Provident to międzynarodowa instytucja finansowa. W swojej atrakcyjnej ofercie posiada pożyczki dla firm nawet do 15 000 zł. Tak wysoka kwota będzie doskonałym wsparciem dla rozwoju biznesu.

Provident – lider na rynku pożyczek gotówkowych

Provident posiada wieloletnie doświadczenie – na rynku działa od 20 lat. Obecnie jest jednym z liderów firm oferujących pożyczki gotówkowe. Charakteryzuje go przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Na pierwszym miejscu stawia na przejrzystość warunków i uczciwe traktowanie klientów. Atrakcyjna oferta Provident stale przyciąga nowych konsumentów, którzy chętnie wracają do ich usług. Do tej pory z usług pożyczkodawcy skorzystało już ponad 4 miliony osób, a poziom zadowolenia z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

Provident dla firm – 15 000 zł na realizację biznesowych celów

Provident oferuje atrakcyjną pożyczkę dla firm. Jest to doskonałe rozwiązanie na pokrycie opłat na czynsz za wynajem czy zakup nowego sprzętu oraz produktów na rozwój biznesu. W Provident można wnioskować o wysoką kwotę, nawet do 15 000 zł. Minimum formalności oraz szybkość decyzji to niezaprzeczalne atuty, które stale przyciągają nowych klientów. Gotówkę można otrzymać nawet w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku. W trosce o jak największy komfort klienta, Provident dla firm oferuje wygodny miesięczny harmonogram spłacania rat. Dzięki czemu zaciągnięte zobowiązanie nie odbije się znacząco na domowym budżecie.

Co więcej, istnieje możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Ponadto decydując się na pożyczkę w Provident, zyskujemy gwarancję wygaśnięcia zobowiązania w przypadku śmierci kredytobiorcy.

Weź pożyczkę na firmę

Pakiet Osobisty Prawnik dla Firm gratis!

Provident, dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zna potrzeby klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Do każdej udzielonej pożyczki na kwotę minimum 2000 zł oferuje atrakcyjny pakiet Osobisty Prawnik zupełnie za darmo. W pakiecie znajdziemy nielimitowane informacje prawne i podatkowe – w tym informacje dotyczące procedur prawnych, prowadzenia sporów sądowych, wzory umów oraz uzyskamy pomoc w znalezieniu radcy prawnego lub adwokata. Dodatkowo otrzymamy konsultacje i porady podatkowe oraz prawne. W trakcie trwania umowy ubezpieczenia mamy ich do wykorzystania aż 12 – nie więcej niż 2 miesięcznie. Dzięki temu możemy uzyskać informacje na temat powszechnie obowiązujących przepisów. Ponadto w pakiecie znajdują się również opinie i analizy prawne – mamy prawo do 4 w okresie 12 miesięcy. Co więcej, uzyskamy również przedsądową windykację faktur.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Provident, w trosce o wygodę i komfort klienta udostępnia dwa sposoby wnioskowania o pożyczkę. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc na podany na stronie internetowej Provident numer infolinii i umówić się ze specjalnym doradcą. Drugą możliwością jest wypełnienie i złożenie wniosku całkowicie drogą online.

Wypełnij wniosek

Provident dla firm- Podsumowanie

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki – do 15 000 zł
  • Minimum formalności
  • Szybka decyzja pożyczkowa – przelew gotówki nawet w 1 dzień
  • Pakiet Osobisty Prawnik dla Firm przy wzięciu pożyczki za min. 2000 zł gratis

Wady

  • Brak informacji na stronie o wymaganiach stawianych przed pożyczkobiorcami korzystających z pożyczki dla firm

Wejdź na Provident

Informacje o Provident dla firm

Nazwa firmy

Provident Polska S. A

Adres Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Telefon 801 707 990, 600 200 200 oraz 600 400 101
Adres e-mail bok@provident.pl oraz direct@provident.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 7:00 - 21:00
Weekend: 9:00 - 17:00
Wniosek Wypełnij wniosek