Nowe Konto Samodzielniaka w BNP Paribas z premią 80 zł

BNP Paribas przyzwyczaił klientów do bonusów powyżej rynkowej średniej. Nie inaczej jest w promocji dla dzieci i nastolatków. Nowe Konto Samodzielniaka przyniesie zakładającym nagrodę na start w wysokości 80 zł. Tego typu okazje dochodzą zazwyczaj do 50 zł i często kończą się na bonach, więc ofertą BNP warto się zainteresować. Niestety, na wysoką kwotę trzeba będzie poczekać kilka miesięcy.
Premia za Konto Samodzielniaka

Założenie Konta osobistego Otwartego na Ciebie to szansa na skorzystanie z bogatego pakietu usług dodatkowych, różnych dla konkretnych typów kart bankowych. Sprawdź jakie możliwości daje Ci konto w BNP Paribas, jakie opłaty czekają Cię po założeniu konta, a jakie funkcje są w pełni darmowe.

Złóż wniosek Opinie o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Co można zyskać w promocji?
  • Do 80 zł za nowe Konto Samodzielniaka
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2021 roku

Premia za Konto Samodzielniaka

Rodzice doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne może być dla ich dziecka konto bankowe. Według danych statystycznych z 2019 roku zgodę na otwarcie rachunku uzyskała od opiekunów niemal połowa osób poniżej 18 roku życia mieszkających w Polsce. Dzieci i nastolatkowie chętnie zakładają konta również ze względu na nagrody na start, stanowiące cenny dodatek do kieszonkowego. Jedną z najlepszych premii uzyskać mogą oni w najnowszej promocji BNP Paribas.

Akcja „Kieszonkowe dla Samodzielniaka II” kierowana jest do dwóch grup młodych klientów: nastolatków z przedziału 13-17, którzy otworzą Konto Samodzielniaka w BNP Paribas sami po uzyskaniu zgody od rodzica, a także dzieci z przedziału 7-13, którym Konto Karty Samodzielniaka założyć muszą opiekunowie. Regulamin promocji nie mówi nic o wykluczeniu osób, które posiadały te produkty w przeszłości.

Co zrobić, aby otrzymać premię za nowe Konto Samodzielniaka?

Premia za nowe Konto Samodzielniaka dla nastolatka lub analogiczny produkt dla dzieci wynosi 80 zł. Nagroda podzielona została na cztery niezależne premie cząstkowe, do których uzyskania należy dokonać kilka transakcji bezgotówkowych. W celu uzyskania maksymalnej kwoty trzeba to robić przez cztery miesiące.

Co zrobić, aby otrzymać od BNP Paribas kieszonkowe?

  1. Do 31 października 2021 roku założyć Konto Samodzielniaka lub Konto Karty Samodzielniaka w oddziale stacjonarnym BNP Paribas.
  2. Przez 4 miesiące następujące po miesiącu podpisania umowy wykonywać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty Kartą Samodzielniaka (tylko stacjonarnie) lub Kartą do Dorosłości (również przez internet).

Za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione wyznaczone warunki, posiadacz konta otrzymuje 20 zł. Pieniądze trafią na konto do 10 dnia następnego miesiąca. Poszczególne premie są od siebie niezależne, zatem przerwa w spełnianiu warunków nie powoduje utraty szansy na kolejne nagrody. Ponadto bonusy zwolnione są z podatku dochodowego, więc nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego. Przed przystąpieniem do promocji na Konto Samodzielniaka warto jednak zastanowić się, czy nie lepiej otrzymać kwotę nieco mniejszą, jednak w ciągu zaledwie miesiąca.

Jakie nagrody za konto dla dziecka dają inne banki?

Miażdżąca większość trwających obecnie promocji na konto dla dziecka ogranicza się do premii w wysokości 50 zł. Takie kwoty otrzymać można:

Nie oznacza to jednak, że większy zarobek dla dzieci i młodzieży oferuje jedynie Konto Samodzielniaka w BNP Paribas. Kontrowersyjny program poleceń dla nastolatków w Credit Agricole dołoży 100 zł do podstawowej premii. Kwoty rosną też wtedy, gdy nagroda wypłacana jest w bonach: 100 zł w bonie na Allegro otrzyma się za PKO Konto Junior, a za Konto Proste Zasady Junior taką samą kwotę do wydania w Decathlonie przyznaje Getin Bank. Opcji jest zatem naprawdę dużo!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×