Pozyczka6 to firma, która udziela swoim klientom pożyczek ratalnych. Kwota, jaką można pożyczyć w tej instytucji to 6 000 zł. Warto zaznaczyć, że maksymalny okres kredytowania może wynosić 6 miesięcy. Dane klienta weryfikowane są za pomocą telefonu, a wniosek klienta rozpatrzony zostaje w 15 minut, dzięki czemu bardzo szybko możemy cieszyć się dodatkową gotówką.

Firma udziela pożyczki bez zastawu. Pamiętajmy, że nie powinniśmy posiadać innej pożyczki, jeśli chcemy wnioskować o gotówkę w Pozyczka6. Jeśli nie jesteśmy pewni swojej sytuacji finansowej, możemy skontaktować się z pracownikami firmy lub złożyć wniosek i poczekać na jego weryfikację.

Pozyczka6 – pierwsza pożyczka do 6000 zł za darmo

W Pozyczka6 o dodatkową gotówkę możemy ubiegać się bez wychodzenia z domu. W ramach prezentowanej przez firmę oferty możemy pożyczyć od 800 do 6 000 zł. Pamiętajmy, aby do pożyczonej kwoty dobrać odpowiedni okres kredytowania. Może on wynosić od 3 do 6 miesięcy. Warto przy jego wyborze uwzględnić bieżące wydatki, przy okazji odłożyć gotówkę na czarną godzinę.

Instytucja daje możliwość spłaty pożyczki dopiero po 60 dniach od podpisania jej umowy. Po pożyczkę mogą sięgnąć osoby pełnoletnie do 80 roku życia, które zostaną poproszone o weryfikację swojej tożsamości. Wszystko po to, aby pożyczkodawca miał pewność, że ma do czynienia z osobą wiarygodną i wypłacalną.

Warunki wzięcia pożyczki w Pozyczka6

Aby sięgnąć po pożyczkę w Pozyczka6 należy spełnić kilka warunków, jakie stawia pożyczkodawca. Jednym z nich jest posiadanie polskiego obywatelstwa. Prócz tego warto jest posiadać stały adres zamieszkania na terenie kraju. Posłuży on do kontaktu z pożyczkobiorcą czy wysłania monitu ponaglającego do spłaty ewentualnie powstałych zaległości. Pożyczkodawca ceni sobie rzetelną współpracę, dlatego chce, aby klienci firmy nie posiadali zadłużeń i wpisów w rejestrze dłużników KRD.

Co ważne, Pozyczka6 dostępna jest zarówno dla studentów, jak i emerytów. Dzięki temu każdy będzie mógł zrealizować swój cel bez wychodzenia z domu. Akceptacja przez pożyczkodawcę różnych form dochodu to ukłon w stronę klienta. Jedyne, co musi on zrobić, to wykazać, że posiada stały dochód, który pozwoli mu na terminową spłatę pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę w Pozyczka6?

Wnioskowanie o pożyczkę w Pozyczka6 jest bardzo proste. Wszystko odbywa się z poziomu strony internetowej pożyczkodawcy. Jedyne, co musimy zrobić, to zaznaczyć specjalnymi suwakami interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Kolejną czynnością jest wypełnienie wniosku. Pamiętajmy, aby sprawdzić kilka razy poprawność jego wypełnienia. Pomoże to przyspieszyć proces rozpatrzenia naszego wniosku, tym samym wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Jeśli pożyczka zostanie nam przyznana, jej umowę podpiszemy bez wychodzenia z domu, a nasza tożsamość zostanie zweryfikowana za pomocą telefonu. Pozyczka6 ceni sobie czas klientów, dlatego umożliwia dokonanie całej procedury transakcyjnej przez internet. Jeśli dopełnimy wszelkich formalności, pieniądze z pożyczki zostaną nam bardzo szybko wypłacone.

Wypełnij wniosek

Spłata pożyczki w Pozyczka6 – jak powinna wyglądać?

Spłacenie pożyczki w Pozyczka6 jest równie proste co jej wzięcie. Pamiętajmy, że wpłat pieniędzy możemy dokonywać 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Przelewy powinny zostać wykonane na specjalny rachunek bankowy, który został podany w umowie pożyczki. Jest to nasz indywidualny rachunek. W tytule przelewu powinien znaleźć się numer naszej pożyczki, aby przelane środki pieniężne uregulowały odpowiednie zadłużenie.

Pierwsza rata pożyczki spłacana jest dopiero po 60 dniach od zawarcia umowy, co więcej, do 30 dnia od otrzymania pieniędzy następuje spłata samego kapitału. Jeśli klient sięgnie po pożyczkę w kwocie do 6 000 tysięcy złotych i spłaci ją w 30 dni, nie ponosi żadnych dodatkowych opłat. Jeśli klient napotkał problem w trakcie spłaty pożyczki, powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Pracownicy firmy są do dyspozycji pożyczkobiorców i odpowiedzą na każde pytanie.

Pożyczka6 – podsumowanie

Pożyczka6 - zalety

  • Pierwsza pożyczka do 6000 zł za darmo
  • Strona prosta w obsłudze
  • Wypłata pieniędzy w 15 minut
  • Szybka decyzja pożyczkowa
  • Mało formalności
  • Pożyczka od 18 lat
  • Pożyczka bez zastawu
  • Pożyczka na dowolny cel
  • Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki

Pożyczka6 - wady

  • Wnioskowanie tylko z pozytywną zdolnością kredytową

Informacje o Pożyczka6

Nazwa firmy

Pozyczka6

Adres Tamka 16
00-349 Warszawa
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek