tej okazji?
PKO BP
Konto za Zero w PKO BP - zobacz ofertę
Konto za Zero w PKO BP

Jedną z najciekawszych ofert PKO BP jest obecnie Konto za Zero czyli podstawowe konto osobiste za 0 zł dla osób od 18 roku życia. Sprawdź ile kosztuje prowadzenie konta w PKO BP, ile wynoszą opłaty za kartę i przelewy. Czy warto założyć konto akurat w tym banku?

Złóż wniosek Opinie o Konto za Zero w PKO BP

Co można zyskać w promocji?
  • Do 125 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2021 roku

PKO BP za Konto Pierwsze nagrodzi nastolatków

Według statystyk Związku Banków Polskich z 2019 roku, niemal połowa Polaków poniżej 18 roku życia miała już swoje konto bankowe. Oznacza to spore rezerwy klientów, o których można powalczyć. Jesienią stawkę podbija PKO BP, oferując nastolatkom rekordową premię za nowe Konto Pierwsze. Kto dokładnie skorzysta na tej okazji?

Uczestnikiem promocji “Łap chwile” może zostać każdy klient PKO BP, który spełnia wymagania dotyczące posiadaczy PKO Konta Pierwszego. Główne ograniczenie stanowi tutaj wiek, ponieważ rachunek przeznaczony jest dla osób z przedziału 13-18 lat. Wykluczone są także osoby posiadające konta osobiste w tym banku po 1 stycznia 2020 roku, a pewną rolę odgrywać może również maksymalna liczba klientów nagradzanych przez PKO BP. W puli znajduje się jednak aż 1500 nagród i raczej nie powinna wydarzyć się sytuacja, w której dla kogoś zabraknie premii.

Proste warunki uzyskania 125 zł premii za Konto Pierwsze w PKO BP

Promocje bankowe na konta dla dzieci nie stawiają przed młodymi klientami dużych wyzwań. PKO BP także nie wymaga wiele: to zaledwie dwie transakcje bezgotówkowe miesięcznie (stanowiące również warunek uniknięcia opłaty za korzystanie z karty debetowej) oraz minimalne wpływy na konto. Niestety, wszystko to trzeba zapewniać na przestrzeni aż 5 miesięcy. Tymczasem w miażdżącej większości okazji młodzieżowych czas oczekiwania na nagrodę nie przekracza miesiąca czy dwóch.

Jak ubiegać się o pełną premię za nowe Konto Pierwsze w PKO BP?

  1. Do 31 października 2021 roku założyć Konto Pierwsze w PKO BP poprzez link na stronie https://www.pkobp.pl/lpk/lapchwile/
  2. W tym samym terminie wypełnić formularz zgłoszeniowy na powyższej stronie.
  3. Przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu wpłacać na konto w dowolny sposób co najmniej 50 zł.
  4. W każdym z tych miesięcy wykonać 2 transakcje bezgotówkowe kartą lub płatności BLIK.

Do końca następnego miesiąca po każdym z miesięcy wykonywania zadań PKO BP wpłaca na nowe Konto Pierwsze 25 zł. Niedopełnienie obowiązków w którymś z miesięcy nie eliminuje z dalszego udziału w promocji, ale przez to maleje ostateczny zysk. Od premii nie trzeba oczywiście odprowadzać podatku ani zgłaszać faktu ich otrzymania do Urzędu Skarbowego.

Rekordowa promocja na konto dla dziecka

Bank ten premiował rachunki młodzieżowe rekordowymi kwotami już wcześniej. Do końca września potrwa promocja na konto dla dziecka w PKO BP z bonem na Allegro opiewającym na 100 zł. Taką samą kwotę, tyle że w trudniejszym do wszechstronnego wykorzystania bonie do Decathlonu, za Konto Proste Zasady Junior daje Getin Bank.

W tej chwili trudno o lepsze kieszonkowe wypłacone jednorazowo przez bank. Do tego poziomu zbliża się jedynie 80 zł z promocji BNP Paribas na Konto Samodzielniaka. Standardem jest jednak 50 zł, które otrzyma się m.in. w promocjach na Konto Junior w Millennium czy nastoletnie Konto Jakie Chcę od Santandera.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść